Centrum Medyczne "Kelles"

Jana Kochanowskiego 2
Nowy Sącz
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja
152 dni 18 547 67 47
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-21:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-21:00
PT08:00-18:00
Poradnia endokrynologiczna
Endokrynolog
299 dni 18 547 67 47
Godziny rejestracji:
PN08:00-22:00
WT08:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
SO09:00-15:00
Godziny przyjęć:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR11:45-15:45
CZnieczynne
PT16:00-20:00
SO07:30-12:00
Poradnia onkologiczna
Onkolog
17 dni 18 547 67 47
Godziny rejestracji:
PN18:00-21:00
WT15:00-20:00
ŚR16:00-20:00
CZnieczynne
PTnieczynne
Godziny przyjęć:
PN08:00-13:00,18:30-21:00
WTnieczynne
ŚR15:00-17:00
CZnieczynne
PTnieczynne
SO10:00-14:00

Opinie o Centrum Medyczne "Kelles"

Dodaj opinię
2/5
Okres oczekiwania na zabieg onkologiczny do pól roku na NFZ, po przyjściu na zabieg w umówionym terminie, okazuje się, że brak narzędzi do wykonania zabiegu. Skandal w biały dzień. Telefon kontaktowy zostawiony w rejestracji, wystarczyło by trochę dobrej woli ,aby powiadomić pacjenta o odwołaniu zabiegu. Pani w rejestracji nadąsana i niegrzecznie odpowiada, że to nie jej wina. Chodzi o siedzibę na Kochanowskiego. Nie polecam.
1/5
na NFZ oczekiwanie 10 miesięcy od zapisania, przychodzisz i okazuje się, że nie przyjmie cię lekarz, ponieważ znów przesunięto terminy, ale oczywiście nikt nie informuje pacjentów i czekasz kolejne 9-10 miesięcy, nie ma pewności że lekarz cię przyjmie, przesuwają wizyty jak chcą i na kiedy chcą, a jak przyjdzie co do czego zgubią skierowanie i wypadasz z kolejki i od nowa to samo NIE POLECAM
1/5
Czas oczekiwania 20 dni? Kpina. Ja czekalam 1,5 roku, dwa razy przesunieta wizyta po czym okazuje sie ze moje skierowanie zaginelo. Pani w recepcji twierdzi ze wszystko to wina syna kierownika ktory pracowal i ze ta sprawa NIE zostanie rozwiazana na pewno. Nie mozna porozmawiac z kierownikiem bo sobie tego nie zyczy, pani doktor twierdzi ze nie beda dawac sobie wchodzic na glowe pacjentkom zwlaszcza ciezarnym. Terminy prywatne u tej samej pani doktor mozliwe w ciagu tyhodnia, kilka razy zostalo mi to zaproponowane. Sprawa jest juz w nfz, nie wybierajcie sie tam nawet, szkoda nerwow i zdrowia.
1/5
Beznadziejna przychodnia dlugi termin oczekiwania po uzyskaniu terminu po Ok 16 miesiacach przekladaja na inny termin nie informujac pacjenta w ostatecznosci zeby sie dostac do endokrynologa trzeba przyjsc prywatnie na 1 wizyte wtedy dopiero ustalaja normalny termin
1/5
Nie polecam. Rejestracja w tamtejszej przychodni na określoną godzine nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Czas oczekiwania na wizyt wydłuża się o 5, 6 godzin. Idąc prywatnie i płacąc za to pieniądze, oczekuje innego podejścia do pacjenta
1/5
Hej jesteś po drugiej stronie telefonu Może by ktoś odebrał telefon łaskawie Nie rozłączaj
1/5
porażka jeżeli chodzi o rehabilitację chodzisz prywatnie a tu skracają zabiegu wszytko szybko na odczep się nie polecam -Porażka
1/5
Koszmar nie przychodnia. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. Pani doktor Papież zajrzala mi do gardła (przyszłam do mniej bo straciłam głos i bardzo bolała mnie krtań)I z pretensją w głosie stwierdziła: ale Pani nie ma w ogóle powierzonych migdałów! No nie mam powiększonch bo ja nie mam migdałów!(kilka lat wcześniej je wycięłam) po czym stwierdziła wirusowe zapalenie krtani (pracuje w szkole) ale zwilnienue nie mize mi dać bo Ona nie wystawia zwolnień. Kafka miałby tu używanie 😣
1/5
Nie polecam.
1/5
Zabiegi rehabilitacyjne skracane do minimum. porażka. odradzam.
1/5
Zabiegi rehabilitacyjne są bardzo krótkie. Masaż może 5-10 min, laser 1 min, a prądy 5 min. Człowiek czeka kilka miesięcy na rehabilitacje, a tu takie rozczarowanie. Mi nic nie pomogło. ODRADZAM to miejsce! Wstyd i kpina
1/5
Ta przychodnia to jakaś porażka!!!!
Po pierwsze brudno! Ściany w gabinecie fizjo są lepkie,nie dezynfekowane łozka zabiegowe!!!!
Personel miły ale biega po prostu od pacjenta do pacjenta,personel rosyjskojęzyczny.
Same zabiegi na sprzęcie z epoki lodowcowe nie mówiąc że trwają sesje po 3min.
Hahaha i na to czekałam 7mc.
2/5
Zabiegi rehabilitacyjne poprawne choć bardzo krótkie. Porażką jest pani w rejestracji. Niegrzeczna, opryskliwa i niemiła. Na pytanie jak długie będzie opóźnienie usłyszałam, że się awanturuje i powinnam o to zapytać rehabilitantki. Podobnie jak mnie potraktowała kogoś innego w rozmowie telefonicznej. Nie polecam
5/5
Polecam przychodnie Kelles bardzo miła obsługa i na rehabilitacji i w rejestracji.
1/5
Na wstępie zaznaczę, że moja opinia nie dotyczy kompetencji i merytoryczności specjalistów, którzy udzielają świadczeń, lecz logistycznego funkcjonowania przychodni i zachowania Pani w rejestracji. Chcąc umówić się na wizytę do reumatologa, posiadając aktywne skierowanie, zostałem poinformowany, że nie ma takiej możliwości, ponieważ traci ono ważność po miesiącu czasu od daty wystawienia. Jest to oczywista nieprawda i wprowadzenie pacjenta w błąd - skierowanie do poradni specjalistycznej jest ważne tak długo, jak długo istnieją medyczne powody, dla których zostało wystawione. Jedynie skierowanie na zabiegi fizjoterapeutyczne w zakładzie rehabilitacji musi zostać zrealizowane w czasie 30 dni. Takie informacje są dostępne nawet na oficjalnej stronie rządowej dlatego zdziwiło mnie, że Pani w recepcji tego nie wie, natomiast po dłuższej rozmowie przyjęła skierowanie. W tym samym dniu zapisałem się na wizytę prywatną do tego samego reumatologa i zostałem poinformowany, że lekarz jest na urlopie i termin zostanie ustalony dopiero we wrześniu, a o szczegółach zostanę poinformowany telefonicznie. Taki sposób ustalania wizyt również mnie zdziwił, ale od znajomej osoby, dowiedziałem się, że tak to wygląda w tej przychodni, więc stwierdziłem, że wszystko jest w porządku. Do czasu, aż w dniu wizyty (o której nie zostałem w żaden sposób poinformowany!) będąc w podróży, otrzymałem telefon z pretensjami dlaczego się nie zjawiłem i "Pani doktor nie będzie na Pana już czekać, zajmuje Pan miejsce innym". Szanowna Pani, gdybym tylko znał termin mojej wizyty, zapewniam, że zjawiłbym się na niej, natomiast nie posiadam zdolności profetycznych. Brak empatii, jakiejkolwiek organizacji i kultury osobistej sprawił, że jakiś czas po tym incydencie postanowiłem wycofać swoje skierowanie na wizytę NFZ w tej placówce. Zadzwoniłem do Państwa, a Pani, która odebrała połączenie po usłyszeniu mojego imienia i nazwiska rozłączyła się. Gdy oddzwoniłem, usłyszałem tylko aroganckie "anulowałam!" i ponowne odrzucenie połączenia. Co ciekawe, okazuje się, że Pani w rejestracji nie musiała nawet nic anulować, gdyż moje skierowanie nie zostało nawet wciągnięte w system, o czym przekonałem się, rejestrując do poradni w innej placówce! W Internetowym Koncie Pacjenta zmieniło ono status z "wystawione" na "zarejestrowane" co powinno było mieć również miejsce w placówce na Kochanowskiego. Z tego wnioskuję, że konkretne terminy wizyt nie są podawane tam pacjentom, ponieważ zostają ustalone dopiero wtedy, kiedy pasuje to przychodni. Stąd zapewne wynika chaos i niedociągnięcia w informowaniu ludzi o ich terminach. Jeszcze raz zaznaczam, że nie było dane mi doświadczyć usług lekarzy tam pracujących, więc ich nie oceniam, natomiast poziom obsługi pacjenta jest skandaliczny, a przecież chodzi o nasze zdrowie, czy nawet życie. Dlatego niestety nie polecam tego miejsca.
5/5
Bardzo miła obsługa w przychodni . Panie na recepcji i cały personel. Polecam
Dodaj opinię

Adres:

Jana Kochanowskiego 2, Nowy Sącz

Numer telefonu:

Strona internetowa: