1. Stomatolog
  2. Warmińsko-Mazurskie
  3. Olsztyn

Agnieszka Kotowicz-Gears - Stomatolog

Curie-Skłodowskiej 27
Olsztyn
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
12 dni89 527 72 46
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT08:00-13:00
ŚR13:30-18:00
CZ08:00-13:00
PTnieczynne

Opinie o Agnieszka Kotowicz-Gears

Dodaj opinię
1/5
Nie radze tam chodzic na fundusz,Pani doktor robi tak zeby nic nie robic.Przyszlam na wyrwanie zęba,ale jednak stwierdziła ,ze dzis nie zrobimy tego tylko lepiej za pare miesięcy bo to nie jest pilne ,a z otwartym zębem chodzę juz ponad dwa lata.
5/5
Ja byłam super zadowolona. Naprawiła mi tak pięknie moje połamane kiedyś w dzieciństwie jedynkę i dwójkę, że obyło się bez hiper drogich koron porcelanowych. I wyleczyła mi zęby, w które inni zakładali mi plomby wylatujące po 2 miesiącach teraz trzyma się już 2 lata. Super dla dzieci- mój 3 -letni synek nawet nie pisnął przy malowaniu zębów!
5/5
Chodzę do Pani Agnieszki od kilku ładnych lat i złego słowa nie powiem. Zawsze uśmiechnięta i nigdy nie odmówiła pomocy. Jestem zadowolony.Polecam
1/5
Mufinka, zgadzam sie z Toba calkowicie, pacjenci na fundusz sa olewani
1/5
Nie polecam chodzić na NFZ, nie pomoże tylko zaszkodzi. Obecnie muszę leczyć swoje zęby u innego dentysty przez zaniechania Pani Agnieszki.
1/5
NIE POLECAM NA NFZ. Byłam na czyszczeniu zębów. Młoda Pani stomatolog zrobiła to bardzo niedokładnie. Przy dziąsłach niedoczyszczone. Mam wrażenie, że takie praktyki są robione z premedytacją byśmy chodzili prywatnie. Brak słów.
2/5
Jeżeli jesteś masochistą i lubisz naprawę zębów bez znieczulenia ten gabinet jest dla Ciebie ,jeśli jesteś złotą rączką bądź ślusarzem możesz śmiało zamawiać protezy i mostki w razie problemów idż prosto do gabinetu (czego pani doktor nie lubi) bo telefony od pacjętów odbiera sporadycznie,jeśli pani doktor ma wakacje znikąd się nie dowiesz że gabinet nieczynny.itp itd jedyne co jej wychodzi to zwykłe plomby dlatego jeszcze tam chodzę
4/5
Naprawa zęba po 3 miesięcznym leczeniu lekarstwem Ok.nawet ze znieczuleniem.Tak powinno być ZAWSZE. Polecam 😁
5/5
Ja jestem super zadowolona. Sprawna ręka, cierpliwość zarówno dla mnie jak i dla synka. Bardzo pozdrawiam Panią Doktor. Plomby wymienione, wytłumaczone mycie zębów. No super.
Dodaj opinię

Adres:

Curie-Skłodowskiej 27, Olsztyn

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PNnieczynne
WT08:00-13:00
ŚR13:30-18:00
CZ08:00-13:00
PTnieczynne
Agnieszka Kotowicz-Gears na mapie
Widok z ulicy Agnieszka Kotowicz-Gears