NZOZ Nowa Rehabilitacja

Adres
Komuny Paryskiej 24
Kraków-Podgórze

Świadczenia specjalistyczne

Nazwa świadczenia Czas oczekiwania Numer
telefonu
Dział (pracownia) fizjoterapii 371 dni 783 444 444 inne ośrodki »
Ośrodek rehabilitacji dziennej 14 dni 783 444 444 inne ośrodki »
Poradnia geriatryczna 4 dni 783 444 444 inne ośrodki »
Poradnia rehabilitacyjna 10 dni 783 444 444 inne ośrodki »

Opinie na temat: NZOZ Nowa Rehabilitacja

Młody, bardzo ambitny zespół, postawili mnie na nogi. Polecam
Rehabilitacja na nfz to w ogóle jakaś wielka porażka.
Doskonały ośrodek - są teraz tuż obok w nowym budynku, w którym mają absolutnie wszytsko i to wszystko nowe i pachnące. Wspaniały młody i ambitny zespół lekarzy, fizjoterapeutów i innych. Na miejscu mają USG stawów i inne badania, kriokomorę. Nikt się tak mną nigdy nie zajął jak w tym ośrodku. Szczerze polecam.
Szczerze polecam. Po raz pierwszy w życiu, a byłem już u kilku rehabilitantów i masazystów ktoś się mną uczciwie zajął. Ból pleców szybko ustąpił. Poleciłem to moim sąsiadom i też są bardzo zadowoleni. Super ośrodek!
Młody zespół, świetnie przygotowany do pracy. Indywidualne podejście do pacjenta. Nowy doskonale wyposażony budynek.
Bardzo dobry ośrodek. Pierwszy raz spotkałam się z takim podejściem do pacjenta. Od samego początku - od wizyty u lekarza rehabilitacji przez cały kontakt z fizjoterapeutami - można było odczuć pełne zaangażowanie ze strony całego zespołu, wszyscy chcieli mi pomóc i POMOGLI ! Wszystkim szczerze polecam. Godny pochwały jest także to, że wszystko jest na miejscu (USG stawów, pobieranie krwi).
Wyleczyli moja mamę. Wszystko nowe, pachnące i super terapeuci. W porównaniu do innych ośrodków - rewelacja. Bardzo dobry ośrodek.
Genialny ośrodek. Wszyscy chcą NAPRAWDĘ pomóc. Wszystko mają na miejscu. Młodzi, ale bardzo zdolni i bardzo ambitni fizjoterapeuci. Lekarze też z powołania... Polecam.
Najlepsza rehabilitacja w Krakowie. Długie kolejki, ale naprawdę warto !
Genialna rehabilitacja. Lekarz przyjął mnie bardzo szybko, na miejscu zrobiłem RTG. Okazało się, że wcześniej przez kilka lat nikt nie zdiagnozował kręgozmyku. W kilka dni rehabilitanci postawili mnie na nogi. Byłem wcześniej w kilku innych miejscach na NFZ i nigdzie tak szybko po rehabilitacji ból nie ustąpił. Naprawdę szczerze polecam.
Po prostu rewelacja. Ludzie z powołania i z talentem. Zarówno lekarze, jak i fizjoterapeuci. Dawno nie czułem się tak dobrze jak tu. Wyleczyli mnie szybko i skutecznie. Polecam !
Dodaj swoją opinię
Zdjęcie przybliżonego położenia placówki