Umów prywatną wizytę

Wybierz interesujące Cię świadczenie lub skorzystaj z wyszukiwarki.
A
Alergologia
6 specjalistów
C
Chirurgia naczyniowa
4 specjalistów
Chirurgia ogólna
44 specjalistów
Chirurgia stomatologiczna
7 specjalistów
D
Diabetologia
4 specjalistów
Dermatologia
22 specjalistów
E
Endokrynologia
21 specjalistów
G
Ginekologia
38 specjalistów
Gastrologia
4 specjalistów
H
Hematologia
1 specjalista
K
Kardiologia
25 specjalistów
L
Laryngologia
26 specjalistów
N
Nefrologia
7 specjalistów
Neurologia
9 specjalistów
O
Okulistyka
21 specjalistów
Ortopedia
41 specjalistów
P
Pulmonologia
10 specjalistów
Psychiatria
39 specjalistów
Psychologia
57 specjalistów
Proktologia
10 specjalistów
R
Reumatologia
10 specjalistów
S
Stomatologia
31 specjalistów
U
Urologia
7 specjalistów
Na dzień 22-09-2023 umożliwiamy rejestrację online u 509 lekarzy specjalistów przyjmujących prywatnie. Ceny odpłatnych konsultacji zaczynają się od 50 złotych.

Umów prywatną wizytę - co musisz wiedzieć?

Prawie każda osoba w Polsce ma prawo do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej. To rozwiązanie nie jest jednak pozbawione wad – odległe terminy i długie kolejki do lekarzy stwarzają konieczność poszukiwania innych opcji. Świetną alternatywę stanowi korzystanie z usług prywatnej, odpłatnej opieki medycznej. Dzięki niej można postawić zdrowie na pierwszym miejscu.

Prywatna opieka medyczna gwarantuje swobodny dostęp do konsultacji u specjalistów, do których w przypadku wizyt na NFZ trzeba czekać nawet kilka miesięcy. To także możliwość skorzystania z profesjonalnych badań diagnostycznych, takich jak USG czy EKG. Pacjenci mogą liczyć na szybkie rozpoznanie ich problemów zdrowotnych, dzięki czemu mają szansę podjąć właściwe leczenie i nie dopuścić do rozwoju wielu schorzeń. Placówki prywatne wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt, dlatego otrzymane w takich miejscach diagnozy są wiarygodne. Lekarze poświęcają każdej osobie tyle czasu, ile wymaga omówienie jej problemu. Prywatna opieka medyczna pozwala uniknąć czekania w długich kolejkach jedynie po skierowanie lub receptę. Ma to w znacznym stopniu wpływ na komfort pacjenta i zaoszczędza mu nerwów, co jest szczególnie ważne w przypadku starszych osób.

Opieka prywatna zapewnia również lepszą profilaktykę schorzeń. Jeśli podczas badań wykryte zostaną niepokojące objawy, są one omawiane przez lekarza, który kieruje na dalszą diagnostykę. Wszystko odbywa się bardzo szybko, dzięki czemu można nie dopuścić do rozwoju choroby. W przypadku bezpłatnej opieki zdrowotnej zwlekanie kilka miesięcy z rozpoznaniem problemu może być tragiczne w skutkach.

W serwisie sprawdzisz również kolejki w NFZ.