Anita Gałuszka, Piotr Gałuszka Przychodnia Lekarza Rodzinnego "Lekdom"

Jagiellońska 167/169
Częstochowa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia chorób płuc
Pulmonolog
197 dni 34 360 82 13
Godziny otwarcia:
PN15:00-19:00
WTnieczynne
ŚR15:00-19:00
CZnieczynne
PT09:00-13:00
Poradnia neurologiczna
Neurolog
110 dni 34 360 82 13
Godziny otwarcia:
PN08:30-12:30
WT15:00-19:00
ŚRnieczynne
CZnieczynne
PT09:00-13:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Medycyny Rodzinnej
34 360 82 13
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej POZ
34 360 82 13
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Środowiskowej POZ
34 360 82 13
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia Medycyny Rodzinnej
34 360 82 13
Profilaktyka gruźlicy
Gabinet Pielęgniarki Środowiskowej POZ
34 360 82 13

Opinie o Anita Gałuszka, Piotr Gałuszka Przychodnia Lekarza Rodzinnego "Lekdom"

Dodaj opinię
1/5
Niemiła obsługa klienta nikt na recepcji nie raczy odebrać telefonu
1/5
Recepcja działa bardzo słabo, zwłaszcza teraz. Pan lekarz notorycznie się spóźnia, ani razu nie przeprosił za swoje spóźnienia. Lekarz niesympatyczny , podczas rozmowy telefonicznej rzuca słuchawką. Nie polecam!
1/5
Lekarz Gałuszka sprawia wrażenie zaangażowanego w sprawy zdrowotne pacjenta tylko na pierwszej wizycie. Wywiad, badania podstawowe tylko na samym początku, później nie ma co liczyć na badania podstawowe i każe czekać na bezpłatne badania profilaktyczne w ramach profilaktyki chorób układu krążenia NFZ (na okoliczność 35, 40, 45, 50 lat) Poza tym nie wykazuje się punktualnością, obcesowo i prześmiewczo traktuje pacjenta w czym wtórują mu panie z rejestracji. Sama rejestracja nie istnieje - nie da się dodzwonić przez kilka godzin. Stojąc przed przeszklonymi drzwiami przychodni i dzwoniąc w tym samym czasie na rejestracje widać, że przy całkowitym braku pacjentów w środku panie nie odbierają telefonu. Nie polecam!
1/5
Faktycznie jest tak jak opisujecie, fatalny lekarz, zabieram rodzine w inne miejsce.
5/5
Opinie w Polsce działają tak, że każdy chętnie wpisze swoją opinię, pod warunkiem że to opinia negatywna. Na opinię pozytywną niewiele osób stać. Taka nasza natura katolicka. Widziałem tamtejszych roszczeniowych pacjentów, wytrzymałość personelu oceniam na bardzo wysoką. Ja bym ich dawno wywalił na zbity pysk za bezczelność, zwykłe awanturnictwo i chamstwo. Pacjenty sprawdzili w Guglu i oni wiedzą najlepiej jak leczyć i żaden dochtur im tu nie będzie w tym przeszkadzał!!! Moje wrażenia są diametralnie inne od tych wpisanych tutaj. Między innymi Pan Doktor troskliwie zaopiekował się dwoma uciekinierkami z Ukrainy, cierpliwie wysłuchał, dostosował terapię i pomógł, także psychicznie, udzielił wyczerpujących wyjaśnień, polecił innych specjalistów. Z ręką na zdrowym sercu mogę polecić to miejsce osobom potrzebującym pomocy. Korzystałem i polecam.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z jakości świadczonych usług w przychodni. Pani dr wnikliwie przeprowadza wywiad i przemyślanie kieruje sprawami zdrowotnymi pacjenta. Panie w rejestracji bardzo pomocne i życzliwe.
1/5
Dzisiaj czara goryczy się przelała…

Jestem pacjentem przychodni od początku jej istnienia, ale to co się dzieje od kilku lat to jest dramat.

Rejestratorki z pielęgniarkami robiące sobie śmieszki na całą przychodnię. Często obgadujące pacjentów między sobą nie zważając na siedzących w kolejce innych pacjentów. Takich pracowników to bym wylał na zbity pysk! Jaką one wystawiają opinie placówki? Chamstwo!

Od bardzo długiego czas nie umawiam żadnych wizyt do dr Gałuszki, tylko albo proszę o receptę, albo o teleporadę… Dzisiaj zależało mi na bezpośredniej wizycie z moim długotrwałym problemem… Niestety jak zwykle dr Gałuszka się spóźnia… To jest totalny brak szacunku dla pacjenta! Znajoma z niemowlakiem kiedyś czekała na doktora dwie godziny... No i zmieniła przychodnię.

Rejestratorka Paulina po dłuższej wymianie zdań w kwestii spóźnień doktora podnosi na mnie głos… Panie w rejestracji, głównie Paulina i Dorota zrobiły sobie z przychodni prywatny folwark… pod nieobecność przełożonego. Jak dla mnie to z takim zachowaniem powinny pracować w Żabce albo Biedronce.

Około dwudziestoletnia nasza historia dobiegła końca...
1/5
Nie polecam.
Rejestracja nie działa. Panie nie odbierają telefonów.
Dr Gałuszka nie zleca badań, poprzez nie zlecanie badań nie monitoruje stanu zdrowia pacjenta, podważa opinie wydaną przez innego lekarza specjalistę.
W kontakcie z pacjentem brak kultury, nie odpowiada mi sypanie żartami, kabaretami. Oczekiwałem profesjonalnej opieki lekarskiej, czego niestety nie znalazłem. Normą są opóźnienie w rozpoczynaniu pracy (albo obiad albo praca w innej formie przychodni) Dla mnie nawet jedna gwiazdka to za dużo.
1/5
Nie polecam.
Lekarz pozwala sobie na niewybredne żarty, co mnie akurat bulwersuje. Pozwala sobie na prowadzenie rozmowy na „ty”. Ja nie mówię do niego po imieniu. Badania tylko z programu NFZ, i nic poza tym. Bagatelizuje diagnozy innych specjalistów, uważa że pewne choroby to moda. Dramat.
Organizacja rejestracji nie do przyjęcia. Telefon dzwoni, pacjentów przy konsoli brak, a panie nie odbierają telefonu .
Lekarz nie punktualny, pracuje w innej przychodni więc się spóźnia do własnej.
1/5
Nie polecam. Począwszy od rejestracji kończąc na poradzie lekarskiej internisty.
Wypisałem się z tej przychodni.
Dodaj opinię

Adres:

Jagiellońska 167/169, Częstochowa Stradom

Numer telefonu: