Centrum Medyczne -Estomedica-Pomoc Wieczorna

Słowiańska 27b
Wrocław
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni71 372 13 10
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-14:00
PTnieczynne
SO08:00-14:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni607 134 455
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-14:00
PTnieczynne
SO08:00-14:00

Opinie o Centrum Medyczne -Estomedica-Pomoc Wieczorna

Dodaj opinię
1/5
przychodnia to jakiś zart! nie chą przyjmować pacjentów
1/5
Ociężały gruby lekarz i jakiś agresywny chudy cwaniak. Omijać!!!!
1/5
Zero pomocy!!!
1/5
Nie tylko pomoc to żart.Ale udzielają usługi płatne z takim skutkiem że już drugi raz robią tego samego zęba z którego wciąż wypada plomba a za powtórkę żądają płatności.2×150pln a wciąż mam dziurawy ząb.
1/5
przed chwilą
Przychodnia dramat! Lekarka oburzona na cały świat, że musi być w pracy. Bezczelna, arogancka i chamska podobnie jak ukrainka z recepcji, która myśli, że na stomatologii zna się lepiej jak sama lekarka a nawet nie potrafi posługiwać się językiem polskim. Brak empatii. Mimo tego, że przyjechałam z okropnym bólem to pomocy nie uzyskałam. Przychodnia jest na NFZ ale jak sama lekarka mówi: za darmo to ja mogę Panią posadzić na fotelu. Krótka rozmowa z tą kobietą wystarczyła, że powątpiewam w jej kompetencje. Nie polecam nikomu!!
5/5
Jestem bardzo zadowolony. P. Doktor oprócz samej pomocy doraźnej której potrzebowałem jest również fajnym człowiekiem który potrafi porozmawiać z pacjentem. Wyrazy uznania.
5/5
W sobotę przyjmował Pan doktor jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi pomocy.pan doktor oraz asystentka byli mili i rozładowali mój lęk do dentysty. Jeszcze tu wrócę. polecam.
5/5
OD PONIEDZIAŁKU BOLAŁ MNIE ZĄB NIKT NIE CHCIAŁ MNIE PRZYJĄĆ BO NIE MA MIEJSC A DZISIAJ ZOSTAŁEM PRZYJĘTY,STARSZY DENTYSTA BEZ PROBLEMU UDZIELIŁ MI POMOCY.ZA CO DZIEKUJĘ
1/5
Nie wierzyłam, że w dzisiejszych czasach takie miejsca istnieją, aż przekonałam się na własnej skórze . Z bólem zęba pojechałam na jedyny ostry dyżur we Wrocławiu , ruda pani stomatolog z laską zaglądnęła do zęba po czym wypisała antybiotyk i won do domu ! Pojechałam prywatnie na ul. Komandorska , tam okazało się, że należy zęba otworzyć i dać felczer i od razu cała ropa zeszła . A ta pseudo dentystka antybiotyk bo najprościej. Po co ludzie płaca ubezpieczenia zdrowotne jak NFZ takich beznadziejnych lekarzy trzyma ?! Kolejna rzecz, ze kobieta ta jest niemiła , arogancka i bezczelna . Zostanie opisane to w gazecie .
1/5
Wczorajsza ta cała pani ruda Pseudo doktor to jakaś kpina! Skąd taka pseudo lekarkę wzięliście ?! Przez całe życie człowiek opłaca składki na ubezpieczenia zdrowotne i z takim czymś ma się do czynienia ?! To nadaje się do programu Uwaga . Nie wiem czy ów kobieta miała gorszy dzień czy o co chodzi , ale jest tak nie przyjemna, że to jakieś nieporozumienie . Nadęta , niemiła wręcz chamska baba, która nawet nie chce zajrzeć do bolącego zęba a najłatwiej to receptę z antybiotykiem wypisać . Beznadzieja , omijajcie to miejsce . Życzę, aby was ząb nie bolał bo tam pomocy nie znajdziecie tylko niemiłą rudą lekarkę z jedyną umiejętnością wystawiania recept .
1/5
Porażka. Byłam zapisana na godz 16 a gdy przyszłam, pani Ukrainka powiedziała ze doktor przyjmuje do 19 i mogę siedzieć trzy godz i czekać czy mnie łaskawie przyjmie bo czeka jeszcze 6 osób. Pani która do mnie dzwoniła (u której dokonałam zapisu na wizytę) najpierw zadzwoniła zapytać dlaczego nie przyszłam, a po minucie rozmowy stwierdziła ze to nie możliwe bo doktor w ten dzień nie przyjmował 😂 śmiech na sali, nigdy więcej nie pójdę tam i odradzam. Dodam, ze pojechałam z bólem ósemki wiec czekałam na szybka pomoc. Dno
5/5
Polecam NA SZAŃCACH 10
Bardzo miła obsługa personelu żadnego problemu nie robią. Pomoc doraźna w ramach NFZ.
1/5
Tragedia!! Nie polecam i stanowczo odradzam !! Chamstwo, totalne olewanie pacjenta, zero pomocy, brak szacunku i podnoszenie głosu na pacjenta (co najbardziej mnie WKU...). Gabinet na NFZ który jest czynny całą dobę i powinien udzielać pomocy odesłał moja mamę z ogromnym bólem do domu karząc kupić sobie apap (bo 3 dni temu wyrwała zęba w swojej miejscowości u kolejnego partacza, który nawet jej antybiotyku nie przepisał, a ból nie ustępował tylko się pogarszalo) , a że dziś jest sobota to większość gabinetów jest zamknieta więc zawiozłam mamę właśnie na Słowiańska, a ten człowiek co? Powiedział "żeby sobie poszła do tego dentysty, który jej wyrywal te zęby " brawo 👏 pomoc zajebi.... Wydarł się na nią i odesłał do domu. Cham i prostak. Postaram się już żeby nikogo więcej już tak nie potraktował i zajął się tym co potrafi robić (o ile w ogóle coś potrafi?) Nie idzicie tam stanowczo odradzam!! A myślę że jako lekarz ma obowiązek nie odmawiania pomocy ym bardziej że mama była na NFZ czego teraz żałuję.
Dodaj opinię

Adres:

Słowiańska 27b, Wrocław Nadodrze

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Godziny otwarcia:

PN12:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-14:00
PTnieczynne
SO08:00-14:00
Centrum Medyczne -Estomedica-Pomoc Wieczorna na mapie
Widok z ulicy Centrum Medyczne -Estomedica-Pomoc Wieczorna