Centrum Medyczne Kozinscy

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 06-08-2017.
Kolbe 14b
Piła
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Medyczne Kozinscy

Dodaj opinię
1/5
nie polecam, beznadziejnie
5/5
polecam w 100% Panią Iryne ma podejście do ludzi wszystko dobrze i najważniejsze czysto ma, i Pana chirurga który tam przyjmuje polecam, jestem zadowolony
1/5
Nie polecam. Pani Irena jest bardzo niemiła. Również oszczędza na znieczuleniu!!!
5/5
wyrwanie 8 przy Panu doktorze to sama przyjemność, miła obsługa i szybko przyjmują na NFZ.
5/5
Bardzo miła Pani doktor, i świetna obsługa. Leczenie na najwyższym poziomie, nowoczesny gabinet. Bardzo szybko przyjmują na NFZ. POlecam :)
1/5
Umowilam sie z pania doktor z polecenia.Jakze wielkie bylo moje zdziwienie gdy okazalo sie ze pani doktor wieku traktuje pacjentow z gory , przedmiotowo zeby nie powiedziec po chamsku. Nie tego oczekuje sie od lekarza ktory za swoje uslugi kaze sobie acic krocie!. Nie polecam
1/5
nie polecam miało być wyrwanie a pani mi na noc rozwierciła zęba i gorszy ból mam jak miałem , bo chciała tylko coś sprawdzić a jeszcze zdjęcie miałem tego zęba .
4/5
a mi usunięto sprawnie,bezboleśnie korzenie okropne,w grudniu,potem styczeń...mila obsługa.Polecam.Na NFZ . Czy nadal jest tam?? Innego brak...czekałem 2 lata z korzeniem!!!
5/5
szybko sprawnie i dokładnie miła obsługa lekarz fachowiec
5/5
Ludzie zanim coś o kimś napiszecie dowiedzcie się najpierw dokładnie jak się nazywa lekarz bo widzę, że dopisujecie imiona nie do tych lekarzy co trzeba...
5/5
bardzo boje się stomatologa ale pana doktora polecam bardzo mila obsluga zero stresu
1/5
masakra bylam u bylam u pani doktor wyrwac zeba,zlamal sie zostal korzen nie mogla nic zrobic musialam isc prywatnie zaplacilam 200zl a od 30lat place skladki na nfz
5/5
Polecam doktora profesjonalne podejście, wie co robi, bezboleśnie i bardzo miły.
1/5
obsługa w rejestracji nieprofesjonalna. Pani rejestratorka bardzo nie miła, pyskata a wręcz krzykliwa.
Chirurg bardzo dobry jedyne co tam polecam
5/5
Wspaniały, młodziutki lekarz. Delikatny w "obsłudze". Życzę wszystkim tak fajnego traktowania.
Wyszedłem bardzo zadowolony. Panie doktorze "Jesteś wielki" Bardzo dziękuje.
5/5
Pana Doktora b. polecam, a co do Pani na rejestracji.... mogło być lepiej ;)
5/5
Byłem kilka razy sam , z dziećmi też zawsze u pana doktora .Szybko,dobrze i fachowo bardzo polecam.Pani w rejestracji jest w porządku na tylko taki specyficzny głos.Ale jak dla mnie to miła i ładna.Żeby wszędzie tak robili na NFZ jak u nich.
2/5
Tam się nigdy nie można dodzwonić.
Pani dr to najchętniej za kasę przyjmuje, chociaż pacjent zapisany na NFZ to tak nim nakręci żeby już następnym razem przyjąć go prywatnie w godzinach przyjmowania na NFZ.
A jeśli dotyczy chirurga to nie ma terminów jak się zgłosi z bólem, trzeba długo czekać i jeszcze pani z rejestracji nie poleca bo mówi że on tylko przyjmuje prywatnie.A jest bardzo drogi, więc nie wiem jak to wyglada na leczenie NFZ.Z bółem nie ma gdzie pójść na NFZ w PILE.
5/5
Polecam pana doktora bardzo sympatyczny i delikatny w robieniu zębów. Polecam naprawdę warto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2/5
Lekarze bardzo mili oraz sympatyczni.Mają podejście do pacjenta.Ale co do Pani w rejestracji.. szkoda słów, bardzo nieprzyjemna kobieta!!! Swoim zachowaniem typu: mierzenie wzrokiem, pyskliwoscia, niewyrozumialoscia.. potrafi zniechęcić pacjenta do dalszych wizyt! Konkretnie to Pani w długich kręconych blond włosach.
2/5
Gorąco polecam spotkamy sie z najwyższej klasy usługą pod każdym względem, profesjonalizm, życzliwość, szybko i bezboleśnie prowadzony zabieg, kontrola stanu pacjenta w trakcie zabiegu, tyle z techniki. Ale dla mnie równie ważne było zrozumienie życzliwość i troskliwe podejscie Pani Doktor i Pana Doktora😍. Wspaniała odprężającą atmosfera a przecież wiadomo jak ważne to jest u stomatologa prawda?:)i dodam również ze odkąd na rejestracji pracuje nowa Pani to juz na dzień dobry czujemy się dobrze i miło. Z całym przekonaniem gorąco polecam.
5/5
Hej a to znowu ja w poprzednim wpisie za mało gwiazdek zapaliłam"naszym Doktorom wspaniałym" jakie dwie:) ma być pięć nooo niestety więcej nie ma i niech im błyszczą na dobrą pracę 😉
1/5
Czy ten gabinet w ogóle pracuje w ramach pomocy doraźnej na NFZ???? Dziś jest sobota - drzwi do przychodni zamknięte (byłam rano o godz. 8.30 i o godz. 10.00), tel. 530-05-10-38 też nikt nie odbiera. jakaś FIKCJA
1/5
z całego serca szczerze nie polecam
5/5
Bardzo fachowa obsługa!Przyjmują szybko i sprawnie, bez sztucznych kolejek.Pan Doktor zna się na rzeczy ,doradzi jak lepiej zrobić, żeby uratować zęba. Wcześniej bałem się chodzić do dentysty ,bo zawsze byłem traktowany przedmiotowo, a u Pana Doktora to zupełnie inna bajka.Polecam z całego serca!!!!
5/5
POLECAM PANA DOKTORA JEST DOBRY SWOIM FACHU
1/5
Umowilam się do dentysty na godzinę 12:00 telefonicznie, dwa tygodnie wczesniej przyszłam pod wskazany adres ul.Kolbe 14b wchodzę do środka mowie ze jestem umówiona a Pani w rejestracji mówi ze ten Pan jest na 12 a mnie w ogóle nie ma w kalendarzu. I może się Pani pomyliła bo tu pełno dentystów w okolicy- taki tekst. Nie polecam dentysty chyba ze chcą Państwo wyjść na durniow, i nie potrzebnie stracić czas.
Dodaj opinię

Adres:

Kolbe 14b, Piła