Umów prywatną wizytę

Wybierz interesujące Cię świadczenie lub skorzystaj z wyszukiwarki.
A
Alergologia
8 specjalistów
C
Chirurgia naczyniowa
2 specjalistów
Chirurgia ogólna
45 specjalistów
Chirurgia stomatologiczna
11 specjalistów
D
Diabetologia
3 specjalistów
Dermatologia
28 specjalistów
E
Endokrynologia
31 specjalistów
G
Ginekologia
44 specjalistów
Gastrologia
8 specjalistów
H
Hematologia
2 specjalistów
K
Kardiologia
29 specjalistów
L
Laryngologia
26 specjalistów
N
Nefrologia
6 specjalistów
Neurologia
10 specjalistów
O
Okulistyka
26 specjalistów
Ortopedia
44 specjalistów
P
Pulmonologia
6 specjalistów
Psychiatria
43 specjalistów
Psychologia
50 specjalistów
Proktologia
10 specjalistów
R
Reumatologia
14 specjalistów
S
Stomatologia
61 specjalistów
U
Urologia
9 specjalistów
Na dzień 21-03-2023 umożliwiamy rejestrację online u 574 lekarzy specjalistów przyjmujących prywatnie. Ceny odpłatnych konsultacji zaczynają się od 50 złotych.

Umów prywatną wizytę - co musisz wiedzieć?

Prawie każda osoba w Polsce ma prawo do korzystania z bezpłatnej opieki zdrowotnej. To rozwiązanie nie jest jednak pozbawione wad – odległe terminy i długie kolejki do lekarzy stwarzają konieczność poszukiwania innych opcji. Świetną alternatywę stanowi korzystanie z usług prywatnej, odpłatnej opieki medycznej. Dzięki niej można postawić zdrowie na pierwszym miejscu.

Prywatna opieka medyczna gwarantuje swobodny dostęp do konsultacji u specjalistów, do których w przypadku wizyt na NFZ trzeba czekać nawet kilka miesięcy. To także możliwość skorzystania z profesjonalnych badań diagnostycznych, takich jak USG czy EKG. Pacjenci mogą liczyć na szybkie rozpoznanie ich problemów zdrowotnych, dzięki czemu mają szansę podjąć właściwe leczenie i nie dopuścić do rozwoju wielu schorzeń. Placówki prywatne wykorzystują najnowocześniejszy sprzęt, dlatego otrzymane w takich miejscach diagnozy są wiarygodne. Lekarze poświęcają każdej osobie tyle czasu, ile wymaga omówienie jej problemu. Prywatna opieka medyczna pozwala uniknąć czekania w długich kolejkach jedynie po skierowanie lub receptę. Ma to w znacznym stopniu wpływ na komfort pacjenta i zaoszczędza mu nerwów, co jest szczególnie ważne w przypadku starszych osób.

Opieka prywatna zapewnia również lepszą profilaktykę schorzeń. Jeśli podczas badań wykryte zostaną niepokojące objawy, są one omawiane przez lekarza, który kieruje na dalszą diagnostykę. Wszystko odbywa się bardzo szybko, dzięki czemu można nie dopuścić do rozwoju choroby. W przypadku bezpłatnej opieki zdrowotnej zwlekanie kilka miesięcy z rozpoznaniem problemu może być tragiczne w skutkach.

W serwisie sprawdzisz również kolejki w NFZ.