Bystrzyckie Centrum Zdrowia

Okrzei 49
Bystrzyca Kłodzka
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Artroskopia lecznicza stawu kolanowego 0 dni 74 811 15 77
Artroskopowa rekonstrukcja więzadeł krzyżowych 0 dni 74 811 15 77
Oddział chorób wewnętrznych 0 dni 74 811 15 77 wew. 32
Oddział leczenia jednego dnia 0 dni 74 811 15 77
Oddział pediatryczny 0 dni 74 811 15 77 wew. 50
Operacja zespołu cieśni nadgarstka 0 dni 74 811 15 77
Operacje palucha koślawego 0 dni 74 811 15 77
Operacje przepukliny pachwinowej 0 dni 74 811 15 77
Operacje usunięcia żylaków kończyny dolnej 0 dni 74 811 15 77
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
6 dni 74 811 15 77
Godziny otwarcia:
PN15:00-20:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-15:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-15:00
SO08:00-16:00
ND08:00-16:00
Rehabilitacja ogólnoustrojowa w warunkach stacjonarnych (oddział rehabilitacyjny)
Rehabilitacja
347 dni 74 303 04 51
Zakład/oddział opiekuńczo-leczniczy 74 811 15 77 wew. 12

Opinie o Bystrzyckie Centrum Zdrowia

Dodaj opinię
1/5
Absolutnie nie nie nie nie polecam szpitala w Bystrzycy Kłodzkiej.Ratunku tylko nie tam.
1/5
Umieralnia. Nie mam w zwyczaju pisania opinii ale dla dobra ogółu teraz piszę. O mało nie wykończyli mojego dziadka. Przyjechał na rehabilitację w stanie dobrym, po tygodniu odebrany na żądanie, utracił samodzielność. Uważajcie na swoich bliskich, my teraz walczymy o powrót do zdrowia. Personel na rehabilitacji bez empatii, bez kultury, bez kompetencji.
1/5
Zastanawiam się komu potrzebna jest taka placówka pseudozdrowia? Jeżeli ktokolwiek tam trafi wyjście o własnych siłach będzie cudem. Nie oddawajcie swoich bliskich do tego ośrodka leczniczego. Ludzie bez empatii i kompetencji. Zbieranina nieudaczników ustawiona na zysk i zarabianie pieniędzy bez jakichkolwiek przesłanek zadbania o zdrowie pacjenta. Szpital praktycznie nie dysponuje żadnym sprzętem medycznym. Prowadzi się tu leczenie tzw."objawowe " to oznacza w praktyce brak podstawowej opieki nad pacjentem począwszy od braku umiejętności wkłucia dożylnego i podania kroplówki po nakarmienie ciężko chorego pacjenta, co sprowadza się jedynie do obserwacji kiedy pacjent umrze. Arogancja i brak podstawowej kultury osobistej personelu to następny zły medal tej placówki. Oprócz ciągle zmieniających się lekarzy ,którzy tylko "wpadli na dyżur " po pieniądze,nikt z personelu nie odbiera tutaj telefonu i nie otrzyma się żadnej informacji dotyczącej nie tyle stanu zdrowia,bo takiej nie wolno przekazać, ale na przykład,czy pacjent miał możliwość zjedzenia czegokolwiek. Skandaliczny stan leczenia w tym " Centrum Zdrowia" kwalifikuje ten ośrodek do zgłoszenia do zamknięcia. Bardziej właściwa nazwa to
" Centrum Umierania" Ludzie mogą spokojnie umierać w swoich domach i nie muszą narażać się na zejście z tego świata w samotności ,w bólu i fałszywej świadomości,że ktoś jest tutaj zainteresowany niesieniem pomocy. Należy jak najszybciej powiadomić Rzecznika Praw Pacjenta,Narodowy Fundusz Zdrowia i Prokuraturę. Za umieranie nie powinno pobierać się pieniędzy,leczenia tutaj oczekiwać nie można. Sprawa śmierci mojej najbliższej osoby została właśnie zgłoszona do Prokuratury. Apeluję do wszystkich ,których spotkało podobne nieszczęście o odwagę w zgłoszeniu podobnych wydarzeń. Oddaję jednak też w postaci ciepłego uścisku ręki podziękowanie nielicznym pracującym tam jednostkom osobowym, które pomimo sytuacji panującej w tym "centrum zdrowia" potrafiły i pokazały,że są też i ludzie niosący pomoc chorym.
