Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

Orląt Lwowskich 5
Radom
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia alergologiczna
Alergolog
29 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN07:30-12:30,13:30-15:30
WT07:30-13:30,14:30-20:00
ŚR18:00-19:30
CZ07:30-20:00
PT13:30-15:30
Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg
53 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT09:00-19:00
ŚR12:00-16:00
CZ09:00-19:00
PT09:00-14:00
Poradnia chorób płuc
Pulmonolog
98 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN08:30-13:30
WT13:30-15:00
ŚR14:00-18:00
CZ14:30-15:30
PT08:30-13:30
Poradnia dermatologiczna
Dermatolog
100 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN10:00-14:00
WTnieczynne
ŚR07:30-11:30
CZ15:00-19:00
PTnieczynne
Poradnia diabetologiczna
Diabetolog
154 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN11:00-20:00
WT08:00-12:00
ŚRnieczynne
CZ10:00-16:00
PT12:00-14:30
Poradnia endokrynologiczna
Endokrynolog
162 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN09:00-12:00,15:30-20:00
WT10:30-14:15,16:00-20:00
ŚR12:00-15:30,16:00-20:00
CZ07:30-11:00,16:00-20:00
PT11:00-15:30,16:00-18:55
SO08:00-09:00
Poradnia gastroenterologiczna
Gastrolog
177 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR07:30-12:00
CZ14:00-19:00
PT08:00-12:00
Poradnia kardiologiczna
Kardiolog
17 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT14:00-18:00
ŚRnieczynne
CZ14:00-18:00
PTnieczynne
Poradnia logopedyczna
Logopeda
0 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN15:00-20:00
WTnieczynne
ŚRnieczynne
CZ15:00-20:00
PT15:00-20:00
SO08:00-13:00
Poradnia neurologiczna
Neurolog
106 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR07:00-19:00
CZ15:00-20:00
PT08:00-19:00
Poradnia okulistyczna
Okulista
57 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT08:00-12:00
ŚR13:00-19:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Poradnia ortopedyczna
Ortopeda
100 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN07:30-11:30
WTnieczynne
ŚR08:00-12:00,17:00-20:00
CZnieczynne
PT15:00-20:00
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
10 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN16:00-17:30
WT08:00-12:00,16:15-20:00
ŚR08:30-11:30,15:00-18:00
CZ08:00-12:00,13:00-15:00
PT08:00-12:00
Poradnia położniczo-ginekologiczna
Ginekolog
0 dni 477 011 615
Godziny otwarcia:
PN15:00-18:00
WT08:00-12:00,15:00-19:00
ŚR08:00-12:00
CZ08:00-12:00,14:30-20:00
PT16:00-20:00
SO08:00-12:00
Poradnia reumatologiczna
Reumatolog
81 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN14:00-20:00
WT16:00-20:00
ŚR07:30-14:30
CZ07:30-14:30,15:00-20:00
PT09:00-13:00,18:00-19:55
Poradnia urologiczna
Urolog
242 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN07:00-11:00,15:30-20:00
WT15:30-19:30
ŚR08:00-12:00
CZ15:15-19:15
PT08:00-15:00,15:15-19:15
Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog
177 dni 477 011 600
Godziny otwarcia:
PN07:30-16:00
WT07:30-14:30
ŚR07:30-19:00
CZ07:30-20:00
PT07:30-16:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
POZ Radom - Lekarz POZ
477 011 600
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00,07:30-20:00
WT07:00-20:00,07:30-20:00
ŚR07:00-20:00,07:30-20:00
CZ07:00-20:00,07:30-20:00
PT07:00-20:00,07:30-20:00
SO07:00-20:00
Pielęgniarka POZ
POZ Radom-Pielęgniarka POZ
477 011 607
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-20:00
PT07:00-20:00
Położna POZ
POZ Radom - Położna POZ
477 011 615
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-19:05
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
POZ Radom - Lekarz POZ
477 011 600
Profilaktyka gruźlicy
POZ Radom-Pielęgniarka POZ
477 011 607
Profilaktyka raka szyjki macicy
Poradnia Ginekologiczno-Położnicza Polikliniki w Radomiu
477 011 615

Opinie o Państwowy Instytut Medyczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji

Dodaj opinię
5/5
na wizytę nie czekałam długo, pani w rejestracji bardzo uprzejma i pomocna :) polecam
5/5
Pomimo, że na termin badania kolonoskopii musiałem swoje odczekać co zapewne mogę zawdzięczać niewydolnemu NFZ to przyjęciem przez zespół wykonujący badania byłem pozytywnie zaskoczony.

