Lux Med

Cegłowska 80
Warszawa
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Mammografia
Pracownia Mammografii
58 666 24 44
Godziny otwarcia:
PN09:00-11:00,13:30-19:30
WT08:00-13:00,16:00-18:00
ŚR09:00-11:00,13:00-19:30
CZ07:00-12:00,16:00-18:00
PT07:00-12:00
SO08:00-14:00
Świadczenia rezonansu magnetycznego
Rezonans Magnetyczny
37 dni 22 880 90 80
Świadczenia tomografii komputerowej
Tomografia (TK)
43 dni 22 880 90 80
Godziny otwarcia:
PN08:00-16:00
WT08:00-14:00
ŚR12:00-20:00
CZ12:00-20:00
PT08:00-14:30

Opinie o Lux Med

Dodaj opinię
3/5
Wyznaczona godzina to nie aktualne pierwszeństwo mają pacjenci z oddziału a pozatym.bardzo miła i fachowa opika
3/5
Wyznaczona godzina to nie aktualne pierwszeństwo mają pacjenci z oddziału a pozatym.bardzo miła i fachowa opieka.
1/5
Kpina. Nie przyjmują w umówionych godzinach. Wchodzą pacjenci zw szpitala. Nie mozna niczego zaplanować, Bo oczekiwanie jest niewiadoma. Dobre miejsce dla emerytów, którzy maja czas.
1/5
Wykonali nieprawidlowo badanie HSG. Nie zostaly opisane zmiany ktor istanilyco spowodowalo zly proces leczenia. W zwiazku z tym ponioslam dodatkowe koszty oraz stracilam mnustwo czasu. ! Nie polecam. Personel niemiły, lekarz przeprowadzajacy krzyczal na mnie mimo ze bol jaki odczuwalam byl nie do zniesienia !
5/5
Profesjonalnie i fachowo począwszy od pani w recepcji po pana wykonującego badanie . Wszystko wytłumaczone. Bezpieczeństwo zachowane gabinet wywietrzony czuć dezynfekcją pani pielęgniarka poinformowała że chwile bede musiala zaczekać bo sprzątają gabinet i ok Dla mnie wszystko na plus .
Bardzo dziękuję
1/5
To co się dzieje w tej placówce to kabaret. Po umówieniu wizyty na tomografię komputerowa o 16.00 (prywatnie) do 18.00 nie udało się wejść. Przyjmowani są pacjenci poza kolejnością. Obsługa w recepcji chamska i niekulturalna dzień 6 listopada jakby łaskawie ktoś chciał z tym zrobić ale nie wierzę w to. Luxmed to porażka, powiem szczerze bo nie mam w tym żadnego interesu, w Enelmedzie jest zupełnie inna bajka. Niestety sytuacja zmusiła żeby zrobić badanie tutaj. Zdecydowanie nie polecam.
1/5
Mama jest poważnie chora. Bardzo złe wyniki USG i krwi zadecydowały o szybkiej tomografii wykonanej 3 dni później. Nie mogliśmy sie doczekać opisu . W końcu po dwukrotnym monitowaniu przyszedł opis. Kompletnie niezgodny z innymi wynikami badań. Narząd z nowotworem został uznany za narząd "bez zmian" !!! Zewnętrzna konsultacja zdjęć TK potwierdziła - opis otrzymany w LUX MED był niekompetentny i niezgodny ze zdjęciami pacjenta. Gdyby nie nasza czujność dalsza diagnostyka o leczenie odbywałaby się w oparciu o stek bzdur otrzymanych z kliniki w ramach zapłaconych 595 PLN. To zaniedbanie i niechlujstwo, które w przypadku tak istotnych badań może decydować o życiu pacjenta. Opis wykonał rezydent, czyli osoba świeżo po studiach, bez specjalizacji. Wyraźnie bez kontroli specjalisty. Dla mnie to skandal i ja tak tego nie zostawię.
1/5
Mammografia - LuxMed Diagnostyka Cegłowska 80. Na pytanie o inne możliwości odbioru niż odbiór osobisty Pani w punkcie wydawania wyników informuje mnie, że wynik może ewentualnie być przesłany do innej placówki Luxmedu (skierowanie dostałam od lekarza z Luxmedu; Pani jednak mnie uprzedza, że przesłanie z Cegłowskiej do innej placówki będzie długo trwało). Dostaję karteczkę, na której są napisane dwa numery telefonów, pod którymi mogę się dowiadywać, czy są wyniki. Pod pierwszym telefonem nie mają dostępu do informacji o wynikach badania, otrzymuję jednak numer, pod którym mogę taką informację uzyskać. Okazuje się, że to jest numer do punktu wydawania wyników, w którym dostałam karteczkę z numerami telefonów (ale akurat tego numeru - do tego punktu wydawania wyników - na karteczce nie było).
