Agnieszka Kotowicz-Gears

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Curie-Skłodowskiej 27
Olsztyn
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Agnieszka Kotowicz-Gears

Dodaj opinię
1/5
Nie radze tam chodzic na fundusz,Pani doktor robi tak zeby nic nie robic.Przyszlam na wyrwanie zęba,ale jednak stwierdziła ,ze dzis nie zrobimy tego tylko lepiej za pare miesięcy bo to nie jest pilne ,a z otwartym zębem chodzę juz ponad dwa lata.
5/5
Ja byłam super zadowolona. Naprawiła mi tak pięknie moje połamane kiedyś w dzieciństwie jedynkę i dwójkę, że obyło się bez hiper drogich koron porcelanowych. I wyleczyła mi zęby, w które inni zakładali mi plomby wylatujące po 2 miesiącach teraz trzyma się już 2 lata. Super dla dzieci- mój 3 -letni synek nawet nie pisnął przy malowaniu zębów!
5/5
Chodzę do Pani Agnieszki od kilku ładnych lat i złego słowa nie powiem. Zawsze uśmiechnięta i nigdy nie odmówiła pomocy. Jestem zadowolony.Polecam
1/5
Mufinka, zgadzam sie z Toba calkowicie, pacjenci na fundusz sa olewani
1/5
Nie polecam chodzić na NFZ, nie pomoże tylko zaszkodzi. Obecnie muszę leczyć swoje zęby u innego dentysty przez zaniechania Pani Agnieszki.
1/5
NIE POLECAM NA NFZ. Byłam na czyszczeniu zębów. Młoda Pani stomatolog zrobiła to bardzo niedokładnie. Przy dziąsłach niedoczyszczone. Mam wrażenie, że takie praktyki są robione z premedytacją byśmy chodzili prywatnie. Brak słów.
2/5
Jeżeli jesteś masochistą i lubisz naprawę zębów bez znieczulenia ten gabinet jest dla Ciebie ,jeśli jesteś złotą rączką bądź ślusarzem możesz śmiało zamawiać protezy i mostki w razie problemów idż prosto do gabinetu (czego pani doktor nie lubi) bo telefony od pacjętów odbiera sporadycznie,jeśli pani doktor ma wakacje znikąd się nie dowiesz że gabinet nieczynny.itp itd jedyne co jej wychodzi to zwykłe plomby dlatego jeszcze tam chodzę
4/5
Naprawa zęba po 3 miesięcznym leczeniu lekarstwem Ok.nawet ze znieczuleniem.Tak powinno być ZAWSZE. Polecam 😁
5/5
Ja jestem super zadowolona. Sprawna ręka, cierpliwość zarówno dla mnie jak i dla synka. Bardzo pozdrawiam Panią Doktor. Plomby wymienione, wytłumaczone mycie zębów. No super.
5/5
Chodzę od lat do Pani Agnieszki jestem bardzo zadowolona .Wszystkim polecam.Cala moja rodzina jest tak samo zadowolona .
5/5
Delikatna wspaniała dentystka wszystkim polecam .Moja rodzina i przyjaciele chodzą do doktor i są tak samo bardzo zadowoleni .Polecam z całego serca.
1/5
Totalne dno a nie dentysta umówiła dwie osoby na jedną godzinę i mnie spławila tylko dlatego że jej znajoma przyszła. Poszło z lekkim bólem i wypadnieta plombą a pomocy nie uzyskałam tylko dlatego że rzekoma pani doktor postanowiła odprawić mnie z kwitkiem a przyjąć w te miejsce znajomego. Zdecydowanie nie polecam jeżeli ktoś liczy na pomoc dentystyczna.
Dodaj opinię

Adres:

Curie-Skłodowskiej 27, Olsztyn