Balticmed Przychodnia

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Pławieńska 10a
Czaplinek
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Balticmed Przychodnia

Dodaj opinię
1/5
bardzo nie miłe pielęgniarki lekarze pediatrzy stażyści którzy w internecie sprawdzają jakie leki wpisać tragedia osobiście nie polecam
1/5
Totalnie nieodpowiedzialni lekarze. Potrafią sobie w danym dniu nie przyjechać do pracy. Telefon oczywiście wyłączony. Odradzam.
1/5
Nie polecam, jesteś chory z gorączką, chcesz się zarejestrować w poniedziałek a usłyszysz że nie ma miejsc dopiero w czwartek. PARANOJA!!!
1/5
Pielęgniarki nie miłe i niedouczone,lekarze też niedouczeni-powinni jeszcze raz szkołę kończyć.Za każdym razem inny lekarz i inna diagnoza,a potem ludzie w szpitalu lądują.Muszę wiedzieć kiedy zachoruję żeby zarejestrować się danego dnia a przecież nie jestem jasnowidzem.Nie polecam
5/5
ja jestem zadowolona.
w przychodni zawsze otrzymuje fachowa pomoc dla mnie i moich dzieci. poczekalnia moglaby byc wieksza, ale generalnie jest ok. co do kompetencji personelu nie mam, lekarze mili, konkretni.
5/5
Przepisałam się do balticmedu bo poprzedni lekarz nie wypisywał skierowań na badania. Tutaj nie ma problemu. Oprócz tego miło i rzeczowo. Polecam
1/5
coś okropnego.Co jestem z dziećmi u nich za każdym razem inny lekarz,pediatrzy sami młodzi potrzebują dużo czasu na rozpoznania choroby,jeżeli nie są pewni to wysyłają do szpitala.Nie ma fachowej opieki,pielęgniarki bardzo nie miłe.Ja z tego ośrodka zrezygnowałam,teraz jestem zadowolona
5/5
bez kolejki. milo. konkretnie.
leczenie trafione i skuteczne.
z calym przekonaniem polecam.
Andrzej W.
5/5
Dziękuje Panu Doktorowi Glinskiemu za organizacje pobytu w szpitalu w Szczecinie. Jeszcze żaden z lekarzy nie okazał mi tyle zrozumienia i pomocy. Dziękuje.
Anna
5/5
Panie Doktorze- dziękuje za trafne rozpoznanie i skierowanie do dobrego szpitala. Walczę dalej. Pozdrawiam
5/5
Jestem bardzo zadowolona, pielęgniarki zyczliwe, lekarze bardzo kompetentni, a ja z moimi dziećmi zostaliśmy sprawnie przyjęci.
5/5
Chcialam serdecznie podziekowac Pani Doktor Ewelinie Fabiniak za trafna diagnozę i leczenie. Od kilku miesięcy jezdzilam po specjalistach i dopiero lekarz rodzinny ( ale za to jaki !!! ) mnie wyleczyl.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
5/5
Dziekuje Pani doktor Fabiniak za fachowa diagnozę i leczenie.
Jestem zobowiązany Pani doktor !!!
5/5
Ja jestem również zadowolona. Problemy organizacyjne są wszędzie. Lekarze bardzo mili. Ja tam im nie zazdroszczę wysłuchiwać wiecznych pretensji pacjentów...
1/5
Deklaracje złożyłam miesiąc temu, byłam pewna że będzie tu dobra opieka ale po pierwszej rejestracji żałuje. Pani rejestrująca moje dziecko stwierdziła że nie maja już miejsc do marca i mogłam wcześniej dziecko zapisać na wizytę u lekarza. Czyli na to wychodzi że mam planować chorobę dziecka hmm. Jak już doszło do wizyty okazało się że będzie konieczna kontrola po tygodniu wiec by nie robić panią pod górkę chciałam od razu zrobić termin ale po 10 min proszenia by ktoś mnie łaskawie zarejestrował, po prostu wyszłam bez terminu. To jest kpina jakie pielęgniarki maja podejście do matek z dzieckiem na ręku. telefonicznie też jest problem ponieważ gdy proszą by zadzwonić później to nie ma kto odebrać albo rozmowa jest odrzucana. Jednym słowem ŻENADA. Nie polecam.
1/5
