Adres:
Jagiellońska 167/169, Częstochowa Stradom
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Poradnia chorób płuc
Pulmonolog |
197 dni | 34 360 82 13 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN15:00-19:00 WTnieczynne ŚR15:00-19:00 CZnieczynne PT09:00-13:00 |
|||||
| Poradnia neurologiczna
Neurolog |
110 dni | 34 360 82 13 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:30-12:30 WT15:00-19:00 ŚRnieczynne CZnieczynne PT09:00-13:00 |
|||||
| Podstawowa Opieka Zdrowotna | Numer telefonu | Inne ośrodki | |||
|---|---|---|---|---|---|
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Medycyny Rodzinnej |
34 360 82 13 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej POZ |
34 360 82 13 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
|
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskowej POZ |
34 360 82 13 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00 WT08:00-18:00 ŚR08:00-18:00 CZ08:00-18:00 PT08:00-18:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Medycyny Rodzinnej |
34 360 82 13 | |
|
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej POZ |
34 360 82 13 | |
Jestem pacjentem przychodni od początku jej istnienia, ale to co się dzieje od kilku lat to jest dramat.
Rejestratorki z pielęgniarkami robiące sobie śmieszki na całą przychodnię. Często obgadujące pacjentów między sobą nie zważając na siedzących w kolejce innych pacjentów. Takich pracowników to bym wylał na zbity pysk! Jaką one wystawiają opinie placówki? Chamstwo!
Od bardzo długiego czas nie umawiam żadnych wizyt do dr Gałuszki, tylko albo proszę o receptę, albo o teleporadę… Dzisiaj zależało mi na bezpośredniej wizycie z moim długotrwałym problemem… Niestety jak zwykle dr Gałuszka się spóźnia… To jest totalny brak szacunku dla pacjenta! Znajoma z niemowlakiem kiedyś czekała na doktora dwie godziny... No i zmieniła przychodnię.
Rejestratorka Paulina po dłuższej wymianie zdań w kwestii spóźnień doktora podnosi na mnie głos… Panie w rejestracji, głównie Paulina i Dorota zrobiły sobie z przychodni prywatny folwark… pod nieobecność przełożonego. Jak dla mnie to z takim zachowaniem powinny pracować w Żabce albo Biedronce.
Około dwudziestoletnia nasza historia dobiegła końca...
Rejestracja nie działa. Panie nie odbierają telefonów.
Dr Gałuszka nie zleca badań, poprzez nie zlecanie badań nie monitoruje stanu zdrowia pacjenta, podważa opinie wydaną przez innego lekarza specjalistę.
W kontakcie z pacjentem brak kultury, nie odpowiada mi sypanie żartami, kabaretami. Oczekiwałem profesjonalnej opieki lekarskiej, czego niestety nie znalazłem. Normą są opóźnienie w rozpoczynaniu pracy (albo obiad albo praca w innej formie przychodni) Dla mnie nawet jedna gwiazdka to za dużo.
Lekarz pozwala sobie na niewybredne żarty, co mnie akurat bulwersuje. Pozwala sobie na prowadzenie rozmowy na „ty”. Ja nie mówię do niego po imieniu. Badania tylko z programu NFZ, i nic poza tym. Bagatelizuje diagnozy innych specjalistów, uważa że pewne choroby to moda. Dramat.
Organizacja rejestracji nie do przyjęcia. Telefon dzwoni, pacjentów przy konsoli brak, a panie nie odbierają telefonu .
Lekarz nie punktualny, pracuje w innej przychodni więc się spóźnia do własnej.
Wypisałem się z tej przychodni.