Lux Med
  1. Prywatnie
  2. Pulmonolog
  3. Warszawa

Pulmonolog Warszawa prywatnie

Na dzień 02-12-2023 w Warszawie jest 1 specjalista pulmonolog przyjmujących prywatnie w przychodniach LUX MED. Pierwszy dostępny termin jest za 2 dni. Ceny komercyjnych wizyt zaczynają się od 269 PLN.
Pulmonolodzy są również dostępni w innych miastach: KrakówPoznań.

W serwisie znajdziesz również pulmonologa na NFZ w Warszawie.

Pulmonolog prywatnie - polecane artykuły

Uzdrowiska dla chorych na raka

Uzdrowiska dla chorych na raka
Rehabilitacja w uzdrowiskach po leczeniu onkologicznym? Jeszcze niedawno onkolodzy byli temu przeciwni; obawiali się, że stan chorego może się pogorszyć. Teraz to przekonanie zaczyna się zmieniać.

NFZ wydał 5 milionów złotych na leczenie martwych osób?

NFZ wydał 5 milionów złotych na leczenie martwych osób?
W zeszłym miesiącu Najwyższa Izba Kontroli opublikowała raport z kontroli działalności Narodowego Funduszu Zdrowia w 2013 roku. Jednym z najbardziej szokujących odkryć NIKu było wykazanie, że NFZ wydał prawie 5,5 miliona złotych na świadczenia, które nie mogły być wykonane tj. dotyczyły osób zmarłych (lub osób wykreślonych z rejestru ubezpieczonych) lub też zostały wykonane przez nieżyjących lekarzy. Ponadto Fundusz wydał ponad pół miliarda złotych na zapewnienie podstawowej opieki osobom, których ubezpieczenia zdrowotnego nie był w stanie potwierdzić.

Niewydolności serca można zapobiegać

Niewydolności serca można zapobiegać
Choć niewydolność serca (NS) jest śmiertelną chorobą, to jednak w dużej mierze można jej zapobiegać, a także skutecznie ją leczyć – przekonują kardiolodzy z okazji obchodzonego w czerwcu Tygodnia Świadomości Niewydolności Serca.