NZOZ Ośrodek Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Eureka

Adres
Wesoła 17/1
Białystok

Świadczenia w ramach współpracy z NFZ

Nazwa świadczenia Czas oczekiwania Numer
telefonu
Oddział dzienny psychiatryczny rehabilitacyjny dla dzieci 3 dni 85 742 27 88 inne ośrodki »
Poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci 298 dni 85 742 27 88 inne ośrodki »

Opinie na temat: NZOZ Ośrodek Psychiatrii i Psychoterapii Dzieci i Młodzieży Eureka

Ośrodek bardzo słaby panuje chaos i brak zrozumienia .Czekasz na wizytę około roku , a kiedy już się dostaniesz i otrzymasz leczenie farmakologiczne wtedy okazuje się , że nie ma miejsc i nie możesz zapisać się na kolejną wizytę- mimo zalecenia lekarza . Zostajesz wciągnięty na listę rezerwowych i czekasz nie wiadomo na co bo i tak nie ma możliwości dostania się do poradni w bieżącym roku.Koło się zamyka musisz szukać nowego lekarza.To jest spychologia i zwykłe wyciąganie kasy od funduszu.Takie leczenie nie ma sensu i jest marnowanie publicznych pieniędzy.Na jednej wizycie wypisują ci lek na różową receptę ,a na drugiej już nie -zależy jak komu z oczu patrzy -tłumaczą się zależnością zniżki od udziału w psychoterapii jakiejkolwiek.No skoro tak jest to działa to w dziwny sposób.Znam przynajmniej dwie osoby , które podzielają maję spostrzeżenia na temat "Eureki".Coś z tym ośrodkiem jest nie tak na pewno nie jest skierowany na pomoc chorym dzieciom , ale jedynie na zysk.No w końcu mamy kapitalizm ,a lekarz też człowiek.Jeden wielki paradoks.Nie polecam ale przekonajcie się sami.
Podzielam powyższą opinię. Komu i czemu służy ten ośrodek, bo chyba nie dzieciom?????
Nie podzielam powyższych opinii, ja jestem zadowolony. Trzeba pilnować terminów i wszystkiego się z góry dowiedzieć i upewnić a nie ma żadnych niespodzianek. Twierdzenie, że ośrodek nie jest skierowany na pomoc dzieciom jest po prostu krzywdzące, zwykłą próbą oczerniania albo nieodpowiedzialnym pieniactwem. Kolejki są tak jak wszędzie, trzeba pilnować terminów, współpracować z lekarzem/psychologiem i wszystko jest OK.
Najpierw zacząłbym od przeanalizowania jak wyglądają kontrakty i limity narzucane przez NFZ, bo akurat kwestie kolejek do lekarza nie podlegają bezpośrednio oddziałowi. Ponadto jak napisał mój przedmówca trzeba pilnować kolejek i zapisywać się wcześniej a nie liczyć, że coś się na ostatnią minute da załatwić..
Dodaj swoją opinię
Zdjęcie przybliżonego położenia placówki