Almed

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Kilińskiego 228
Łódź
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Almed

Dodaj opinię
1/5
Nie można się dodzwonić na podany numer bo nikt nie odbiera, wniosek z tego, że nie zależy placówce na pacjentach. Pytanie retoryczne zatem : po co te panie tam są? i jak pacjenci mają się leczyć skoro nie mogą umówic wizyty do lekarza
1/5
zgadzam się z Małgorzatą, nie idzie się tam dodzwonić, albo telefon nie odpowiada albo zajęty :( masakra ciekawe jakby się tam pofatygować osobiście czy by nikt nie trzasnął nam drzwiami przed nosem...
1/5
Od ostatniej opinii, minęło sporo czasu, a podejście do pacjentów nie zmienia się. Nadal brak kontaktu i nie odbieranie telefonów. Jestem ciekawa, czy Dyrekcja, w ogóle czyta opinie o sobie.
1/5
Mam podobne wrażenie. Dodzwoniłam się za piętnastym razem. Poza tym krótki termin oczekiwania nie dotyczy wizyt na NFZ tylko prywatnych, a na NFZ czeka się 3 miesiące. Wniosek - trzeba się umawiać na 2 miesiące przed porodem...
1/5
byłam tam dzisiaj, chciałam się dowiedzieć o termin rehabilitacji ręki.Mam skierowanie od lekarza ortopedy z napisem pilne........co z tego, pani z pretensjami, że nie mam załatwionej wizyty u lekarza rehabilitanta.Na pytanie czy u nich takowy pracuje usłyszałam, że tak.No to ja czegoś tutaj nie rozumiem.Pani odpowiadała z łaski na uciechę. Zrobiła na mnie bardzo złe wrażenie.Więcej tam nie pójdę. W ogóle jest tam bardzo zły dojazd.Daleko, do przychodni.
5/5
Ja bez problemu dodzwonilam się za pierwszym razem.Panie bardzo miłe i grzeczne
1/5
Brak odpowiedzi na kontakt. Żenada.
5/5
Dodzwoniłam się za pierwszym razem. Na wizytę do lekarza rehabilitanta czekałam 2 tygodnie.
5/5
Udało mi się dodzwonić za pierwszym razem, sama jestem w szoku. :) Pani miła w kontakcie.
1/5
Również nie miałam problemu z dodzwonieniem się, ale dużo pożytku to nie przyniosło - i tak nie można umówić się na wizytę. Panie w recepcji niedoinformowane, podają sprzeczne informacje, brak zainteresowania pacjentem.
1/5
Niestety nie mogę dać pozytywnej opinii,recepcja opryskliwa,lekarz rehabilitant arogancki,beszczelny,zrozumiały buc. Nie polecam.
2/5
Termin dopiero na marzec taką inf. dzisiaj uzyskałam.
1/5
Personel recepcji totalnie niedoinformowany, wprowadza pacjenta w błąd, generując niepotrzebne wizyty. To samo można napisać o lekarzach.
5/5
Poradnia bardzo przyjazna pacjentowi . Lekarze wyrozumiali .
2/5
Na przestrzeni kilku lat byłam kilkakrotnie na zabiegach rehabilitacyjnych w Almedzie, oraz u lekarza rehabilitantanigdy nie miałam problemu z dodzwonieniem się i umówieniem wizyty, może nie zawsze przy pierwszym podejściu, ale nic w tym dziwnego. Panie w recepcji oprócz odbierania telefony, prowadzą rejestrację na miejscu i obsługują osoby przychodzące na zabiegi- więc nie zawsze mają możliwość niezwłocznego podniesienia sluchawki. Zawsze były dla mnie miłe i pomocne, tak jak fizjoterapeuci tam pracujący.
Minusem i to jak dla mnie bardzo dużym jest fakt, że dyrekcja skroćiła godziny pracy placówki do 18.00. Informacje powyżej o godzinach otwarcia są nieaktualne, już nie do 20.00 a do 18.00, przynajmniej dla pacjentów na NFZ. Dla osób korzystających z zabiegów po pracy to batdzo duże utrudnienie. Właśnie to jest powodem, że daję tylko dwie gwiazdki i mam nadzieję, że właściciel cofnie swoją decyzję - inaczej najbliższa rehabilitacja będzie moją ostatnią w tej placówce.
5/5
W tej chwili nieaktualne jest umieszczenie tej placówki w tym miejscu. Leczyłam się tam i byłam bardzo zadowolona, ale teraz zapisów nie ma, bo Almed nie podpisał kontrakt z NFZ na przyszły rok. Muszę szukać w innym miejscu, ale żałuję, że musiałam się rozstać z dr. Pałubinską Anną- wspaniały lekarz i dobry człowiek. Przykro. Teraz nie wiem gdzie mam się udać.
5/5
W tej chwili nieaktualne jest umieszczenie tej placówki w tym miejscu. Leczyłam się tam u lekarza reumatologa i byłam bardzo zadowolona, ale teraz zapisów nie ma, bo Almed nie podpisał kontrakt z NFZ na przyszły rok. Muszę szukać w innym miejscu, ale żałuję, że musiałam się rozstać z dr. Pałubinską Anną- wspaniały lekarz i dobry człowiek. Przykro. Teraz nie wiem gdzie mam się udać.
1/5
Chciałam zmienić mamie termin rehabilitacji telefonicznie. Pani pretensjonalnym tonem oznajmiła mi, że mam pofatygować się osobiście. Poprosiłam o telefon do placówki, ale podobno nie ma. Trzy razy byłam pytana o to, czy chcę zrezygnować z zabiegów. Poziom obsługi na bardzo niskim poziomie.
5/5
Chciałam bardzo podziękować za profesjonalną i miłą obsługę . Zarówno Panią z recepcji ,jak i załodze z rehabilitacji .
5/5
Jestem pacjentką tej przychodni od lat. Nie zdarzyło się, żebym czekała na odebranie telefonu godzinami. Przeważnie są dwie panie w rejestracji. Jak jedna jest zajęta odhacza zdaniem pacjentów, odbiera druga. Terminy oczekiwania do lekarza rehabilitanta około 2 tygodni, na same zabiegi, w zależności od potrzeb.. Panie mile i pomocne.
1/5
kiedyś to była fajna rehabilitacja, dzięki Pani Magdzie wybierałam zawsze tam zabiegi. Niestety ostatnio (podobno od kilku miesięcy) nastąpiła jakaś dziwna atmosfera. Zachowanie pani, której jeszcze w zeszłym roku nie widziałam jest skandaliczne. Brak poszanowania pacjenta, jakieś pyskówki... szkoda
1/5
od sierpnia już go nie ma pod tym adresem , jest grudzień i jakoś nikt nie miał czasu , od Kilińskiego jest to z 600 m i łaskawie na drzwiach wisi kartka o przeniesieniu na pl Niepodległości 4
Dodaj opinię

Adres:

Kilińskiego 228, Łódź Górna
Almed na mapie
Zdjęcie budynku Almed