Już dawno nie spotkałem się z tak serdecznym i zaangażowanym podejściem lekarza i pielęgniarki do pacjenta. Nie życzę nikomu by potrzebował wizyty u tego specjalisty ale jeżeli już zajdzie taka potrzeba to serdecznie polecam tę właśnie pracownię!
5/5
Też miałam gastroskopię cały zespół super Pan doktor i Panie pielęgniarki bardzo profesjonalni ,krótko czekałam na badanie , polecam
2/5
Nie można się dodzwonić do kartoteki. Kolejki od godz. 6,30 a i tak niema pewności ,że się dostanie. Najlepiej zaplanować sobie chorobę i zapisać się z wyprzedzeniem 2-3- dniowym;)
1/5
Od dwóch tygodni próbuję się dodzwonić i niestety . Wykonałem około 60 prób.To straszne
3/5
Pierwszy raz się spotkałem z tak miłym i fachowym zespołem (lekarz+pielęgniarka) przy badaniach-gastroskopia i kolonoskopia.Natomiast obsługa w kartotecelu do niczgo moźna powiedzieć mniej niż zero
1/5
Prawie niemożliwe dodzwonienie się, na miejscu kolejki ogromne. Panie w rejestracji niemiłe, czasami wręcz niegrzeczne (brunetka przewodzi). Sprawiają wrażenie jakby siedziały tam za karę i nie one są dla pacjenta, a pacjent dla nich.
5/5
Teraz opinia o lekarzach. Jestem zachwycona. Byłam u kilku specjalistów i stwierdzam, że są najlepsi.
1/5
Witam
Moim zdaniem jest to najgorsza przychodnia w Radomiu. Żeby się zapisać na głupią wizytę do lekarza pierwszego kontaktu tylko po receptę to po pierwsze trzeba się najpierw spróbować dodzwonić do rejestracji co jest rzeczą raczej niemożliwą a jak się uda zapisać osobiście to oczekiwanie na wizytę trwa nawet ponad dwa tygodnie co jest sytuacją bardzo chorą a lekarze są bardzo nieprzyjemni dla pacjentów.

