Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik

W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik

Dodaj opinię
3/5
Na ćwiczenia po Krioterapi zapisują zbyt dużo osób. Na sali jest ciasno, brakuje dla niektórych osób materacy. Nie da sie dokładnie wykonywać ćwiczeń bo jest za ciasno i ciągle się o kogoś zaczepia ręką albo nogą. Nie mówiąc już o tym że w trakcie niektórych ćwiczeń mamy przy głowie stopę sąsiada i jak dobrze pójdzie to nią nie dostaniemy. Wiadomo że podczas ćwiczeń pocimy się, ale przy tak dużym zagęszczeniu osób na tak niewielkiej sali nie sposób nie czuć zapachu sąsiada bo stoi za blisko.
2/5
Ciekawe ,czy dyrekcja i NFZ wie,źe w Kriosoniku to pacjenci sami sobie wykonują zabiegi.ŻENADA.
A może to już standard i o czymś nie wiem?
2/5
Od kilku lat do łazienki i przebieralni towarzyszy nam zapach szamba. Ciekawe co na to Sanepid?
1/5
Obsługa niesympatyczna, podwarza zdanie ortopedy i lekarza fizjoterapeuty, do tego kompletnie nie szanują pacjenta
1/5
Potwierdzam , panuje tam chaos przy wykonywaniu zabiegów, kadra jest opryskliwa i robi łaskę że się zajmuje pacjentem. Jest duża rotacja personelu, który w większości pracuje na umowie zlecenie a robi to tylko po to aby nawiązywać kontakty z pacjentami, z którymi umawiają się na prywatne wizyty w ich domach. Zabiegi typu laser czy ultradźwięki pacjenci wykonują sami bez nadzoru personelu czy robią to poprawnie i przypadkiem nie szkodzą sobie zamiast pomagać.
1/5
Taką rehabilitację to mogę sobie sama w domu zrobić. Jakieś szczypania zamiast rehabilitowania. Prywatnie inaczej to wygląda.Kadra w większości bez magistra. Karte zabiegów podpisuje ktoś inny bo rehabilitują osoby bez uprawnień. Pacjenci to zło konieczne i trzeba udawac ze sie nimi zajmuje. Wszystko z łaski. A może byście tak zauważyli że dzięki tym pacjentom macie robotę. Na sali tylko śmichy chichy, bo olewactwo i obiboctwo to dla niektórych chleb codzienny. Szkoda, że sie tu znalazłam. Pierwszy i ostatni raz. A szefostwo? Pewnie nic nie wie...
1/5
Slabo. Zabiegi krótkie, rehabilitanci sie odróżniają i wczesniej kończą. Nie polecam
1/5
Kadra mało profesjonalna, na masaż pół godziny pani rehabilitantka spóźniała się notorycznie i kończyła wcześniej, masaż to głównie klepanie i rozmawianie ze współpracownikami, masaż taki od niechcenia, ludzi dużo na jedną godzinę, na laser lub ultradźwięki tłum, i to w czasach owej pandemii, ogólnie nie jestem zadowolona z przeprowadzonej rehabilitacji.
5/5
Najlepsza przychodnia rehabilitacyjna w Siedlcach. Indywidualne i profesjonalne podejście do każdego pacjenta. Serdecznie polecam!
1/5
Jest okropnie, ćwiczenia indywidualne, rehabilitacja kolan, tylko lekkie dotykanie. Jednego
zabiegu nie wykonano, powinni mi zwrócić pieniadze za ten zabieg. Traktują pacjentów jak zło konieczne a to przecież ich praca. Jest źle.
1/5
Słabo, ćwiczenia indywidualne zbyt krótkie i jakby za karę dla rehabilitanta. Personel bardziej zaangażowany w rozmowy i śmiechy ze sobą niż w pracę z pacjentami.
1/5
Ćwiczenia indywidualne to żart!
Głaskanie w skróconym czasie;śmiechy dyskusje nad głowami pacjentów pomiędzy personelem. Pacjent to właściwie swoją obecnością zakłóca te spotkania towarzyskie na sali ćwiczeń.
Nie polecam!-z każdym rokiem coraz gorzej .Niestety brak nadzoru i kompetencji ;akceptujesz ten bałagan pacjencie ? Jak nie to masz problem😔
1/5
Wszystko pięknie ślicznie, aż chce się przychodzić i przychodzić - o ile jesteś pacjentem komercyjnym, na fundusz natomiast mają Ciebie, Twoje zdrowie i potrzeby głęboko ... Sprawdziłam dwie drogi- nie popieram, nie polecam. Ludzkie zdrowie nie powinno być biznesem.
Dodaj opinię

Adres:

Brzeska 137, Siedlce

Strona internetowa:

Centrum Medyczne i Rehabilitacji Kriosonik na mapie