Centrum Medyczne Medix Tadeusz Śliwiński

Plac Hirszfelda 16-17
Wrocław
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Mammografia
Pracownia Mammografii
71 341 27 07
Godziny otwarcia:
PN08:00-19:00
WT08:00-19:00
ŚR08:00-19:00
CZ08:00-19:00
PT08:00-19:00
SO08:00-13:00
Świadczenia tomografii komputerowej
Tomografia (TK)
0 dni71 341 27 10
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT14:00-20:00
ŚR14:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00

Opinie o Centrum Medyczne Medix Tadeusz Śliwiński

Dodaj opinię
5/5
Wspaniały zespół lekarzy oraz osób pracujących w tej przychodni. Pełen profesjonalizm przy wykonywanych badaniach,szczere zaangażowanie personelu medycznego i nie tylko. Gorąco polecam
5/5
Profesjonalna i kompleksowa opieka medyczna. Szczególnie polecam kardiologów. Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Właściwe podejście do pacjenta.
5/5
Bardzo miła i przyjazna atmosfera. Właściwe podejście do pacjenta.SUPER SPECJALIŚCI
1/5
Stanowczo nie polecam, a nawet serdecznie odradzam korzystanie z usług firmy Medix Wrocław Hirszfelda 17. Czepiam się?
Badanie prywatne. Circa 2 setki z kieszeni uszło.
0. W rejestracji kazano mi zostawić wyniki badań poprzednich - prześwietlenie i USG. Niby logiczne. Nie oponuję.
1. Badanie: pan doktor przez 20 min nie przystępuje do wykonania USG, bo nie może się dowiedzieć, czego ma się w tym USG doszukać (nie napisali poprzednicy, to nie zobaczy teraz?). Rozumiem - potrzebne porównanie. Okazuje się, że nie ma materiału porównawczego, bo pani aystentka nie może otworzyć płyty z poprzednimi obrazami USG, bo zapomniała hasła do systemu! I tyle w temacie.
Pan doktor poświęca się więc rozmowie z pacjentką w tonie zmierzającym do przyłapania jej na kłamstwie (że łot?), a jak się nie udaje odkryć kłamstwa ani przewinienia, to przystępuje do błyskawicznego (ekspressis verbis) badania, w którym zasadniczo niczego nie widzi (no bo skąd, skoro nie ma ściągi). Obraz drukuje, dopina do kartki (z opisem), ale dokumentów nie wydaje, bo "opis będzie jutro" (trzeba przyjechać raz jezscze).
2. Jadę odebrać wyniki. Rząd służbowo umundurowanych pań przy osobnym stanowisku do odbierania telefonów i wydawania wyników - pełny przekrój wiekowy. Jedna z nich wydaje mi dokumenty, tj. zagląda do koperty i mówi, że tu jest prześwietlenie, a USG to nie ma, to ona mi może kopię wydrukować ,bo nie ma. Pytam, gdzie jest wydruk z USG (obrazki). Ona na to, że nie ma, bo już to dostałam przy badaniu.
Następne 5 min trwa rozmowa, w której po raz czwarty zapewniam, że żadnego dokumentu z tego przybytku nie wyniosłam - przeciwnie, zostawiłam całą dokumentację. Zaczynam podnosić głos i oświadczać, że życzę sobie, żeby przyjęła moje stwierdzenia do wiadomości. Na to się włącza usłużna koleżanka, która przecież wie lepiej niż ja, że ja dostałam już te wydruki przy badaniu. Szlag mnie trafia, cukier spada: oświadczam tak, żeby słyszał cąły rządek, a przy tym na moich słowach skupia się cała recepcja wraz z ogonkiem usłużnie czekających pacjentów liczących na traktowanie z szacunkiem: - proszę przyjąć do wiadomości, że nie ja odpowiadam za procedury wydawania dokumentów w tej przychodni i powtarzanie po raz piąty do mnie tego samego nie stwarza faktów, a pouczać o tym, jak powinny być wydawane dokumenty powinna lekarza wykonującego badanie (podobno szef przybytku - ten szukający sposobu na odkrycie kłamstwa).
Drzeć się nie będę - chcę rozmawiać z przełożonym. - Nie ma. Mogę przyjechać jutro w godzinach.... No szlag to za mało...?!
Wrzucam głos przeponowy: nie będę się zwalniać z pracy, żeby przyjechac i tłumaczyć szefowi, jak powinno isę wydawać dokumenty, bo to nie moja rola!
Odchodzę się uspokoić, o czym informuję rządek.
Wracam po 3 minutach i proszę, zeby patrzyli mi na ręce, bo będę przeglądać zawartość kopert, które zostały mi wydane (wciaż leżą na ladzie). 2013 rok, 2017 rok, 2018 rok - jest. Wszystko jest. A rządek wisi na telefonie z szefem właśnie i kłania się zapinając guziki do słuchawki! Rozwijam zdjęcia USG i podtykam paniusi pod nos - to ta sama kartka i ten sam wydruk, która była gotowa zanim opuściłam gabinet.
Paniusia przeprosiłą..... doktora za to, że śmiała do niego zadzwonić w tej sprawie!
Mnie nie.
Dziwne?
Paniusia okłamała mnie dwukrotnie: że nie ma dokumentów i że nie ma szefa. Wpierała mi do usr...ej fakty, które nie miały miejsca. Dziw, że nie zażądałam publicznych przeprosin. Ale podziękowania nie będę szczędzić. Gorąco odradzam usługi w firmie Medix Wrocław Hirszfelda 17.
PS.
Pozdrawiam przy okazji kobiety, które pilnują badań profilaktycznych mimo wszystko, mimo syfu w tym kraju. W tej kolejce też znajądą się zapewne kobiety z "rządku". Czego im życzę?
PS 2. Dla sprawiedliwości: Pan (!) od prześwietlenia był znakomity!!! - serio, serio - to dla niego ta gwiazdka w opinii.
1/5
Pani w rejestracji podała informację, że RTG robione jest bez rejestracji odi 7.00 rano. Tymczasem ośrodek czynny od 8. Dodatkowo Pani nie wiedziała nic o przygotowaniu do badania oraz o pozycji w jakiej badanie jest wykonywane.
Jeśli ktoś sie szkoli, powinien go nadzorować kompetentny pracownik. Nie polecam.
5/5
Jestem bardzo zadowolona , że trafiłam do tej przychodni. Lekarze z którymi mam kontakt od kilku lat zawsze są pomocni. Pani doktor kardiolog, internista oraz pediatra bardzo pomogli nam w powrocie do pełni zdrowia. Dziękuję za bardzo miłą obsługę i pomoc.
5/5
Bardzo dobra przychodnia-fachowość, opieka na wysokim poziomie ; szybkie terminy zabiegów; szczegółowy plan leczenia.
5/5
Pełen profesjonalizm i fachowość lekarzy, wzorowa opieka na poziomie. Świetne warunki i i bardzo dobre podejście do pacjenta. Polecam
5/5
Najkrotszy czas oczekiwania na TK we Wro. 10 dni przez wizyta trzeba dostarczyc skierowanie aby (potwierdzaja z NFZ).
5/5
Lekarz naprawdę świetny. Trafna i szybka diagnoza. Bardzo wysoka kultura osobista. Pacjent czuje się bezpiecznie. Bardzo dziękuję.
1/5
15 minut przed wizytą Pani z recepcji odwołała wizytę
5/5
Bardzo miłe podejście do pacjenta. Zostałam profesjonalnie przyjęta. Wyszłąm zadowolona. Polecam
5/5
Chciałabym wyrazić bardzo pozytywna opinie o personelu w przychodni Medix . Miałam w dniu dzisiejszym przeprowadzone badanie usg Pan Doktor był bardzo miły i solidnie zostałam przebadana . Jestem bardzo zadowolona . Polecam
5/5
świetne miejsce na wysokim poziomie, czysto, schludnie, profesjonalnie. Na pochwałę zasługuje cały personel medyczny. Wszyscy uśmiechnięci, nie ma głupawych odzywek czy też zachowań rodem z kolejek z PRL-u. Pozatym ultra nowoczesna przychodnia, szybkie terminy tomografii komputerowej.

