1. Okulista
  2. Świętokrzyskie
  3. Busko-Zdrój

Anna Gorzelak-Waligóra - Gabinet Okulistyczny - Okulista

Stefana Batorego 4
Busko-Zdrój
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia okulistyczna
Okulista
132 dni41 378 12 58
Godziny otwarcia:
PN07:00-15:00
WT12:00-19:00
ŚR07:00-15:00
CZ12:00-19:00
PT07:00-15:00

Opinie o Anna Gorzelak-Waligóra - Gabinet Okulistyczny

Dodaj opinię
1/5
Każdy, komu zależy na własnym zdrowiu, powinien omijać ten gabinet.
5/5
Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor, szybka i prawidłowa diagnoza pozwoliła mi natychmiast podjąć leczenie co uratowało moje oko i znowu widzę, dziękuję jeszcze raz!
1/5
Omijajcie tą Doktor z daleka... Jest po pierwsze chamska, odnosi się do pacjentów - klientów w sposób obcesowy i kategorycznie niestosowny. Próbuje wcisnąć za wszelką cenę pacjentów na wizyty prywatne (płatne), a nie NFZ'owe.
Rejestracja też pozostawia wiele do życzenia z powodu ich luźnego podejścia do spraw Pacjenta.

Zwykły sklep z okularami - oto co reprezentuje ten "GABINET".
5/5
Dziękuję Pani Doktor za trafną diagnozę i właściwe leczenie. Życzę Pani dużo zdrowia i oby więcej takich lekarzy. Marianna
5/5
Pomocna obsługa, świetnie dobrane oprawki i szkiełka. Polecam!
5/5
Dziwie się poniższym negatywanym opiniom. Zarówno lekarz, jak i obsługa gabinetu była dla mnie miła i pomocna. Może lekarz miał gorszy dzień... cóż nie powinien przenosić tego na pacjenta, ale wszyscy jesteśmy ludzmi. Ja osobiście byłam zadowolona z wizyty.
5/5
Gabinet okulistyczny świetnie wyposażony. Zrobiono mi komplet badań w ciągu niespełna godziny. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.
4/5
Zacznę od słabych stron gabinetu - pani doktor może odrobinę brakuje "miłego podejścia" do pacjenta, to mogłoby się zmienić, ale nie ma to wpływu na jakość badania i leczenie, które jest natomiast mocną stroną. Wybrałem się tam bo czytałem opinie o tym gabinecie, w których ludzie zwracali uwagę na bogate wyposażenie gabinetu i nowoczesny sprzęt - i się nie zawiodłem było tak jak pisali. Nie pozostaje mi nic innego jak wystawić również pozytywną opinię. Nie mogę dać 5- za ten wspomniany minus, ani 4 + więc jestem zmuszony zaniżyć ocenę do bardzo mocnej 4!
5/5
Bardzo pomocna Pani doktor. Przyjeła mnie w sobotę poźnym wieczorem. Na początku wydawało mi się, że diagnoza była chybiona ale już po godzinie brania leku moje oczy odzyskiwały zdolność widzenia. Bardzo dziękuję za to bo bałam się, że wypadek uszkodził mi wzroku.
5/5

Gabinet okulistyczny z prawdziwego zdarzenia! Istnieje możliwość odbycia wizyty na NFZ lub prywatnie. Miła obsługa, pani doktor zainteresowana pacjentem. Inne gabinety powinny brać przykład z tego miejsca. Polecam serdecznie!
5/5
Bardzo profesjonalna,kompleksowa obsługa. Miła i sympatyczna pani doktor Diana oraz personel.
5/5
Ogólnie bardzo dobry lekarz okulista. Miałem ciężkie wirusowe zapalenie spojówek po nietrafionej diagnozie innego okulisty. Oczy zapuchniete i przekrwione, do tego okropnie łzawiły. Pani doktor wyleczyła je bez większego problemu.
5/5
Podczas wizyty w sanatorium stukłam szkła w okularach, na szybko musiałam znaleźć okulistę, który sprawdzi mi wzrok i wystawi receptę na nowe szła. Szkła zamówiłam w opytku, który mieści się przy gabinecie. Serdecznie polecam. Kompleksowe podejście!
5/5
Wykonywałam w Centrum Okulistycznym Waligóra badanie dla kierowców. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam serdecznie!
5/5
Wizyta w centrum okulistycznym Waligóra to się naprawdę opłacało. :) Byłem na prywatnej było przyjemnie i szybko ale nie za szybko :)
5/5
Trafiłem do okulisty z powodu bólu głowy. Pani doktor szybko zdiagnozowała problem i dobrała mi odpowiednie szkła za pomocą specjalnego aparatu, który dobiera szkła w taki sposób aby widoczność w nocy była dużo lepsza. Teraz jeżdżąc samochodem widzę różnicę.
5/5
Zawsze można liczyć na panią doktor. Kilkukrotnie zdarzyło mi się zostać przyjętym po godzinach pracy. Jestem budowlańcem i czasem mimo ochrony oczu zdarza mi się, że do oczu dostają się różne okruszki. Pani doktor nigdy nie odmówiła mi pomocy w takiej sytuacji, a teraz podczas kwarantanny prowadzi dyżur telefoniczny i przyjmuje pilne przypadki. Lekarz okulista z powołania!
5/5
Chodzę do pani doktor Waligóry od wielu lat. Nigdy nie zawiodłam się na jej profesjonalizmie,
5/5
Świetny lekarz!
5/5
Okulista bardzo profesjonalny. Pani Anna jest bardzo miłą osobą,
1/5
Gabinet porażka
Dodaj opinię

Adres:

Stefana Batorego 4, Busko-Zdrój

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN07:00-15:00
WT12:00-19:00
ŚR07:00-15:00
CZ12:00-19:00
PT07:00-15:00
Anna Gorzelak-Waligóra - Gabinet Okulistyczny na mapie
Zdjęcie budynku Anna Gorzelak-Waligóra - Gabinet Okulistyczny