Nie pozdrawiam
5/5
Pani w rejestracji bardzo miło mnie obsłużyła pomimo że nie miałem skierowania.Następnie następnego dnia mając skierowanie przesuneliśmy termin wizyty bez ża-
dnego problemu to wszystko telefo-
nicznie.I tylko sąsiad pojechał z mo-
im dowodem i skierowaniem po to
aby założyć kartę.OBSŁUGA NA ME-
DAL!!!
1/5
Panie w kartotece katastrofa, siedzą tam chyba za karę i mam wrażenie, że słuchawka telefonu jest tam odłożona, bo czekając w kolejce dzwoniłam i było zajęte a żadna z Pań nie rozmawiała w tym czasie przez telefon. Porażka. Najgorsza obsługa z jaką się spotkałam. Mam nadzieję że kiedyś to odczują na własnej skórze.
5/5
Panie w kartotece maja tyle pracy ze tylko im współczuć. Staraja sie jak moga, a pacjenci dalej nie zadowoleni... Tel zajęty bo dzwonia dziesiatki pacjentów. A jak linia zajęta to nie znaczy ze prowadzona jest rozmowa, w tym czasie dzwoni kilkanascie innych osób ( tak na logike)
3/5
a tak z ciekawości spytam jest w tej przychodni laboratorium pobrań krwi do badania i rtg stóp?
5/5
Jest laboratorium i rtg tez...
1/5
Potrzeba CUDU , żeby się dodzwonić .
1/5
Najgorsza przychodnia w Radomiu pod względem organizacji i kompetencji personelu. (Nie myślę o lekarzach ).Brak poszanowania pacjenta/klienta. Lekarze kompetentni ,mili ale obsługa dramat. To że kolejki do każdej rejestracji to pestka ale w XXI wieku żeby laborantka pobierała krew bez rękawiczek to już duża przesada! Za to pani rejestratorka laboratorium w ochronie swoich dłoni przez rękawiczki przestawia pojemnik z moczem pacjenta używając do każdego pojemnika nowych rękawiczek! ISTNY CYRK !
1/5
To jest jakiś cyrk... Ludzi ok. 80 Panie po szkoleniu z obsługi trudnego klienta nie bardzo wiedzą jak szybko i sprawnie obsłużyć klienta bo nie znają się zupełnie na obsłudze komputera. Bezczelne,aroganckie i mocno pouczające jakby ordynatorem co najmniej szpitala były. Nie słuchają co się mówi, z czym się przyszło tylko w połowie rozmowy o dziwo przypominają sobie że telefon muszą odebrać, bez skrupułów odbierają mówiąc do słuchawki: przepraszam proszę poczekać, bo Pani przede mną ma jeszcze jakieś pytania. Dodzwonić się to jest jakby na inną planetę dzwonić..... Zal.... Brak oceny na -
1/5
Najgorsza przychodnia tak nie mamożliwości się dodzwonienia. Tak jest od lat. Lekarze pominę opinię bo można pisać do jutra. Mamy pandemię a nikt Cię nie przyjmie i telefonu nie odbierze. Czas zmienić kierownika i personel który pracuje od lat i ma ludzi 🤔
1/5
Zgadzam się. Nie ma szans na dodzwonienie się do rejestracji a ja nie mogę stać w tasiemcowych kolejkach bo mam chore nogi. Panie w rejestracji bardzo nieprzyjemne. Zgroza.
1/5
Tragedia, dodzwonienie się do rejestracji graniczy z cudem. Po pierwsze nie powinno tak być w XXI w, już na pewno nie w dobie pandemii bo jesli wizyty lekarskie opieraja sie na teleporadach to rejestracja telefoniczna powinna byc priorytetem. Moze zarzadzajacy powinien konsultowac sie z innymi przychodniami jak to działa.
1/5
Brak możliwości rejestracji telefonicznej. Średniowiecze. Dzwonię 3 dzień, liczba połączeń po kilkaset dziennie. Żenua. Jakbym mógł dać gwiazdki na minusie to -10
1/5
Ta Przychodnia to PORAŻKA.
4/5
W glówkach sie pacjentom poprzewracało. Do kardiologa zapisałem sie w 5 minut dzwoniac okolo 12-tej.Panie z rejestracji w tym tak trudnym czasie nie maja nawet kiedy kanapki zjesc a nie mowie o higienie ale oczywiscie wielkie panstwo oburzone.Prywatnie szybciej albo do roboty i nie chorowac. Wizyte mam w krotkim terminie. Jestem zadowolony . Pozdrawiam cala zaloge. Zdrowka :-)
1/5
Dodzwonić się graniczy z cudem i tak jest od lat. Nikomu nie zależy na pacjencie. Omijajcie te przychodnie szerokim łukiem.
1/5
PRZYCHODNIA NAJGORSZA JAKA JEST I TO NA CAŁE WOJEWÓDZTWO. ZAMKNIJCIE JĄ ,ALBO ZRÓBCIE Z NIĄ WKOŃCU POŻĄDEK. GRANICZY Z CUDEM ŻEBY SIĘ DO NIEJ DODZWONIĆ, O KOLEJKACH DO REJESTRACJI JUŻ NIE WSPOMNĘ. OBSŁUGA FATALNA BRAK SZACUNKU DLA PACJĘTA. PANIE W REJESTRACJI BARDZO NIE MIŁE , BEZ KOMPETENCJI. CZĘSTO JA JESTEM PIERWSZA U LEKARZA NIŻ MOJA KARTA ZDROWIA.PANIE W REJESTRACJI NA MOJĄ PROŚBĘ DOSTARCZENIA KARTY DO GABINETU LEKARSKIEGO ODWARKNIE ŻE DONIESIE. W TYM CZASIE LEKARZ PRZYJĄBY 3 OSOBY . CHOROBĘ TRZEBA ZAPLANOWAĆ 2 TYGODNIE ŻEBY INTERNISTA PRZYJĄ. CZY TAK CIĘŻKO RUSZYĆ GŁOWĄ I ZROBIĆ ODDZIELNĄ REJESTRACJĘ DO SPECJALISTÓW. . CIĄGŁE AWARIE SYSTEMU .CZY PRZYCHODNIA MA KIEROWNIKA CZY TO FOLWARK?
1/5
Nie ma możliwości się dodzwonić w okresie pandemi żeby zapisać się na teleporade na przepisanie recepty trzeba zmienić kierownictwo żeby lepiej zarządzał w tej przychodni
1/5
Uwaga! Chciałabym przestrzec przed wizytą u p. Wiesława Kępczyńskiego - Ginekologa/położnika.
To gbur pozbawiony empatii, zakompleksiony złośliwy człowiek. Nie powinien mieć kontaktu z pacjentami.
Jeśli chcecie obsłuchać się impertynencji to jest odpowiednia osoba. Nigdy więcej nikt z mojej rodziny nie trafi w łapy tego PANA!
1/5
Jagoda przełożona pielęgniarek podła osoba zaufała kłamliwej Hance jakóbowskiej prawdomównych pracowitych ludzi miała gdzieś. 😅 Karma z Hanką i 🫐
1/5
Najgorsza przychodnia pani w rejestracji nic nie mogą zmieniają terminy jak chcą a są . Tam w rejestracji tak jak by musiały być z przymusu nie odbierają telefonów dzwoni się po 50 razy i nic a jak się jedzie do przychodni to już numerków nie ma nawet nie chcą zamienić jak naprawdę jest taka potrzeba. Lekarze też nie lepsi nie dość że się spóźniają to potem nie chcą przyjąć dodatkowego pacjenta bo spieszą się do domu a dyrektor poliklinika ma to wszystko gdzieś że system pada mógł by zatrudnić dodatkową panią telefonistka ale po co lepiej nic nie robić tylko pić kawę
1/5
Tam nikt nie odbiera telefonow.
Slucha ja odłożona i panie mają spokój.
Masakra
Dodaj opinię

Adres:

Orląt Lwowskich 5, Radom

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: