Centrum Medyczne -Estomedica-Pomoc Wieczorna

Słowiańska 27b
Wrocław
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni71 372 13 10
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT08:00-14:00
ŚR12:00-18:00
CZ08:00-14:00
PTnieczynne
SO08:00-14:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
1 dzień
Godziny otwarcia:
PN07:00-13:00,00:00-07:00,19:00-23:59
WT12:00-18:00,00:00-07:00,19:00-23:59
ŚR12:00-18:00,00:00-07:00,19:00-23:59
CZ10:00-16:00,00:00-07:00,19:00-23:59
PT00:00-07:00,19:00-23:59
SO08:00-14:00,00:00-23:59
ND00:00-23:59

Opinie o Centrum Medyczne -Estomedica-Pomoc Wieczorna

Dodaj opinię
1/5
przychodnia to jakiś zart! nie chą przyjmować pacjentów
1/5
Nie tylko pomoc to żart.Ale udzielają usługi płatne z takim skutkiem że już drugi raz robią tego samego zęba z którego wciąż wypada plomba a za powtórkę żądają płatności.2×150pln a wciąż mam dziurawy ząb.
1/5
przed chwilą
Przychodnia dramat! Lekarka oburzona na cały świat, że musi być w pracy. Bezczelna, arogancka i chamska podobnie jak ukrainka z recepcji, która myśli, że na stomatologii zna się lepiej jak sama lekarka a nawet nie potrafi posługiwać się językiem polskim. Brak empatii. Mimo tego, że przyjechałam z okropnym bólem to pomocy nie uzyskałam. Przychodnia jest na NFZ ale jak sama lekarka mówi: za darmo to ja mogę Panią posadzić na fotelu. Krótka rozmowa z tą kobietą wystarczyła, że powątpiewam w jej kompetencje. Nie polecam nikomu!!
5/5
Jestem bardzo zadowolony. P. Doktor oprócz samej pomocy doraźnej której potrzebowałem jest również fajnym człowiekiem który potrafi porozmawiać z pacjentem. Wyrazy uznania.
5/5
W sobotę przyjmował Pan doktor jestem bardzo zadowolona z udzielonej mi pomocy.pan doktor oraz asystentka byli mili i rozładowali mój lęk do dentysty. Jeszcze tu wrócę. polecam.
5/5
OD PONIEDZIAŁKU BOLAŁ MNIE ZĄB NIKT NIE CHCIAŁ MNIE PRZYJĄĆ BO NIE MA MIEJSC A DZISIAJ ZOSTAŁEM PRZYJĘTY,STARSZY DENTYSTA BEZ PROBLEMU UDZIELIŁ MI POMOCY.ZA CO DZIEKUJĘ
1/5
Nie wierzyłam, że w dzisiejszych czasach takie miejsca istnieją, aż przekonałam się na własnej skórze . Z bólem zęba pojechałam na jedyny ostry dyżur we Wrocławiu , ruda pani stomatolog z laską zaglądnęła do zęba po czym wypisała antybiotyk i won do domu ! Pojechałam prywatnie na ul. Komandorska , tam okazało się, że należy zęba otworzyć i dać felczer i od razu cała ropa zeszła . A ta pseudo dentystka antybiotyk bo najprościej. Po co ludzie płaca ubezpieczenia zdrowotne jak NFZ takich beznadziejnych lekarzy trzyma ?! Kolejna rzecz, ze kobieta ta jest niemiła , arogancka i bezczelna . Zostanie opisane to w gazecie .
1/5
Wczorajsza ta cała pani ruda Pseudo doktor to jakaś kpina! Skąd taka pseudo lekarkę wzięliście ?! Przez całe życie człowiek opłaca składki na ubezpieczenia zdrowotne i z takim czymś ma się do czynienia ?! To nadaje się do programu Uwaga . Nie wiem czy ów kobieta miała gorszy dzień czy o co chodzi , ale jest tak nie przyjemna, że to jakieś nieporozumienie . Nadęta , niemiła wręcz chamska baba, która nawet nie chce zajrzeć do bolącego zęba a najłatwiej to receptę z antybiotykiem wypisać . Beznadzieja , omijajcie to miejsce . Życzę, aby was ząb nie bolał bo tam pomocy nie znajdziecie tylko niemiłą rudą lekarkę z jedyną umiejętnością wystawiania recept .
1/5
Porażka. Byłam zapisana na godz 16 a gdy przyszłam, pani Ukrainka powiedziała ze doktor przyjmuje do 19 i mogę siedzieć trzy godz i czekać czy mnie łaskawie przyjmie bo czeka jeszcze 6 osób. Pani która do mnie dzwoniła (u której dokonałam zapisu na wizytę) najpierw zadzwoniła zapytać dlaczego nie przyszłam, a po minucie rozmowy stwierdziła ze to nie możliwe bo doktor w ten dzień nie przyjmował 😂 śmiech na sali, nigdy więcej nie pójdę tam i odradzam. Dodam, ze pojechałam z bólem ósemki wiec czekałam na szybka pomoc. Dno
5/5
Polecam NA SZAŃCACH 10
Bardzo miła obsługa personelu żadnego problemu nie robią. Pomoc doraźna w ramach NFZ.
1/5
Tragedia!! Nie polecam i stanowczo odradzam !! Chamstwo, totalne olewanie pacjenta, zero pomocy, brak szacunku i podnoszenie głosu na pacjenta (co najbardziej mnie WKU...). Gabinet na NFZ który jest czynny całą dobę i powinien udzielać pomocy odesłał moja mamę z ogromnym bólem do domu karząc kupić sobie apap (bo 3 dni temu wyrwała zęba w swojej miejscowości u kolejnego partacza, który nawet jej antybiotyku nie przepisał, a ból nie ustępował tylko się pogarszalo) , a że dziś jest sobota to większość gabinetów jest zamknieta więc zawiozłam mamę właśnie na Słowiańska, a ten człowiek co? Powiedział "żeby sobie poszła do tego dentysty, który jej wyrywal te zęby " brawo 👏 pomoc zajebi.... Wydarł się na nią i odesłał do domu. Cham i prostak. Postaram się już żeby nikogo więcej już tak nie potraktował i zajął się tym co potrafi robić (o ile w ogóle coś potrafi?) Nie idzicie tam stanowczo odradzam!! A myślę że jako lekarz ma obowiązek nie odmawiania pomocy ym bardziej że mama była na NFZ czego teraz żałuję.
5/5
Szukając pomocy w całym Wrocławiu w ostanią sobotę - WSZYSY OLEWALI...
W Estomedice szybko usunięto zęba, podano leki...
Dużo pacjentów, ale chyba jako jedyni przyjmują...
Fachowa opieka doraźna.
5/5
Byłam w sobotę doktor w trzy minuty
5/5
Z bolem ósemki tylko tam przyjeli młody lekarz bardzo mily no i najważniejsze bol minal po 5 minutach uratowal mnie od kolejnej nieprzespanej nocy
5/5
Doktor Dariusz Nicpon-polecam!
Dokladny. Skrupulatny i sympatyczny. Najlepszy dentysta u jakiego bylam w przeciagu conajmniej ostatnich 10 lat. Pani z recepcji -Galina mila i zaangazowana w zapisy i samopoczucie pacjenta.
1/5
Nie polecam!!!. Pan "doktor" który udzielał mi pomocy w sobotę był małomówny a wręcz gburowaty, rozwiercił mi nie tego zęba co trzeba a w końcu skończyło się wizyta w niedziele w innym gabinecie. Teraz mam zęba do kanałowego leczenia. UWAŻAJCIE.
5/5
Doktor Dariusz Nicpon sympatyczny. Pomoc konkretna I recepta wypisana. Szybko I bezbolesnie.
W recepcji miło I film lecial więc szybko I miło
Pozdrawiam
1/5
Brak profesjonalizmu, Pani z recepcji nie umie udzielić żadnej informacji.
Pierwszy raz spotkałam się z gabinetem gdzie nie było terminala o czym dowiedziałam się na końcu wizyty.
Pani ,,Doktor" chyba została w swoje epoce. Nie byłam informowana co robi z moim zębem, a gdy poprosiłam o znieczulenie dała mi je z łaską i oburzeniem. Pewnie za dużo czasu jej to zajęło.
Po wykonanym zabiegu - w trakcie nawet nie dostałam kubeczka z wodą, gdy o niego poprosiłam głupio na mnie spojrzano i Doktor przepłukała mi jakimś ze swoich przyrządów. NIE POLECAM NIKOMU. Takie gabinety powinno zamykać. Najgorszy ,,dentysta'' na jakiego trafiłam.
1/5
Dramat. Tam nikt nie pracuje
5/5
Jestem zadowolona.
Tylko tam mi pomogli.
1/5
Nikomu nie polecam klinikę stomatologiczną ESTOMEDICA (ul. Słowiańska 27b, 50-235 Wrocław)!!!!!!
25 października 2021 o 00.05 przyjechałam z córką (15 lat) z ostrym bólem (ból był taki że bolało wszystko: ząb, głowa, ucho) . Pan doktor Dariusz Nicpoń powiedział że taki ostry ból w nocy nikt leczyć nie będzie, a trzeba zapisać się na wizytę do tej kliniki do innego lekarza na następny dzień. Wypisał receptę na antybiotyk i Nimesil i….. wszystko!!!
Wróciliśmy do tej kliniki o 02.20 – jeszcze z większym bólem i Pan doktor nas nie przyjął i powiedział że musimy czekać dopóki zadziała antybiotyk i rano żeby jechaliśmy na ul. Krakowską 26, a on leczyć moją córkę nie będzie!!!!!
Nie spaliśmy do rana (tak bolą ząb u córki) i o 8.00 rano byliśmy u LEKARZA w innej klinice. 20 minut zajęło Pani doctor żeby zrobić zdjęcie, znieczulić zęba i założyć opatrunek.
Miałam wątpliwości co do kliniki stomatologicznej ESTOMEDICA, kiedy przeczytałam opinie i zobaczyłam ocenę na GOOGLE - to 2,9. Ale miałam nadzieję, że może nie tak wszystko źle.

