Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Pulmonolog
  3. Wrocław

Pulmonolog Wrocław prywatnie

Wg. stanu na 24-04-2024 we Wrocławiu jest 3 specjalistów pulmonologów przyjmujących odpłatnie w placówkach LUX MED. Najszybszy wolny termin jest jutro. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 289 zł.
Pulmonolodzy są również dostępni w innych miastach: KrakówPoznańWarszawa.

W serwisie znajdziesz również pulmonologa na NFZ we Wrocławiu.

Pulmonolog prywatnie - polecane artykuły

Program profilaktyki gruźlicy

Program profilaktyki gruźlicy
Gruźlica to choroba zakaźna, a nieleczona osoba zakaża w ciągu roku średnio od 10 do 15 osób. Dostępne dziś leki pozwalają leczyć nawet zaawansowane stadia tej choroby, ale wciąż ważne jest jak najwcześniejsze jej wykrycie, kiedy płuca są jeszcze mało zniszczone.

Złe powietrze zabija prawie milion Europejczyków rocznie

Złe powietrze zabija prawie milion Europejczyków rocznie
Kiedy zanieczyszczenie powietrza przekracza dopuszczalne normy, specjaliści zalecają ograniczenie ruchu na powietrzu. Niestety, takie sytuacje zdarzają się w naszym kraju zwłaszcza zimą, podczas silnych mrozów, kiedy domowe piece pracują pełną parą i spalają rzeczy, które nigdy nie powinny zostać spalone.

TYCH objawów nie lekceważ; wsłuchaj się w serce

TYCH objawów nie lekceważ; wsłuchaj się w serce
Niewydolność serca to stan, w którym mięsień ten nie daje rady prawidłowo pompować krwi i dostarczać organizmowi odpowiedniej ilości tlenu w stosunku do potrzeb. Zmniejsza to wydolność wysiłkową, która objawia się trudnościami w zwykłych codziennych czynnościach takich jak robienie zakupów, sprzątanie, czy wchodzenie po schodach.