5/5
Polecam Medix jako fachowego i kompetentnego partnera biznesowego, to porządna firma!!
5/5
Chodzę do Medixu z moim synkiem, Za każdym razem jestem zadowolona z usług świadczonych w tej placówce. Wysoki poziom , wnętrza bardzo estetyczne, na pochwałę zasługuje cały personel medyczny i specjaliści zatrudnieni tam. Polecam !!!
5/5
jestem zadowolona bo dostałam szybki termin na tomografię komputerową, a bardzo zależało mi na czasie, poza tym widać że sprzęt mają bardzo nowoczesny. Lekarz wszystko mi wyjaśnił i miał do mnie anielską cierpliwość :) Byłam w Medixie tylko dwa razy i nie mogę narzekać ani na lekarzy ani na samą placówkę.
5/5
Doktor Śliwiński poświęca pacjentowi dużo czasu. Badanie jest bardzo szczegółowe, odpowiednio przeprowadza wywiad , wspaniała komunikacja lekarz-pacjent,przyjazna atmosfera ,szczerze polecam
5/5
Oferują kompleksową pomoc. Ja jestem bardzo zadowolona że niedaleko mojego miejsca zamieszkania mam taką przychodnię oferująca dostęp do wszystkich specjalistów. Ceny niewygórowane, wszystko na plus. Polecam:)
5/5
Ta wrocławska przychodnia naprawdę dba o swojego pacjenta i jego potrzeby. Nowoczesna i przyjemna, bardzo miła atmosfera, rewelacyjne warunki, profesjonalni lekarze specjaliści, czystość pierwsza klasa, tak trzymać !!!

5/5
Do wszystkich co piszą takie dziwne opinie na temat rejestracji mam propozycję niech popracuje jeden dzień to zmieni zdanie. Czekałem na wizytę i obserwowałem rejestratorki. Jeden telefon przy uchu drugi dzwoni a jeszcze pacjent mam tylko pytanie. Pełny szacunek dla tych Pań. Zastanów się co piszesz
1/5
źle podany czas oczekiwania
1/5
Nie polecam bardzo słaba obsługa
Dodaj opinię

Adres:

Plac Hirszfelda 16-17, Wrocław Powstańców Śląskich

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń
Centrum Medyczne Medix Tadeusz Śliwiński na mapie
Zdjęcie budynku Centrum Medyczne Medix Tadeusz Śliwiński