Żal ogromny,ze na palcach jednej ręki można ich tam znaleźć. Personel lekarski to pomyłka w tym centrum zdrowia. Żałuję ,że przekazałem pod opiekę najbliższą mi osobę ludziom tak nieodpowiedzialnym i niekompetentnym.
Skutkiem tego jest jej śmierć,a ja mam moralny teraz obowiązek przestrzec innych ,aby nigdy już sytuacja taka się tu nie powtórzyła...
1/5
Nie polecam nikomu.Dno,zwłaszcza Popowicka ,bezczelna,stara baba,chamska jakich mało .Potrafi zeszmacić młodą matkę, zniechęcić do wszystkiego.Ona powinna sprzątać ulice a nie leczyć dzieci.Ten kto idzie do Popowiczki ,powinien odrazy obok iść do psychologa.Dno..
5/5
W dniach 18-19.06.2022 r. przebywałam w tym szpitalu na oddziale Chirurgii Jednego Dnia.
W dniu 18.06.2022r. miałam przeprowadzony zabieg artroskopii kolana przez dr Omrena kierownika Zespołu Chirurgii Jednego Dnia .Muszę przyznać ,że jestem mile zaskoczona podejściem do pacjenta. Pan doktor okazał się bardzo miłym i kompetentnym chirurgiem.
Jestem zachwycona serdecznością ,empatią i wspaniałą opieką Pań pielęgniarek i Pana anestezjologa. Dziękuję serdecznie całemu zespołowi. Jeśli ktoś ma problemy z kolanami to z pełnym przekonaniem polecam Pana dr Omrena i ten szpital.
5/5
Na Oddziale Jednego Dnia- Ortopedia miałam wykonywaną operacje kolana. Spotkałam się z bardzo profesjonalnym, miłym i empatycznym podejściem. Zespół lekarzy: anestezjolog oraz ortopeda Omren jak również opieka pań pielęgniarek Agnieszki, Małgosi i Edyty na najwyższym poziomie. Bardzo się bałam a nawet byłam przerażona tą operacją ale znalazłam się pod najlepszą opieką medyczną. Jestem bardzo wdzięczna za zaopiekowanie się mną, wsparcie, pomoc, cierpliwość i zrozumienie. Wszystkim polecam ten oddział! Serdecznie pozdrawiam personel medyczny!
5/5
W tym Szpitalu przebywałam kilka razy. Panuje tu przyjazna atmosfera. Panie Pielęgniarki są miłe, oddane swojej pracy, dbają o pacjenta.
Operacje przeprowadzał mi Pan dr. n.med. Patryk Romaszkiewicz, któremu dziękuję za profesjonalizm, życzliwość, empatię.
Dziękuję całemu Personelowi Chirurgii Jednego Dnia za to, że wszystkie operacje przeszłam
w poczuciu bezpieczeństwa i w przemiłej aurze :))
5/5
W dniu 21 czerwca 2023 r. przyjechałam do Bystrzyckiego Centrum Zdrowia na oddział Chirurgii Jednego Dnia. Na zabieg operacyjny czekałam zaledwie tydzień, choć był wykonywany w ramach NFZ. Chodziło o złożenie i ześrubowanie złamanej kości śródstopia, która dodatkowo uległa przemieszczeniu. Złamanie trudne, jak to określił lekarz. Operował mnie dr Patryk Romaszkiewicz - podejście do pacjenta profesjonalne, z poczuciem humoru (z wytłumaczeniem tego, co się wydarzy, jak należy postępować po operacji, z odpowiadaniem na pytania), szybko i sprawnie przeprowadzona operacja w znieczuleniu miejscowym. Atmosfera podczas pobytu przemiła. Bardzo troskliwa, empatyczna opieka Pań Pielęgniarek - Agnieszki, Małgorzaty i (chyba) Katarzyny i pozostałego personelu medycznego. Sale schludne, czyste. Jestem bardzo wdzięczna za operację, opiekę i zbudowana podejściem do pacjenta oraz osób mu towarzyszących :) Noga się szybko goi, miejsce szycia wygląda bardzo estetycznie. Szczerze polecam! I dziękuję z całego serca!
1/5
Nikt z zadowolonych pacjentów oddziału ortopedii nie wspomina o tym, że aby zostać zakwalifikowanym do zabiegu w tym szpitalu trzeba się udać na prywatną wizytę, mimo że zabieg w ramach NFZ. Tak mnie poinformowano w sekretariacie szpitala.
Dodaj opinię

Adres:

Okrzei 49, Bystrzyca Kłodzka

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Godziny otwarcia:

PN15:00-20:00
WT08:00-15:00
ŚR08:00-15:00
CZ08:00-15:00
PT08:00-15:00
SO08:00-16:00
ND08:00-16:00