Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Pulmonolog
  3. Poznań

Pulmonolog Poznań prywatnie

Wg. stanu na dzień 07-12-2023 w Poznaniu jest 2 lekarzy pulmonologów przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest jutro. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 259 zł.
Pulmonolodzy są również dostępni w innych miastach: KrakówWarszawa.

W serwisie znajdziesz również pulmonologa na NFZ w Poznaniu.

Pulmonolog prywatnie - polecane artykuły

Nie warto zwlekać z rozpoczęciem opieki paliatywnej

Nie warto zwlekać z rozpoczęciem opieki paliatywnej
Dom jest najbardziej naturalnym miejscem dla chorych. Właśnie tam powinniśmy obejmować opieką osoby przewlekle chore, o ile oczywiście jest to możliwe. Z tego samego powodu dobrze sprawdzają się również hospicja domowe, zwłaszcza teraz, w czasie pandemii, która sprawia, że wracamy do naszych korzeni – mówi prof. Wojciech Leppert, konsultant krajowy w dziedzinie medycyny paliatywnej z Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Rak jelita grubego – po pierwsze profilaktyka

Rak jelita grubego – po pierwsze profilaktyka
Rak jelita grubego (okrężnicy i odbytnicy) to drugi pod względem częstotliwości występowania nowotwór złośliwy w Polsce - rocznie rozpoznaje się ponad 14 tys. przypadków. Ryzyko zachorowania rośnie z wiekiem; największe jest wśród osób po 65. roku życia.

Postawa dziecka zależy m.in. od właściwego wyboru tornistra

Postawa dziecka zależy m.in. od właściwego wyboru tornistra
Szkolny tornister nie powinien ważyć więcej niż 10-15 proc. masy ciała ucznia; powinien mieć równe, szerokie szelki – wynika z zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego ws. plecaków szkolnych. GIS wymienia też inne czynniki wpływające na postawę dziecka.