Art Optyk Tychy Niepubliczny Okulistyczny ZOZ

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Art Optyk Tychy Niepubliczny Okulistyczny ZOZ

Dodaj opinię
5/5
Świetni lekarze. Byłem z dzieckiem, zrobiłem badanie na nfz oraz okulary. Obsługa pierwsza klasa. polecam
5/5
Gorąco polecam.
Po pierwsze panie w rejestracji odbierają telefon! A do tego są bardzo miłe i pomocne.
Po drugie z pilnym skierowaniem przyjmują nawet w ten sam dzień, mimo kompletu pacjentów.
Spokojna i przyjazna atmosfera.
Lekarz Tomasz Sobczyk konkretny, spokojny z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. A do tego ma podejście do dzieci!
Była to pierwsza wizyta i jeżeli znów będzie potrzeba to kieruje się od razu w tam.


1/5
Niestety duuuży minus. Umówiłem się telefonicznie na wizytę o godz. 14:30. Zaznaczyłem, że dziecko ma 2,5 miesiąca i jadę z domu do okulisty dziecięcego ponad godzinę. Pani przez telefon poinformowała mnie, że jak przyjadę i poproszę to lekarz przyjmie dziecko do konsultacji. Po przyjeździe konsternacja. Okazało się, że pan okulista przyjmuje dzieci, ale tylko takie, które ukończyły 2 lata! Oczywiście 2,5 h w plecy, dziecko w spazmach. A pan okulista jest okulistą tylko z nazwy. Jest to zwykły zakład optyczny, nastawiony wyłącznie na sprzedaż okularów. Dziękujemy!
5/5
W Art optyk czuć rodzinna miła atmosferę. Obsługiwała mnie sympatyczna pani właścicielka, której zależało abym była zadowolona a nie wyszła z najdroższymi oprawkami.
Wybraliśmy razem piękne oprawki choć wybór był trudny bo wszystkie były piękne! Do tego mam cudne cieniowane szkla z błękitną poświatą i widze świat na nowo! Nie korzystałam z usług okulisty wiec się nie wypowiem na ten temat. Jestem z Krakowa wiec udało się dogadać z właścicielem abym mogła zapłacić przelewem.
Wszystkie moje prośby zostały uwzględnione a do tego mam pewność, ze okulary i szkła zostały dobrze zmierzone. W żadnym innym optyku znanej marki tak się mną nie zaopiekowali jak tutaj. Polecam to miejsce!
5/5
Polecam gorąco tą poradnię. Najlepsza w której do tej pory byłem.
Dodaj opinię

Adres:

Damrota 64, Tychy
Art Optyk Tychy Niepubliczny Okulistyczny ZOZ na mapie
Zdjęcie budynku Art Optyk Tychy Niepubliczny Okulistyczny ZOZ