Centra Medyczne Medyceusz

Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 61
Łódź
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
136 dni42 657 41 25
Godziny otwarcia:
PN07:30-20:30
WT08:00-20:30
ŚR08:00-20:30
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ dla dzieci
42 613 69 55
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
42 613 69 55
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Centra Medyczne Medyceusz

Dodaj opinię
1/5
Najgorsza przychodnia w jakiej byłam. Trzy razy byłam zmuszona korzystać tu.z pomocy świątecznej. Za kazdym razem już w rejestracji traktowano mnie jak zero łaskawie odowiadajac z irytacja na normalne pytania dotyczace procedur. Nikt.tu nawet nie odpowie.na ludzkie."dzień dobry". Lekarze...za każdym razem był ktoś inny i za każdym razem była to.okropna niekulturalna osoba. Gdy.wchodziłam do gabinetu patrzyła na mnie jak na zło konieczne, nie odpowiadala na pytania co mi jest. Ostatnio.lekarka odmówiła wystawienia mi zwolnienia mimo ze mialam goraczke i zapisala mi.antybiotyk. Lekarze są tam chyba na zesłaniu. Jak.komuś nie idzie.zawodowo to.chyba tam ląduje i wyzywa się na pacjentach. Odradzam całkowicie. Tam nie przyjęła się ani kultura ani fachowosc. Wolę być chora niż spotykać osoby pracujące w tym miejscu.
1/5
Tragedia. Najgorsza pomoc medyczna, jakiej kiedykolwiek doświadczyłam. Zmuszona byłam 2 razy skorzystać z nocnej/świątecznej pomocy. Za każdym razem zarówno w rejestracji, jak i w gabinecie czekały na mnie równie niemiłe osoby. Nie dość, że nie otrzymałam żadnej pomocy, a jedynie nadęte wypędzanie do swojego lekarza prowadzącego (fajnie, gdybym mogła na pewno bym poszła, ale niestety mamy weekend), to jeszcze poczułam się jakbym robiła straszny problem pani lekarce. Dodatkowo zwroty: "rozbierze się!", "położy się!" - i możemy się poczuć jakbyśmy cofnęli czas. Nigdy więcej tam nie zawitam, choćbym nie wiem jak potrzebowała pomocy. Wiem, że i tak jej tam nie uzyskam.
5/5
Proszę zauważyć że pod tym samym adresem ( w tych samych pomieszczeniach) funkcjonują dwa podmioty (od 2013 - obecnie): Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) czynna 8:00 - 18:00 w dni powszednie, oraz Pomoc Nocna i Świąteczna czynna od 18:00 w nocy, oraz w SB, ND i ŚW. Jeśli oceniacie którąś z nich, warto podać o którą konkretnie Wam chodzi, by nie wprowadzać w błąd innych czytających opinie.
1/5
NAJGORSZA PRZYCHODNIA W JAKIEJ BYŁAM , ZMUSZONA JESTEM DO KORZYSTANIA TYLKO PRZEZ DORAŹNA NOCNA POMOC....,PEDIATRA KTÓRY TAM PRZYJMUJE , ZERO PODEJSCIA DO DZIECI , BYŁAM NA WIZYCIE GDZIE KASZLAŁA I SMARKAŁA...A O HIGIENIE NIE BYŁO MOWY!! ..PORAŻKA... A OSTATNIA MOJA WIZYTA U INTERNISTY...PANI DOKTOR CHYBA ZA KARE TAM SIEDZIAŁA...PODŚMIECHIWANIE Z PACJENTA Z PANIĄ Z RECEPCJI...NOI AROGNCJA WOBEC MOJEJ OSOBY...NIE MUSI MNIE BRAC NA KOLANO...I PRZYTULAĆ ALE POSTUKAJĄ C MNIE STETOSKOPEM I OPIERNICZYC ZE PRZYCHODZĘ TO CHYBA PRZESADA...WZIĄC POD UWAGE ŻE NIE JESTEM LEKARZEM I PRZY DZIECIACH KAŻDY OBJAW DLA MNIE JEST NIPOKOJĄCY I CHCĘ SPRAWDZIĆ JAK LEDWO FUNKCJONUJE... ZA TO PŁACĘ PODATKI...
2/5
Też odradzam korzystanie z tej przychodni. Pani na rejestracji ok ale lekarka - totalna porażka. Przyjęła mnie zachowując się jakbym jej robiła na złość przychodząc. Ledwo stałam, bardzo źle się czując i mając dreszcze a lekarka stwierdza ze nic mi nie jest ze da mi antybiotyk I mogę iść do pracy! Następnego dnia wybrałam się do lekarza w przychodni na retkini i lekarz stwierdziła że zaraz bym miała zapalenie oskrzeli jeśli bym nie wyleżała się w domu. Dostałam zwolnienie na tydzień i zestaw leków. Żałuję że nie zapisałam sobie nazwiska lekarki bo z chęcią bym złożyła skargę na totalnie nie profesjonalne podejście.
1/5
Tragicznie, stracony czas u pediatry jak i internisty. Spychologia.
1/5
Niemiła obsługa, problemy z umowieniem wizyty.
4/5
W recepcji panie miłe,nie zgodzę się z innymi opiniami.Lekarz konkretny,ale docinka,że mogłam udać się na rejon.Problem w tym , że na rejonie nie było lekarza.Wolałabym chyba pójść do swojej przychodni,ponieważ znajduje się blisko domu.Nie jest ź!e.
1/5
Witam byłem dzisiaj u lekarki, która nawet nie nie podpisała. Chyba jej wstyd. Nie umie wytłumaczyć tylko gada pretensjonalnym głosem że ktoś przyszedł o 6 rano na wizytę bo nie jest pewny swojego zdrowia. Gadanie o tym ze mnie tylko edukuje i powinienem jej za to dziękować rozweseliło mnie i podsumowanie ze ona jest inteligencja. Niestety, ale inteligencja to chyba została tylko w tytule DR... byłem 1 grudnia ok 6:30
5/5
Korzystałam niedawno z pomocy w poradni rehabilitacyjnej. Widoczne jest tutaj zaangażowanie, profesjonalizm personelu i miła atmosfera.
Dodaj opinię

Adres:

Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 61, Łódź Bałuty

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń
Centra Medyczne Medyceusz na mapie
Zdjęcie budynku Centra Medyczne Medyceusz