Centrum Doktor Jaworek

Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
12 419 36 10
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
12 419 36 10
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Programy profilaktyczne Numer telefonu Inne ośrodki
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ
12 419 36 10
Profilaktyka gruźlicy
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
12 419 36 10

Opinie o Centrum Doktor Jaworek

Dodaj opinię
5/5
Placówka z bardzo przyjaznym i empatycznym personelem, zawsze pomocnym.
1/5
Bardzo nieuprzejme pielęgniarki. Skandaliczne traktowanie pacjenta. Zrezygnowałem z przychodni. Tylko swoi i znajome ciotki i pociotki są ważne. Dziwi tolerowanie ich opryskliwego i nieuprzejmego zachowania przez Kierownika.
1/5
Bardzo nieprzyjemny ośrodek. Pani na recepcji bardzo niemiłe, odkładają słuchawkę na bok i obgadują pacjenta dzwoniącego. Dr. Jaworek niekompetentny nie znający się na prawie. Szkoda że tacy lekarze nas leczą.
1/5
Najgorsza przychodnia w jakiej byłam. Personel pielęgniarski straszny a lekarze to konowały
1/5
Nie polecam ośrodka zdrowia w Bęble, Pani pielęgniarka Anna jest tam jak za karę, nie można nic załatwić, jest opryskliwa i niekompetentna. Doktor Jaworek również nie jest osobą, która powinna leczyć ludzi. Wszyscy czekają tylko na koperty. Skierowanie na podstawowe badania nie możliwe do uzyskania. Wszystkim polecam zmienić placówkę na inną, bo w tym ośrodku na wyleczenie z czegokolwiek nie ma co liczyć.
5/5
Opinia5/5 . Personel pielęgniarski i lekarski kompetentny. Recepty realizowane od ręki. Skierowania do specjalistów również. Obsada lekarska obecnie kompletna.
1/5
Zaprzeczam słowom P Barbary,natomiast podzielam opinię pozostałych. W tym ośrodku nie ma kto leczyć. Po południu nie ma lekarza dla dorosłych,a jak już jest to nie wiadomo.kiedy. dr Jaworek to opryskliwy gbur,nie liczy się z pacjentem,juz nie wspomnę o jego słownictwie. Ten ośrodek powinien ktoś skontrolować,i zamknąć.
1/5
Najgorszy ośrodek w promieniu 30 km Jaworek to tylko głupoty pier.. stary zjeb panie pielęgniarki masakra ! Załatwić nic przez telefon się nieda bo te pierd.. baby mają w d..upie wszystko sumując uciekać z tego syfu do innego ośrodka
5/5
Polecam ośrodek po zmianie kadry bardzo uprzejma Pani pediatra oraz Pani pielęgniarka od szczepień wysoka kultura osobista. Nowa Pani rejestratorka która zawsze odbiera telefon i jest uprzejma :) Natomiast Pani Ania pielęgniarka jest tam ewidentnie za karę
5/5
Pielęgniarka Pani Anna jest bardzo zaangażowana w swoją prace i wykonuje ją z pasją.
To profesjonalistka z bardzo dużym doświadczeniem i stażem pracy w tym zawodzie.W moim przypadku, zawsze słuzyła radą i pomocą, ponieważ posiada dużą wiedzę , którą nabyła pracując w innych jednostkach medycznych. Moja ocena tej osoby jest pozytywna, a każdemu zdarzają się lepsze lub gorsze dni, w pracy również.
5/5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki medycznej i personelu ośrodka zdrowia Pana doktora Jaworka Na szczególne wyróżnienie zasługuje pani pielęgniarka Anna Nęcka. Pani Ania bardzo rzetelnie i z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, Zawsze pomocna i niezwykle cierpliwa osoba z bardzo dobrym podejściem do osób starszych.
5/5
Jestem bardzo zadowolona z usług pielęgniarki p.Ani bardzo otwarta miła uprzejma nigdy nie odmówi pomocy profesjonalistka w tym co robi bardzo dobre ma podejście do starszych umie z nimi rozmawiać , opatrywać im rany żeby nie bolało zawsze uśmiechnięta i zadowolona takich osób nam potrzeba żeby życie stawało się łatwiejsze
5/5
Ośrodek po zmianie kadry działa jak należy. Telefony są odbierane. Natomiast w razie nie odebrania połączenia, ośrodek oddzwania, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem na duży plus. Pani w recepcji miła i uprzejma z wysoką kulturą osobistą. Pani doktor Magdalena (pediatra) - lekarz na medal! Dokładna, profesjonalna i wszystko dobrze wytłumaczy, oby więcej takich lekarzy dla dzieci i młodzieży! Pani pielęgniarka od szczepień ze świetnym podejściem do dzieci i młodzieży (szczególnie tych, które boją się igły). Pani Ania pielęgniarka zawsze pomocna i uprzejma. Nigdy nie odmówi pomocy a wręcz przeciwnie pomoże i doradzi oraz podtrzyma na duchu. Dziękuję za wieloraką pomocną dłoń!
Każdy ośrodek zdrowia ma plusy i minusy. Nigdzie nie nie ma ideału...
Dodaj opinię

Adres:

Kwiatowa 5, Bębło

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00