Bardzo długi czas oczekiwania na wynik - ponad dwa tygodnie. W końcu odbieram wyniki w przychodni na Cegłowskiej. Okazuje się, że koperta z wynikami jest zaadresowana bezpośrednio na mój adres domowy - także mogła być po prostu przesłana do mnie pocztą. ZGROZA jak to jest zorganizowane (nie mówiąc o dodatkowym zwiększeniu ryzyka, że ja lub ktoś inny zachoruje na covid-19).
5/5
Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. W moim przypadku to było prywatne badanie rezonansem przysadki. Termin oczekiwania 2 dni. Badanie było bez żadnych opóżnien. Płytka była wydana w tym samym dniu, a na wyniki czekałam 3 dni robocze. Mam porównanie z Centrum Zdrowia Piaseczno. Tu w Lux medzie na cegłowskiej było super. Piątka z plusem.
1/5
Badanie TK głowy miałam 1 sierpnia br. W recepcji zostałam poinformowana , że wynik na portalu pacjenta będzie "do 7 dni". Ponieważ opisu nie było , wczoraj tj. we wtorek 10 sierpnia br pofatygowałam się tam osobiście. Panie w recepcji odesłały mnie do sekretariatu medycznego kilka kroków dalej . Tam usłyszałam cytuję: "czy pani nie wie , że są urlopy, nie ma lekarzy, chyba że chce pani żeby to badanie opisał byle kto" !!!!! Czy potrzebny jest tu jakikolwiek komentarz? Dedykuje ta informację Lux Med w którym posiadam abonament od ponad 10 lat, rzadko korzystam z wizyt, płacę regularnie i terminowo - (stałe zlecenie dla banku). Omijajcie Państwo Szpital Bielański szerokim łukiem, bo opis Waszego badania może wykonać "byle kto" jak usłyszałam w okienku sekretariatu medycznego wczoraj ok. godz. 13-tej.
1/5
Dzisiaj, tj. 05.06, o godzinie 08.20 byłem umówiony na tomografię komputerową. Byłem na miejscu 20 minut wcześniej, tak jak to mówiły smsy, które otrzymałem z LUXMEDu. Jakież było moje zdziwienie, że na miejscu nie ma ani jednej osoby, z którą można byłoby się porozumieć nie mówiąc już o zrobieniu tomografii - odbiłem się od drzwi podobnie jak dwie inne osoby.
Może warto byłoby rozważyć zmianę nazwy LUXMED na IGNORANCI-MED albo MESS-MED.
Zmarnowałem pół dnia (łącznie z przyjazdem) na wizytę w LUXMEDzie.
Tomografia odpłatnie!
1/5
Ten punkt Luxmedu to porażka. W dniu 4.02.2023 wykonałam odpłatnie ( za niemałą kwotę 640 zł) tomografię komputerową jamy brzusznej. Sam przebieg badania bez zarzutu, natomiast czas oczekiwania na opis to kpina. Do dzisiaj do godz 15 ( mija 17 dzień od badania) nie mam opisu badania ani żadnej informacji, kiedy mogę uzyskać ten opis. Już dwa razy interweniowałam telefonicznie, dodatkowo raz pofatygowałam się i poszłam osobiście na Cegłowską i ciągle obiecanki, że ktoś do mnie się odezwie i poinformuje kiedy będzie opis wyniku badań. I jak na razie to tylko obietnice, specjalnie zrobiłam odpłatnie badania aby mieć szybko wynik ale na próżno.
1/5
Miła obsługa na recepcji i personelu wykonującego badanie. Natomiast niestety na opis badania (rezonans jamy brzusznej i dróg żółciowych) czekałem ponad miesiąc i został wykonany dopiero po mojej interwencji telefonicznej. Termin skandaliczny. Dodatkowo okazało się, że muszę jechać po wynik/opis, bo nie jest widoczny w portalu pacjenta. Biorąc pod uwagę koszt badania, ogólnie niestety muszę ocenić usługę bardzo nisko. Jedna gwiazdka dla recepcji, techników i Pani na infolinii.
Dodaj opinię

Adres:

Cegłowska 80, Warszawa Bielany

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: