Adamarczuk - Janczyszyn Maria ISPL

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Zgorzelecka 12
Bolesławiec
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Adamarczuk - Janczyszyn Maria ISPL

Dodaj opinię
5/5
Wspaniała i doskonałą opieka wszystko zbadane i sprawdzone w najmniejszym szczególe. Więcej takich lekarzy.
5/5
Wspania ły lekarz bezkonkurencyjny solidny ucz ciwy
5/5
Przewspaniala Pani Doktor.Lecze sie u Pani Doktor od siedmiu lat.Bardzo kontaktowa,wyslucha dokladnie.Badania przeprowadza bardzo dokladnie,pomocna i bardzo mila.Diagnoze stawia fachowo.Ostatnio nawet bylam barsdzo oslabiona z innego powodu, Pani Doktor przebadala mnie jeszcze raz i skierowala do szpitala.Byly to sprawy naurologiczne. Okazalo sie, ze sa przytkane zyly z prawej strony, a w zwiazku z tym niedokrwienie mozgu. Jestem bardzo wdzieczna za to, ze Pani Doktor nie pokpila mnie , a wrecz odwrotnie bardzo mi pomogla.Dziekuje serdecznie Pani Doktor za pkazala mi pomoc.
POLECAM SZCZERZE PANIA DOKTOR."Babcia"
5/5
Dzień dobry,
serdecznie polecam p.doktor Marię, leczę się od ponad 20 lat.Rewelacyjne podejście, pełen profesjonalizm, mega wiedza.
Oby więcej takich specjalistów.Pozdrawiam.
1/5
Dzień dobry,
Lekarz bardzo niekompetentny, który zna chyba tylko jeden lek o nazwie euthyrox. Bardzo nie miła , ma bardzo małą wiedzę. Jak się nie przyjdzie na kolejną wizytę to cały czas wydzwania .
Zdecydowanie NIE POLECAM , najlepiej pójść do innego lekarza.
5/5
Wspaniała Pani Doktor indywidualne podejście do pacjenta z ogromnym sercem , Polecam każdemu kto ma problemy endokrynologiczne
Dodaj opinię

Adres:

Zgorzelecka 12, Bolesławiec
Adamarczuk - Janczyszyn Maria ISPL na mapie
Zdjęcie budynku Adamarczuk - Janczyszyn Maria ISPL