Napiszę odnośnie punktu pobrań. Pani, która tam pracuje nie potrafi pobrać krwi. Grzebie w żyłach, pobranie zamiast trwać 3 minuty, trwa ponad 5! Nie zna cen w laboratorium i co chwilę musi dzwonić i pytać. Po odebraniu wyników okazało się, że konieczne jest leczenie, badanie zrobione po tygodniu w innym laboratorium wyszło idealnie, jedyną odpowiedzią na taki stan są pomylone próbki. Odradzam.
1/5
niepolecam
tam trzeba coś z tym zrobić !!!
lekarze młodzi bez wiedzy
ciągle kolejki !!
II baaaaaaaaaaardzo wredne pielęgniarki
niestety wyboru w Czaplinku nie ma żadnego :((
1/5
Nie wiedziałam, że wszelkim robactwem możemy zarazić się (tylko) pijąc wodę z kałuży lub liżąc tyłek😵 gratuluję wiedzy lekarki! Nie dziwię się, że tacy "zdolni" lekarze lądują na peryferiach!!! A teraz przepraszam idę polizać sobie tyłek może wtedy przepisze mi tabletki na odrobaczanie!Afryka wita! Odradzam wizyty w czwartki!!!
1/5
Lekarz wyjeżdża wcześniej mimo,że jesteś zarejestrowany, a lekarz Fabiniak uważa, że m. in. owsiki można dostać jedynie po lizaniu tyłka i piciu wody z kałuży, jeśli tego nie robisz możesz zapomnieć o tabletkach na odrobaczenie! wow! pogratulować wiedzy i kultury osobistej.
5/5
A ja w przeciwieństwie do Pani Doris jestem bardzo zadowolony .
5/5
Z Panią tzw Doris nie mogę się zgodzić . Pani wpis jest wynikiem niskiego poziomu wiedzy medycznej a wręcz jej brakiem ,bo jeśli ktoś nie ma wiedzy na temat ,, ROBAKOW " ,
możliwości zarażenia się i leczenia , nigdy nie napisze czegoś takiego .
To jest dopiero ŻENADA !!!
Co do obsługi ,nie dziwię się że została Pani tak potraktowana , bo jeśli ktoś jest jest nie grzeczny musi się liczyć z taką samą reakcją z drugiej strony .Ja nigdy problemu nie miałam ,obsługa szybka i miła .. Polecam !!!
5/5
Jestem bardzo zadowolona, lekarze mimo, że młodzi to dzięki podejrzliwości kierują na wiele dodatkowych badań, dzięki czemu w moim przypadku dowiedziałam się o chorobie, której u siebie bym nie podejrzewała i nie zaczęłabym się leczyć. Kolejki no cóż wszędzie są nic nie da się poradzić, ale w sumie warto :)
5/5
Ja jestem zadowolona,gdyby nie Ci lekarze dzisiaj byłabym kaleką na wózku,rośliną a w najgorszym wypadku wąchałabym kwiaty od spodu.Lekarze mimo że młodzi diagnozują choroby trafnie jeżeli są nie pewni kierują do specjalistów za co duży plus,a co do pielęgniarek są w porządku.Jeżeli komuś nie odpowiada przechodnia zawsze morze przejść na Wałecką tam to dopiero jest supeeeer.Życzę wytrwałości lekarzom i pielęgniarką z nieprzyjemnymi pacjentami.
1/5
to co się dzieje na tej przychodni to paranoja!!
brak słów !
lekarz za kazdym razem inny a do tego spóźnienia
Pielegniarki również nie miłe!
Tym ktoś musi się zająć
5/5
Leczę trójkę moich dzieci i siebie w tej przychodni od wielu lat i jesteśmy zadowoleni z lekarzy i pielęgniarek ... Nie ma znaczenia , że lekarze się zmieniają ... historie chorób mają zapisane , to że młodzi i sympatyczni .... super . Pielęgniarki profesjonalnie zajmują sie chorymi . Wszędzie trzeba czekać ... ale w tej krócej , a jak coś nagłego to zawsze zostaliśmy przyjęci ....Super atmosfera i dobre laboratorium na miejscu 🤙🤙
5/5
Mimo mojej choroby i długotrwałego leczenia bardzo lubię tam chodzić lekarze młodzi ale konkretni więcej znajda niż potrzeba pielęgniarki zorganizowane miłe , pani Ania w rejestracji uśmiechnięta i pomocna Polecam
1/5
Do lekarza rodzinnego trzeba rejestrować się z tygodniowym wyprzedzeniem i za każdym razem inny lekarz. I uprzejmość niektórych pielęgniarek tragedia.Na takiej prowincji jesteśmy skazani na to co mamy bo za dużego wyboru nie mamy.
Dodaj opinię

Adres:

Pławieńska 10a, Czaplinek
Balticmed Przychodnia na mapie
Zdjęcie budynku Balticmed Przychodnia