Artmedis

na Szańcach 10a
Wrocław
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni 501 237 578
Godziny otwarcia:
PN13:00-19:00
WTnieczynne
ŚR07:00-13:00
CZ12:00-18:00
PT07:00-13:00
SO07:00-13:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni 501 237 578

Opinie o Artmedis

Dodaj opinię
1/5
W internecie widnieje jako nfz, przychodnia oczywiście jest prywatna. Pojechalam tam z ostrym bólem zęba i opuchlizna, nie jestem z Wrocławia, Pani przywitala mnie pytaniem czego chcę, niemiła, spytana o radę gdzie moglabym się z tym udać oczywiście nie podpowiedziała. Tylko ze są inne przychodnie. Rozumiem, że w tych czasach lekarze juz są odporni na ludzi ból i zatracili chęć ratowania zdrowia i liczą się tylko pieniądze. Nie polecam obsługi, nie wiem jak leczenie.
5/5
Pełen profesjonalizm!
5/5
Polecam tę placowkę.
5/5
Polecam !! Z ostrym bólem zęba w 34 tygodniu ciąży zostalam przyjęta od reki gdzie wczesniej w innych placówkach mnie odsyłano bo panie doktor nie maja czasu!!!
5/5
Wizyta w pełni profesjonalna. Z późniejszej prywatnej wizyty również jestem zadowolona. Miła atmosfera, Pani doktor bardzo konkretna.
5/5
Polecam, profesjonalne podejście pani doktor.
5/5
Polecam. Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy a po wszystkim wytłumaczyła co dalej robić z zębem
1/5
Nie polecam .Nie mila slepa baba ktora niewidzi nawet dziur w zebie i ktorej chofzi o to zeby rozwiercac zeba i leczyc kanalowo byle jej zaplacic .wogole nie pomocns. Chamska na wejsciu pyta czy pacjent ubezpieczony co jest nie porozumieniem.spoznia sie urzadzs sobie spotkania towarzyskie i byle jej nie przeszkadzano.a cena znieczulenia podbija chyba wszystkie ceny we wroclawiu nie wspomne ze w tej placowce jest brudno sciany odrapane a w gabinecie brud syf i ibostwo
1/5
Brak profesjonalizmu tylko gadala igadala musialam wyjsc bo chyba bym umarla zbolu zalecam wszystkim omijac to miejsce
5/5
AKTUALIZACJA: zmiana adresu placówki: ARTMEDIS działa teraz na ul. Na Szańcach 10a. Tel: 733-423-580 Dyżury od 19:00 do 7:00.
5/5
Bardzo polecam, nowy, piękny gabinet, pełen profesjonalizm. Totalna zmiana w porównaniu z poprzednim gabinetem
1/5
POLECAM FAJNA DENTYSTKA I ASYSTENTKA TYLKO ZAB CZASU JE NADGRYZL
5/5
świetny gabinet, polecam
5/5
Polecam placówkę :)
2 razy w poprzednim gabinecie i pierwszy raz w nowym. Za każdym razem otrzymaliśmy fachową pomoc dla dziecka . Pani Doktor to człowiek z sercem na dłoni.
5/5
Polecam! Z ostrym bólem zęba, dostałam antybiotyk,a Pani dentystka wszystko super wyjaśniła. Będę ich pacjentka. Polecam gorąco ,byłam na NFZ.
5/5
Właśnie jestem po wizycie u Pani stomatolog , bardzo polecam. Profesjonalna, konkretna i na poziomie Osoba. Pomogła w ostrym bólu zęba i wytłumaczyła mi jak postępować dalej. Jeśli ktoś nie może się dodzwonić tak jak ja to niech pojedzie prosto do gabinetu i się nie zraża bo trudno odebrać telefon wiercąc w zębie :) . Jestem bardzo wdzięczny Pani doktor za pomoc oraz miłe przyjęcie🙋‍♂️🌻.
5/5
Pani doktor jest bardzo miła i jeśli chodzi o doraźną pomoc w ramach NFZ( pogotowie stomatologiczne) to również taka istnieje.Córka jest bardzo zadowolona i przede wszystkim szczęśliwa, że zanim pójdzie na wizytę to będzie mogła przespać spokojnie noc. Polecam.
1/5
Totalny koszmar.22 kwietnia 2020 roku o godzinie 20.30 zgłosiłem się w ramach nocnego dyżuru o pomoc z krwawiącym językiem - kaleczonym przez otwarty ząb Spadła wielka plomba.Nie udzielona mi żadnej pomocy po za dotknięciem wacikiem z jakimś roztworem.I powiedziano, że nic więcej robić nie będą(spiłowanie,usunięcie, czy tymczasowy opatrunek to były moje sugestie) bo nie są od tego, że mogę sobie iść do prywatnej poradni. Na moje stwierdzenie, ze w chwili obecnej nie mogę jeść a gabinety nie będą otwarte jeszcze przez dwa tygodnie usłyszałem: "no i co z tego, może pan czekać, przecież pan nie umiera"Nadmieniam, ze jest to jedna z dwóch czynnych obecnie placówek stomatologicznych zobowiązanych do świadczenie z umowy z NFZ i obie pracują tylko w trybie nocnym.
A jako wisienkę na tym "torcie " dodam, że gdy wchodziłem i wychodziłem nie było żadnych pacjentów więc o zabieraniu czasu "błahym" zdaniem pani doktór przypadku - nie było mowy.
Nieprzyjaźnie, nieprofesjonalnie i bez empatii.
W pełni odpowiadam za opis sytuacji, podane rzeczywiste imię, reszta danych w książce przyjęć w Artmedis.
5/5
Odnośnie tematu pana Tomasza, imię rzeczywiście prawdziwe, opis nie odpowiada prawdzie, pan ów, nie możemy podać nazwiska, przyjechał z zębem , z którego spadła korona, bez gorączki, bez dolegliwości bólowych, bez zmian na śluzówce, ubytek został (ponad dopuszczalne w czasie epidemii normy, z narazeniem personelu, który nie posiada ŻADNYCH zabezpieczeń) zaopatrzony wypełnieniem tymczasowym, usługa całkowicie nienależna.Spólka planuje zawiadomienie prokuratury.Szef resortu sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro, zapowiedział surowe kary za obrazanie personelu medycznego, który jest traktowany jako funkcjonariusz publiczny. Co do jeszcze jednej rzeczy pan napisał prawdę, dane jego są podane i mogą zostać udostępnione organom ścigania, w trosce o dobro personelu i pozostałych pacjentów
Z powazaniem zarząd spółki
5/5
Prawdę mowiąc nie wiem skąd te negatywne opinie. wizyta w ramach pogotowia.
5/5
Uprzejmie informujemy, że nasz gabinet od dnia 01 grudnia 2020 roku NIE przyjmuje pacjentó w ramach stomatologicznej pomocy dorażnej NFZ. Z poważaniem

