Umów prywatną wizytę

Wybierz interesujące Cię świadczenie lub skorzystaj z wyszukiwarki.
A
Alergologia
7 specjalistów
C
Chirurgia ogólna
49 specjalistów
Chirurgia plastyczna
2 specjalistów
Chirurgia onkologiczna
8 specjalistów
Chirurgia naczyniowa
3 specjalistów
Chirurgia stomatologiczna
23 specjalistów
D
Diabetologia
9 specjalistów
Dermatologia
35 specjalistów
E
Echo serca
17 miejsc
EKG spoczynkowe
17 miejsc
Endokrynologia
20 specjalistów
G
Ginekologia
47 specjalistów
Gastrologia
8 specjalistów
H
Hematologia
2 specjalistów
K
Kardiologia
32 specjalistów
L
Laryngologia
29 specjalistów
M
Mammografia
5 miejsc
N
Nefrologia
7 specjalistów
Neurologia
13 specjalistów
O
Okulistyka
28 specjalistów
Ortopedia
53 specjalistów
P
Pulmonologia
7 specjalistów
Psychiatria
44 specjalistów
Psychologia
57 specjalistów
Proktologia
13 specjalistów
R
Rezonans magnetyczny
27 miejsc
Reumatologia
17 specjalistów
S
Stomatologia
68 specjalistów
U
Urologia
11 specjalistów
Na dzień 18-06-2024 umożliwiamy rejestrację online u 659 lekarzy specjalistów przyjmujących prywatnie. Dodatkowo dostępnych jest 81 miejsc, w których można wykonać odpłatnie badania.

Umów prywatną wizytę - co musisz wiedzieć?

Prawie każda osoba w Polsce ma prawo do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej. To rozwiązanie nie jest jednak pozbawione wad – odległe terminy i długie kolejki do lekarzy stwarzają konieczność poszukiwania innych opcji. Świetną alternatywę stanowi korzystanie z usług prywatnej, odpłatnej opieki medycznej. Dzięki niej można postawić zdrowie na pierwszym miejscu.

Prywatna opieka medyczna gwarantuje swobodny dostęp do konsultacji u specjalistów, do których w przypadku wizyt na NFZ trzeba czekać nawet kilka miesięcy. To także możliwość skorzystania z profesjonalnych badań diagnostycznych, takich jak USG czy EKG. Pacjenci mogą liczyć na szybkie rozpoznanie ich problemów zdrowotnych, dzięki czemu mają szansę podjąć właściwe leczenie i nie dopuścić do rozwoju wielu schorzeń. Placówki prywatne wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt, dlatego otrzymane w takich miejscach diagnozy są wiarygodne. Lekarze poświęcają każdej osobie tyle czasu, ile wymaga omówienie jej problemu. Prywatna opieka medyczna pozwala uniknąć czekania w długich kolejkach jedynie po skierowanie lub receptę. Ma to w znacznym stopniu wpływ na komfort pacjenta i zaoszczędza mu nerwów, co jest szczególnie ważne w przypadku starszych osób.

Opieka prywatna zapewnia również lepszą profilaktykę schorzeń. Jeśli podczas badań wykryte zostaną niepokojące objawy, są one omawiane przez lekarza, który kieruje na dalszą diagnostykę. Wszystko odbywa się bardzo szybko, dzięki czemu można nie dopuścić do rozwoju choroby. W przypadku bezpłatnej opieki zdrowotnej zwlekanie kilka miesięcy z rozpoznaniem problemu może być tragiczne w skutkach.

W serwisie sprawdzisz również kolejki w NFZ.