Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Pulmonolog
  3. Kraków

Pulmonolog Kraków prywatnie

Na dzień 13-06-2024 w Krakowie jest 3 lekarzy pulmonologów przyjmujących prywatnie w placówkach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 4 dni. Ceny płatnych wizyt zaczynają się od 269-289 złotych.
Pulmonolodzy są również dostępni w innych miastach: PoznańWarszawaWrocław.

W serwisie znajdziesz również pulmonologa na NFZ w Krakowie.

Pulmonolog prywatnie - polecane artykuły

Jak nie przegapić zakażenia HIV

Jak nie przegapić zakażenia HIV
Po 2-6 tygodniach od zakażenia wirusem HIV u części osób obserwuje się występowanie tzw. ostrej choroby retrowirusowej. Objawy zwykle utrzymują się ok. 14 dni. Później zakażenie przebiega bezobjawowo, jednak są różne wskazania medyczne do wykonania testu na HIV.

Ciąża a koronawirus. Sprawdź, czego można się spodziewać

Ciąża a koronawirus. Sprawdź, czego można się spodziewać
Epidemia choroby wywołanej przez nieznany wcześniej patogen wywołuje szczególne obawy u ciężarnych kobiet. Specjaliści w Polsce wydali specjalne zalecenia dotyczące opieki okołoporodowej. Wynika z nich m.in., że porody rodzinne nie są obecnie rekomendowane. Sprawdź, czego może spodziewać się ciężarna przed porodem i w jego trakcie. 

Jak się chronić przed zakażeniem koronawirusami

Jak się chronić przed zakażeniem koronawirusami
Najpierw w Wuhan Chinach, potem w kilku innych państwach azjatyckich i USA pojawił się dotąd nieznany i potencjalnie niebezpieczny wirus wywołujący zagrażającą życiu chorobę układu oddechowego. Eksperci przypominają zasady, których wdrożenie pozwoli zmniejszyć ryzyko zakażenia, a także jego ewentualne skutki.