Adres:
Henryka Sienkiewicza 110, Wrocław Ołbin
| Świadczenia specjalistyczne | Kolejka | Numer telefonu | Inne ośrodki | ||
|---|---|---|---|---|---|
| Fizjoterapia ambulatoryjna
Rehabilitacja |
359 dni | 71 798 99 41 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN08:00-20:00 WT08:00-20:00 ŚR08:00-20:00 CZ08:00-20:00 PT08:00-20:00 Godziny przyjęć:
PN07:00-19:45 WT07:00-19:45 ŚR07:00-19:45 CZ07:00-19:45 PT07:00-19:45 |
|||||
| Fizjoterapia domowa
Rehabilitacja |
345 dni | 71 798 99 41 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN07:00-21:30 WT07:00-21:30 ŚR07:00-21:30 CZ07:00-21:30 PT07:00-21:30 SO08:00-20:00 |
|||||
| Poradnia chirurgii ogólnej
Chirurg |
23 dni | 71 302 68 00 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PNnieczynne WT08:00-12:00,14:30-19:00 ŚR08:00-13:00,15:00-19:00 CZ14:00-18:00 PTnieczynne |
|||||
| Poradnia neurologiczna
Neurolog |
72 dni | 71 302 68 00 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN08:00-14:00 WT09:00-12:00 ŚR08:00-18:00 CZ09:00-12:00 PT08:00-13:00 |
|||||
| Poradnia ortopedyczna
Ortopeda |
105 dni | 71 302 68 00 |
|
||
|
Godziny otwarcia:
PN11:30-13:30 WT08:00-15:00 ŚR15:00-19:00 CZ08:00-14:30 PTnieczynne |
|||||
| Poradnia rehabilitacyjna
Rehabilitacja |
67 dni | 71 302 68 00 |
|
||
|
Godziny rejestracji:
PN08:00-20:00 WT08:00-20:00 ŚR08:00-20:00 CZ08:00-20:00 PT08:00-20:00 Godziny przyjęć:
PNnieczynne WTnieczynne ŚR08:00-14:00 CZ12:00-20:00 PT08:00-14:00 |
|||||
Ps niedopisalem ze p.kierownik informuje jescze zeby isc do pana doktora moze on sie zgodzi przyjoc ale chcem zaznaczyc ze to jest dopiero poczatek kwietnia i do konca roku jest 8,5miesiaca oco tu chodzi moze skasowac zbedny etat pani kierownik a wzamian zwiekszyc limit p.doktorowi bo takie informacje udziela p. W informaci i dotego beda jeszcze mile tak ze na koniec lekaz ortopeda dobry ale jak sie bendziecie rejestrowac to spytajcie czy bedziecie mogli mieec druga wizyte pozdrawiam i przychodni nie polecam
Trzy dni o różnych godzinach - a tu albo pierwsza w kolejce i po 5 min połączenie się uzrywa lub cały czas wolny sygnał - makabra
Nie można nawet odwołać wizyty
7 mm naczyniak do kontroli co roku badaniem rezonansu najlepiej z kontrastem. Po takim zachowaniu stwierdziłam że idę do innego lekarza, dzwonię do rejestracji aby zarejestrować się do innego lekarza ortopedy a kobieta udaję że pracuję i kłóci się że leczył mnie doktor Gaj, broniąc go tak bardzo jakby była jego żoną lub kochanką po czym stwierdziła że zalejstruje mnie do doktor Mai Smorąg ale piszę notatkę dla lekarza. Przyszłam do ortopedy Mai Smorąg i ta zaczęła morały kleić że jak sobie poćwiczę to mi przejdzie strasząc mnie że jeśli nie to będzie jeszcze gorzej. Kobieto poćwiczyć to sobie możesz wiedzę z zakresu ortopedii bo ja ćwiczyłam wiele razy i to nic nie pomaga, wy nie macie absolutnej wiedzy co to jest nowotwór. A pani w rejestracji niech się ogarnie troszeczkę bo jej styki popękają.