Anna Koncewicz NZOZ Orto-Styl Anna Koncewicz

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Tadeusza Szeligowskiego 8/101
Lublin
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Anna Koncewicz NZOZ Orto-Styl Anna Koncewicz

Dodaj opinię
1/5
Podejście do pacjenta ... jak za dawnych lat. Podejście do dzieci tragedia. Po trzech wizytach zmieniłam gabinet. Nie polecam.
5/5
Pani doktor to bardzo dobry specjalista. Jest miła, ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Super opieka i zainteresowanie pacjentem. Gorąco polecam.
5/5
Najlepszy gabinet jaki widziałam w życiu (a widziałam dużo), usługa ortodontyczna na najwyższym poziomie bez zbytecznych wizyt i naciągania na tzw. gadżety.
Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za szybkie i skuteczne leczenie, którego efekt zmienił moje życie .
Bardzo polecam Marta
1/5
Nie polecam ze względu na sytuację z parkingiem, która miała miejsce po godzinach pracy gabinetu. Parkując pod blokiem, stanąłem obok drugiej osoby, która również parkowała. Okazało się później, że to właściciel (?), który bezwzględnie zakazał mi parkować na miejscu z tabliczką ortostyl. Ja rozumiem, żeby tam nie parkować, ale była godzina 19:00, gabinet nieczynny. Jeśli ten właściciel, dla mnie typowy dzban, ma takie podejście do pacjentów jak do ludzi spotkanych na ulicy to zdecydowanie polecam zmienić gabinet orto lub po prostu omijać szerokim łukiem. Poniekąd też zrozumiałem, że jest coś nie tak z ludźmi, którzy jeżdżą BMW (taki samochód miał domniemany właściciel gabinetu).
5/5
Jestem bardzo zadowlona z usług Pani Koncewicz. Metody leczenia oraz same badania na wysokim poziomie i nowoczesnym sprzęcie.
1/5
Nie polecam. Gabinet raczej dobrze wyposażony, Panie zazwyczaj bardzo miłe. Problemem jest dodzwonienie się - nie ma jednej osoby zajmującej się recepcją i oczywiście masówka. Po założeniu aparatu wymiana drutów przebiega bardzo szybo i czasami boleśnie. Druty też bywają źle obcięte, gdzie później pacjent sam musi sobie je dociąć. Przy każdej takiej wymianie można by przeczyścić pacjentowi zęby a zwłaszcza szczeliny. Od paru lat chodzę regularnie do dentysty i nic się nie działo, ledwo założyłam aparat (5 miesięcy noszenia) i 2 zęby się popsuły, a naprawdę regularnie po każdym posiłku czy słodkim napoju używam irygatora, szczotkuje, jak i używam płynu do płukania ust.
1/5
Jestem mocno zniesmaczona wizytą. Pierwsze zdanie, jakie usłyszałam po wejściu do gabinetu z dzieckiem, to czy w moim mieście nie ma ortodonty. Poczułam się, jak persona non grata, miałam ochotę obrócić się na pięcie i wyjść. Zdecydowaliśmy się na wizytę u ortodonty po sugestii stomatologa, a nie z naszego widzimisię. Tymczasem Pani doktor w ortostyl rzuciła okiem na szczękę syna, po czym z głupim uśmiechem zapytała, co nam się nie podoba, jakbym co najmniej z nudów przyszła zajmować jej cenny czas. Na pewno drugi raz się tam nie pojawię. Masakra z parkingiem
5/5
Jestem bardzo zadowolona, a syn miał bardzo duży problem ortodontyczny. Mamy prawie koniec kuracji. Świetna Pani doktor. Jestem pod dużym wrażeniem. Dziękujemy!!!
5/5
Bardzo polecam, Pani doktor Anna pomogła mojej rodzinie, i teraz dwie dziewczyny mają piękny uśmiech, w tym jeden bardzo trudny przypadek.
Udało się także poprawić estetykę mojego uśmiechu, a byłam około pięćdziesiątki.
Tak więc, można wszystko przy profesjonalnym podejściu !
1/5
Nie polecam a nawet zdecydowanie odradzam, leczyłam się 3 i pół roku zdjęli mi aparat po czym okazało się ze mój zgryz jest fatalny, jedna strona ucieka przy mówieniu i jedynka opada w dół, nikt się nie poczuwa do odpowiedzialności i twierdzą że mogą zaproponować mi nakładki za 10-15tys. za które mam sama zapłacić i że moja wada zgryzu kwalifikuje się do operacji, szkoda ze nikt mi wcześniej o tym nie powiedział kiedy zakładały aparat, od początku zdjęcia aparatu było fatalnie co sami przyznali ale mają to gdzieś. Gdyby nie to że na codzień nie mieszkam w Polsce to spotkalibyśmy się w sądzie. ODRADZAM👎
Dodaj opinię

Adres:

Tadeusza Szeligowskiego 8/101, Lublin Czechów Południowy
Anna Koncewicz NZOZ Orto-Styl Anna Koncewicz na mapie
Zdjęcie budynku Anna Koncewicz NZOZ Orto-Styl Anna Koncewicz