100matolog

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 03-09-2017.
Choroszczańska 24
Białystok
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o 100matolog

Dodaj opinię
1/5
Panie siedzące na recepcji super, mile, sympatyczne ale co do lekarza chirurga stomatologa to boże nigdy więcej, jest to człowiek arogancki i wywyższający się ponad innych, na pytanie co dokładnie będzie robił z zębem odpowiedział "to nie Pani sprawa co będę robił"
5/5
przesympatyczna pani doktor Dawno nie czulam sie tak swobodnie u dentysty na fotelu Polecam wszystkim!
1/5
sadysta nie dentysta
5/5
Super miłe panie.Zabieg przeprowadzony rewelacyjnie.
1/5
Co do sadysty to potwierdzam, to facet który jest jeszcze z epoki PRL-u .Dziwne jest to, że takich dopuszczają do wykonywania zawodu. Nigdy więcej!!!!!
1/5
Porażka to za malo powiedziane. Chirurg arogancki, nie uprzejmy, nie znający się na swoim zawodzie.
Męka nie z tej ziemi, a jakby tego było mało nie usuną całego zęba i uszczerbil innego.
Odradzam, nie polecam, zdecydowane NIE!!!
5/5
Pani chirurg - rewelacyjna. Dokładność i przyjazne podejście do pacjenta. Sądząc po powyższych komentarzach, miałem szczęście, że trafiłem na Panią Chirurg.
Dodaj opinię

Adres:

Choroszczańska 24, Białystok