Teraz z doświadczenia wiem że to jest bardzo wysoka ocena dla tej kliniki!!!!!
Prawidłowa ocena – to -1 (MINUS JEDEN)!

1/5
Ta przychodnia to totalny żart, nie polecam
Najgorszemu wrogowi. Zacznę od tego, ze przyjechałam z ogromnym bólem na wizytę o 1 w nocy i na wstępie przez zamknięte drzwi dostałam opieprz dlaczego nie dzwoniłam- dzwoniłam 5 razy i nikt nie raczył odebrać telefonu. Niby całodobowa, a Pani doktor ma wielki problem, ze ktoś przyjechał w nocy i zamiast zając się wizytą to prowadzi 5 minut dyskusje dlaczego przyjechałam w nocy. Byłam opuchnięta i aż zapłakana z bólu, to następnym tematem do dyskusji było przekonywanie mnie, ze ten ząb mnie wcale nie boli! Nie rozumiem jak można kłócić się z pacjentem, ze ząb go nie boli, skoro nawet silne tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Czy Pani doktor odczuwa ból za pacjenta? NIE POLECAM NIKOMU!!
1/5
Byłem dwa razy na dyżurze: za pierwszym razem Pani doktor z wielką łaską wystawiła receptę na antybiotyk, który nie pomógł, za drugim razem (po kilku dniach od wizyty) - w sobotę o 3 w nocy - nikt nawet nie raczył otworzyć drzwi. Taki to dyżur stomatologiczny.
5/5
Z opini innych bałam się iść z bolącym zębem z którym męczyłam się 3dni aż dostałam gorączki i zapalenia. Doktor Dariusz Nicpoń na szczęście mi pomógł
5/5
Pani Natalia jest grzeczna o kulturalna
2/5
Najlepszy dentysta w niedzielę z RADOMSKA. Super
1/5
UWAGA !
Udałem się do przychodni ESTOMEDICA !
Na miejscu wyszła pani. Powiedziała że jest KWARANTANNA. Nie zrozumiałem. Ale ta osoba twierdząc że jest KWARANTANNa w CALYM KRAJU kazała mi wyjść z poczekalni I czekać na zewnątrz.
Gdyby nie ból I deszcz usmial bym się z braku kompetencji .
Doktor który tam przyjmuje jest profesjonalistą tylko dlatego zostałem.
1/5
UWAGA !
Dowiedziałem się że w ESTOMEDICA że w całym kraju panuje kwaranntanna!
Dlatego zostałem wyrzucony na deszcz! Przez niemila pania głosząca te bzdury.
Mimo że było miejsce w poczekalni. Gdyby nie dobra opinia o Doktor który tam przyjmuje nie wrocilbym tam .
5/5
Najmilsza Osoba na dyżurze jest Pani Recepcjonistka dziekuje
1/5
Жахлива клініка з таким же лікарем. Прийшла за допомогою видалити зуба. Зуб видалили, антисанітарія, вода з під крану, на знімок ні перед видаленням ні після не роблять, навіть коли просиш і готовий за це заплатити. як результат після видалення запалення і інші неприємні речі , довидаляла залишки зуба в іншій клініці(дай бог ім здоров'я і гарних пацієнтів)
1/5
Ten ostry dyzur to iest kompletny zart
nikomu nie polecam
ta chamska SPZONTACHKA .UAKA OTWIERA DZWI WOGOLE NIE POWINNA PRACOWAC W TAKIM MIEJCE Z PACIENTAMI
KORZYSTA JAKO PRYWATNY GABINET ZA PINIONZY NFZ
MUSZE TEN TEMAT PODAC DO PROKURATURY
1/5
Ten ostry dyżur to iest kompletny żart,
nikomu nie polecam.
Ta chamska SPRZĄTACZKA ,KTÓRA OTWIERA DZWI WOGÓLE NIE POWINNA PRACOWAC W TAKIM MIEJCU Z PACJENTAMI.
LEKARZE DENTYŚCI WYKORZYSTUJĄ TĄ PLACÓWKĘ JAKO PRYWATNY GABINET WYPOSAŻONY ZA PIENIĄDZE NFZ I NIE PRYJMAJE NIKOGO W RAMACH OSTREGO DYZURU, LECZ PRYWATNEGO GABINETU W KTÓRYM PRZYJMOWANI SA TYLKO WCZEŚNIEJ TELEFONICZNIE UMÓWIENI PACJENCII., DZWI SĄ ZAMKNIENTE DLA LUDZI Z ULICY Z OSTRYM BÓLEM ZĘBÓW
NALEŻY TEN TEMAT ZGŁOSIĆ DO PROKURATURY,POLICJI I DZENNIKARZY
NIE BĘDĘ KŁAMSTWA I CHAMSTWA TOLEROWAĆ W POLSCE.
Dodaj opinię

Adres:

Słowiańska 27b, Wrocław Nadodrze

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa:

Centrum Medyczne -Estomedica-Pomoc Wieczorna na mapie
Zdjęcie budynku Centrum Medyczne -Estomedica-Pomoc Wieczorna