Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.
Opinie o Ars- Medica Specjalistyczno - Zabiegowa Przychodnia Medyczna
Dodaj opinię
Elżbieta
1/5
17-01-2022 17:33
Panie w rejestracji obrażone na pacjentów. Nie ma aktualnej strony internetowej , nikt nie odbiera telefonu - chyba że jest aktualny. No to może czas najwyższy zrobić korektę na stronie internetowej. Wnętrze sprawia wrażenie bruddu i zaniedbania. Nie polecam.
Tomek
1/5
05-07-2022 13:44
z dnia 05.07.2022 z godziny 13:43 rejestracja najgorsza jak tylko można, pani odebrała telefon, po czym kazała mi czekać i obsługiwała innych.... czekałem 10 min i słyszałem wszystkie dane innych pacjentów min pesel. Brawo !
Dominika
5/5
11-08-2022 18:14
Zadzwoniłam na recepcję ok. godziny 18:00 - cieszy mnie, że nawet o tak później porze można się jeszcze zarejestrować. Dwa razy połączenie nie zostało odebrane, ale za trzecim miła pani z recepcji bardzo szybko pomogła mi się zarejestrować.
Jan
5/5
25-10-2022 17:25
Rejestracja telefoniczna bardzo sprawna, za pierwszym podejsciem zajelo mi to 2 minuty
Ewa
1/5
06-02-2024 18:57
Lekarze są w porządku ale rejestracja to porażka, żeby dostać termin, trzeba sobie wycieczkę do Krakowa zafundować, telefonu panie nie raczą odebrać
DT
1/5
04-06-2024 10:48
Laryngolog to po prostu niemiła osoba.
Miałem wizytę o 10:10, o 10:10 czekam przy okienku - nikt nawet nie odpowiada na dzień dobry. Po jakichś trzech minutach przychodzi recepcjonistka, mówię, ze byłem umówiony do laryngologa. Dostaje odpowiedz, ze lekarz już się zbiera, ale może uda sie go jeszcze złapać. Lekarz kieruje sie do drzwi, recepcjonistka mówi mu, ze jest jeszcze jeden pacjent. Lekarz mówi, ze już jest po czasie i on kończy pracę. Nawet na mnie nie patrzy, tylko przechodzi obojętnie obok i nie chce w ogóle rozmawiać.
Od lekarza oczekiwałbym mniej bucowatego podejścia. Ten lekarz zdaje się nie nadawać do pracy z ludźmi. Może powinien był wybrać inna specjalizacje lub inna profesje, jeśli nie radzi sobie z kontaktem z ludźmi i jest totalnie niewyrozumialy i nieempatyczny.
Ale czytając inne opinie, to może dobrze, ze nie zostałem przyjęty…
Miałem wizytę o 10:10, o 10:10 czekam przy okienku - nikt nawet nie odpowiada na dzień dobry. Po jakichś trzech minutach przychodzi recepcjonistka, mówię, ze byłem umówiony do laryngologa. Dostaje odpowiedz, ze lekarz już się zbiera, ale może uda sie go jeszcze złapać. Lekarz kieruje sie do drzwi, recepcjonistka mówi mu, ze jest jeszcze jeden pacjent. Lekarz mówi, ze już jest po czasie i on kończy pracę. Nawet na mnie nie patrzy, tylko przechodzi obojętnie obok i nie chce w ogóle rozmawiać.
Od lekarza oczekiwałbym mniej bucowatego podejścia. Ten lekarz zdaje się nie nadawać do pracy z ludźmi. Może powinien był wybrać inna specjalizacje lub inna profesje, jeśli nie radzi sobie z kontaktem z ludźmi i jest totalnie niewyrozumialy i nieempatyczny.
Ale czytając inne opinie, to może dobrze, ze nie zostałem przyjęty…