Anika Gabinet Stomatologiczny

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Głogowska 14a
Przemków
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Anika Gabinet Stomatologiczny

Dodaj opinię
5/5
pozdrawiam pewną młodą panią recepcjonistkę z gabinetu
1/5
Ten gościu który tam pracuje to jakaś pomyłka ceny z kosmosu pół roku i plomba wyleciała koszt prawie 600 zł za co chyba za przyjazd z Ostrowa
1/5
Poprzednik pisze dobrze byłam w marcu tego roku koniec pażdziernika i po plombie też prawie sześć stówek a jeszcze propozycja zrobienia mostku wstępne wyliczenie to prawie sześć tysiączków niech właściciele pomuślą nad tym to jest szok!!!!!!!
1/5
Pani dentystka bardzo niemiła nie polecam
5/5
Poszłam dziś z bolącym zębem. Zostałam przyjęta bez problemu. Pani stomatolog bardzo miła. Profesjonalna obsługa.
1/5
Pani stomatolog nie miła jakby zafochana zaczęła zęba i nie dokończyła bo coś mi wypadło i chciałem przełożyć wizyte kazała mi szukać innego dentysty choć część kasy zapłaciłem.Poraszka nie polecam
1/5
Byłam dziś u pani Jolanty Weber z bolacym zebem. Pani Jolanta rozwiercila mi zęba I kazała zrobić rtg w innym gabinecie ponieważ w ich gabinecie nie ma nikogo kto potrafi zrobić rtg. Po czym przepisała a mi antybiotyk na który jestem uczulona (o czym wiedziała ) próbując wmowić mi że nic mi nie będzie. Kazała wrócić w sobotę na dalsze leczenie. Zęba zostawiła otwartego a po późniejszym kontakcie telefonicznym stwierdziła że jeśli ząb boli to do usunięcia ale też nie u nich w gabinecie! Tragedia nie polecam.
1/5
byłam na wizycie w zeszłym tygodniu , poprostu tragedia !!!!! Pani dentystka nie dość że od początku strasznie nie miła i opryskliwa , to jeszcze na siłę chciała robić zęba gdzie tego nie potrafi ! nie polecam serdecznie tego gabinetu.....
1/5
Byłam dzisiaj, pierwsze wrażenie strasznie nie miła, zaczęła wiercic zęba. Bez znieczulenia! Na żywca! mówiłam ze jak będzie bolec mam się odezwac bo da mi znieczulenie! Ale tak się nie stało. Nie dała żadnego znieczulenia. Oprócz tego narzekala okropnie. Rozumiem nie każdy ma piękne zęby ale, po co nie miłe komentarze?
Porażka, więcej moja noga tam nie zastanie.
5/5
Gorąco polecam ten gabinet.Gabinet przyjazny super podejście do dzieci . Przemiła i profesjonalna obsługa.Sprawnie, szybko, bez bólu.
5/5
Po leczeniu w różnych gabinetach stomatologicznych w końcu trafiłem w odpowiednie ręce.  Pani  Doktor Anna  ma profesjonalne  podejście do pacjenta, jest miła atmosfera, czysty i świeży gabinet. Polecam :)))
5/5
Na wizycie miałem zrobione 3 wypełniania zabieg był naprawdę bezbolesny. Bardzo miła obsługa, Pani stomatolog  zwracała uwagę na każdy mój grymas i pytał kilka razy czy wszytko ok i jak się czuję.Było super i bez boleśnie polecam ten gabinet.
5/5
Polecam Panią stomatolog ponieważ profesjonalnie wykonuje swoje usługi.Dba o swoich pacjentów.
5/5
Wypełnia są wykonywane z taką precyzją, że nawet przez lupę nie widać gdzie był ubytek.Wszystko sprawnie, bezboleśnie i bez zarzutów! Każdemu kto miał złe doświadczenia odwiedzając poprzednie gabinety i szuka wspaniałej ,specjalistycznej opieki serdecznie polecam to miejsce!!
5/5
Pierwszy gabinet stomatologiczny, do którego przychodzę z przyjemnością i bez strachu, a wychodzę zadowolona zarówno po wyrwaniu zęba gdzie w prywatnym gab. musiałbym zapłacić kupę kasy.Pani Doktor swoja osobowością wpływa tak pozytywnie na pajeta że zapomina się o strachu !!! Naprawdę polecam od teraz z uśmiechem będę się wybierać na zabiegi tam :) polecam.
1/5
Rwanie na żywca to porażka dała znieczulenie i za pòł minuty wyrwała mi zęba z połową czoła nigdy więcej, omijajcie to z daleka zwłaszcza tą panią.
5/5
Pani doktor jest najlepszą dentystką jaką spotkałam w życiu. Niesamowita wiedza, super podejście mimo swojego wieku.Polecam usługi tego gabinetu :)
4/5
Skąd takie skrajne oceny?
1/5
Okropna baba córce robiła zęba leczenie kanałowe bez znieczulenia tylko krzyczała mi na dziecko a zęba i tak nie wyleczyła nigdy więcej takiego dentysty ale kasę chce tylko za co?
5/5
Bardzo miła asysta i personel. Polecam
1/5
Pani Weber nie polecam.Strasznie niemiła,opryskliwa,idzie się na wizytę na kasę chorych i żeby trzeba było płacić za leczenie?!
Chore!!!Przez nią to do dentysty boję się chodzić!
Ta druga pani doktor lepsza,milsza i życzliwością.Ale i tak dam jedną gwiazdkę!!!!!!😤🤕🤪
5/5
Polecam, fachowa obsługa, szybki kontakt, zero bólu.
5/5
Pani stom.Anna  jest perfekcyjna w każdym calu. Potrafi doradzić i wybrać rozwiązania wcale nie najdroższe a najlepsze dla pacjenta.Jeszcze nigdy nie spotkałam się z takim podejściem do pacjenta, z taką cierpliwością i wrażliwością na każdy najmniejszy grymas.Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Głogowska 14a, Przemków
Anika Gabinet Stomatologiczny na mapie
Zdjęcie budynku Anika Gabinet Stomatologiczny