IPL Sadowska-Bieniek Beata

Korzeniowa 2
Radom
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
13 dni 533 385 305
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT07:30-11:30
ŚR08:00-13:00
CZnieczynne
PTnieczynne

Opinie o IPL Sadowska-Bieniek Beata

Dodaj opinię
1/5
Lekarz sadysta. Nie zwraca uwagi, że kogoś boli. Daje w niemiły sposób odczuć, że jesteś pacjentem NFZ. Ale nie polecam nawet prywatnie, chociaż wtedy jest milsza. Rozwierca całego zęba, nie zostawia z niego prawie nic i mówi, żeby nie jeść tą stroną. po wizytach u niej ja już nie mam jak jeść. Strasznie naciąga, leczy zęby, które nie są do leczenia.
5/5
Pani doktor bardzo miła ma dużo cierpliwości co szczegolnie waźne w przypadku mojego dziecka. Naprawde polecam.
5/5
Miła i fachowa obsługa, zapisy na określoną godzinę więc nie trzeba długo czekać w.kolejce . Polecam
1/5
długi czas oczekiwania na wizytę. Kobieta nie umie ocenić czy do leczenia są 2 zęby czy 10 tylko zbywa temat i właściwie nie informuje o tym co robi. Po wyleczeniu jednego zęba, jakieś dwa miesiące temu, do dziś mnie boli jak przygryzam coś twardszego. Szczerze nie polecam tego gabinetu bo liczy sobie jak za profesjonalną opiekę, a tak naprawdę daleko do jakiegoś standardu. Przerwałem leczenie u tej Pani i zacząłem szukać kogoś innego, bo zaniedbania są rażące.
1/5
Nie polecam, kobieta nadaje się do robienia protez a nie leczenia. Brak umiejętności i wyczucia w tym co robi. Omijajcie ten gabinet z daleka
1/5
Potwierdzam, mam bardzo negatywną opinię na temat tego gabinetu
1/5
Obsługa bardzo słaba. Informacja i jakość także. Nie polecam
1/5
bardzo słaby lekarz, nie polecam
1/5
Doktór Sadowska-Bieniek Beata leczy zdrowe zęby. Po 2 latach nie obecności u stomatologa i wyleczeniu wszystkich zębów zapisałem się przypadkowo pierwszy raz do Pani doktór Sadowskej zdiagnozowała w aż 10 zębach próchnice, sprawdziłem u innego stomatologa stwierdził 2 zęby dla potwierdzenie wykonałem zdjęciem radiologiczne i wyszła próchnica w 2 zębach. Sprawa dla prokuratury ale kto udowodni. Broń boże.
Dodaj opinię

Adres:

Korzeniowa 2, Radom

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN12:00-18:00
WT07:30-11:30
ŚR08:00-13:00
CZnieczynne
PTnieczynne