Aneta Tutak Specjalistyczna Praktyka Neurologiczna

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Kościelny 4
Kłodzko
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Aneta Tutak Specjalistyczna Praktyka Neurologiczna

Dodaj opinię
5/5
PANI DR TUTAK JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTA NEUROLOGIEM.JESTEM JEJ PACJENTKA OD KILKU LAT...MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z PACJENTEM,BARDZO DOKLADNIE BADA,JESLI MA JAKIES WATPLIWOSCI -DAJE SKIEROWANIE NA BADANIA SPECJALISTYCZNE ORAZ NA REHABILITACJE. BARDZO DZIEKUJE PANI DR ZA LECZENIE.DZIEKI NIEJ NIE JESTEM DZIS NA WOZKU INWALIDZKIM.
5/5
Byłam dziś z mężem na wizycie była to pierwszaa wizyta ale jestem mile zaskoczona sympatycznie miło z uśmiechem zostaliśmy przyjęci ,polecam
5/5
Pani Dr Tutak jest bardzo dobrym specjalistą, wrażliwą osobą pełną zrozumienia dla cierpiącego pacjenta. Jest godna polecenia ponieważ doskonale zna swój zawód i wie jak pomóc choremu. Dziękuję Pani Doktor.
5/5
Znakomity specjalista w zakresie neurologi oraz w wielu innych powiązanych chorób!
Pozwolę sobie za wzór postawić każdemu pacjentowi Panią Anetę!
Lekarz z powołaniem !!
5/5
Bardzo dobry człowiek i lekarz.Byłam mile zaskoczona i wręcz wzruszona podejściem,wiedzą, zaangażowaniem.Takich lekarzy trzeba stawiać innym za wzór.Polecam każdemu,a zwłaszcza tym którzy mają złe doświadczenia, Pani Aneta przywraca wiarę w to, że będąc lekarzem można być ciepłym, dobrym człowiekiem.Bardzo dziękuję.
5/5
Pani doktor bardzo miła wszystko mi wytłumaczyła naprawdę tak powinno być u każdego specjalisty
5/5
Dziękuje ze jeszcze są tacy Lekarze (przez duże L)jak Pani
Dodaj opinię

Adres:

Kościelny 4, Kłodzko
Aneta Tutak Specjalistyczna Praktyka Neurologiczna na mapie
Zdjęcie budynku Aneta Tutak Specjalistyczna Praktyka Neurologiczna