Zarząd spółki
1/5
Ten gabinet Na Szancach jest zaprzeczeniem tego do czego każdy lekarz powinien dążyć, czyli "ulga w cierpieniu, czyli pomoc ludziom chorym".
Ten gabinet z tą obsadą ( i nie chodzi tu o podeszły wiek i słaby wzrok, jak tu ktoś napisał) nie tylko w/g nie powinień świadczyć usług zdrowotnych. Wszyscy, którym nie udzielono TAM pomocy, czy potraktowano w sposób niewłaściwy proszę składać zażalenia pisemnie jak i skargi też anonimowo na infolinie NFZ, nr tel. jest dostepny na stronach www. Pragnę zaznaczyć, iż finansowanie tego gabinetu jest realizowane z budżetu miasta, czyli z naszych pieniędzy i każdy mieszkaniec ma prawo do pomocy w nagłych przypadkach, szczególnie w nocy z pełną kulturą. Dodam, że inny gabinet, którego nazwy z oczywistych względów, nie wymienię, nie chcąc być posądzonym o reklamę, spełnia kryteria pomocy dorażnej w całym zakresie, włącznie z zaopatrzeniem w receptę i instrukcją co do dalszego postępowania oraz właściwą kulturą obsługi.
5/5
Zaznaczamy, jako Zarząd, iż Spółka NIE świadczy usług stomatologicznej pomocy DORAŹNEJ w ramach NFZ. Domaganie się ich i szkalowanie lakarzy jest zatem NIEZASADNE. Może być również ścigane z urzędu. Gabinety stomatologiczne są nadto finansowane przez ich właścicieli, część usług zaś może być świadczoną w ramach kontraktu z NFZ. Życząc Szczęśliwego Nowego Roku Zarząd Spółki Artmedis.
1/5
Nie polecam. Robiłem tam wczesnej ząb. W środku dolnego zęba był już gotowy otwór. po prostu trzeba było go zaplombować.
Ale zrobiono to było nieprofesjonalnie. A sześć miesięcy później znowu mam tam dziurę
5/5
bardzo profesjonalna placówka, miło, grzecznie, ogromne doświadczenie i wiedza. 100% polecam
5/5
polecam!!!
5/5
Jestemm pacjentką dr Terleckiej od lat i bardzo mi sie podobają zabiegi u Pani Doktor. Zawsze miła i sympatyczna, ogromna wiedza i bogate doświadczenie .polecam wszystkim
Dodaj opinię

Adres:

na Szańcach 10a, Wrocław Ołbin

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN13:00-19:00
WTnieczynne
ŚR07:00-13:00
CZ12:00-18:00
PT07:00-13:00
SO07:00-13:00