Centrum Medyczne Promed

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.

W portalu wciąż aktywne są profile powiązanych placówek:
Os. Oświecenia 44
Kraków
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Medyczne Promed

Dodaj opinię
1/5
Trzeba czekać co najmniej miesiąc na dermatologa, obydwie Panie doktor nie dają dojść do słowa, za wszystkie badania trzeba dodatkowo płacić aby się upewnić czy to aby na pewno ta choroba. Leczą na ślepo. Zamiast pomóc dostałem ostrego zapalenia skóry które teraz będzie się długo leczyć, w dodatku rozeszło się na inne partie skóry przez sterydy które uszkodziły inne miejsca.
1/5
Okropna Pani dermatolog. Zadzwoniłam, aby mi przypomniała jakie badania mi zaleciła to mi sie kazała zapisać na wizytę prywatna. Śmiech na sali jakby nie mogła powiedziec dwóch słow. Niski poziom lekarzy na każdym polu.
1/5
bardzo niegrzeczne recepcjonistki. dzisiaj byłam świadkiem jak nakrzyczały na starszą panią, która zapytała gdzie może usiąść, na kolejną nakrzyczała w innym temacie. gdybym była właścicielem tej jednostki to zwolniłabym obydwie. jedna wysoka lekko rudawa, włosy do ramion a druga niska, krótkie czarne włosy.
1/5
Nie polecam. Pani dr. endokrynolog leczy bez badań laboratoryjnych. Tak na oko. Nie pozwoli nic powiedzieć, bo ona wie najlepiej. Przepisuje lekarstwa wg nakazu firm farmaceutycznych, najgorsze badziewie na rynku.
5/5
Nigdy nie mialam żadnych kłopotów udając się do endokrynologa. Lekarz do którego chodzę zleca mi co wizytę poza podstawowym TSH inne wskaźniki do sprawdzenia. Zawsze bada tarczycę - nic na słowo. Polecam!
1/5
To jest jakieś nieporozumienie nie odbierają telefonu. W każdej przychodni jest ten sam problem. Po co ten telefon jak nikt nie podniesie słuchawki
Dodaj opinię

Adres:

Os. Oświecenia 44, Kraków Mistrzejowice

Strona internetowa: