Aurelia Czech-Kobyłko Centrum Medyczne "Rel-Med"

Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej
16 624 13 37
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki Podstawowej Opieki Zdrowotnej
16 624 13 37
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Gabinet Położnej Podstawowej Opieki Zdrowotnej
16 624 13 37
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Aurelia Czech-Kobyłko Centrum Medyczne "Rel-Med"

Dodaj opinię
5/5
W końcu porządna przychodnia w Laszkach . Ładna , zadbana , pachnąca :)

Personel super ::) Pielęgniarki miłe , uśmiechnięte , zawsze zadbają o pacjenta , pomogą , :) Z ich rąk zastrzyk nigdy nie jest bolesny :)

Przyjmujący tam lekarze są wykwalifikowani i mili :)

Naprawde to jest przychodnia z prawdziwego zdarzenia :)

Polecam
5/5
Bardzo mila atmosfera profesjonalna obsluga dla doroslych i dzieci Jestem bardzo zadowolona POLECAM
5/5
Wreszcie przychodnia na miarę XXI wieku, bardzo duży standard samego obiektu, miły i fachowy personel lekarski oraz personel pielęgniarski. Tak trzymać Pani Doktor .
5/5
Teraz milo przyjsc do lekarza Pani doktor sympatyczna mila serdeczna pielegniarki usmiechniete super polecam 😘😘
5/5
I ta pielęgniarka Asia cud dziewczynka
5/5
Asia cud dziewczyna mam nadzieję że to ona będzie robić ekg w niedzielę
4/5
Wymienić Zofię G ona jest wredna aha Pani Jadwigo Pani zmieni tą minę bo to tak wygląda jakby Pani narobila w majty
1/5
Zofię G ona jest nie mila dalej jest wredna i nie potrafi zrobić zastrzyka
1/5
Pani doktor proszę podchodzić do pracy profesjonalnie A nie badanie po łebkach i recepta
1/5
Jak chodziło o ściągnięcie ludzi do swojej przychodni to było zupełnie inaczej A teraz to już olewka
2/5
Zamierzam się wypisać bo nie podoba mi się obsługa
1/5
Oj Pani doktor coś to się p opsula ta Nowa przychodnia to nie jest leczenie ludzi tylko biznes oby się Pani tymi pieniędzmi nie odbiło
1/5
I te pielęgniarki chodzą i chodzą rewia mody A Zofia bije wszystkie oh jaką to durna baba
5/5
Dobrze, że po IP komputera można dojść kogo zżera zawiść i zazdrość do tego stopnia, że oczernia innych w internecie.
5/5
Po przykrych przygodach związanych poradnictwem medycyny rodzinnej w Jarosławiu (brak lekarzy, brak czasu, brak rejestracji telefonicznej, brak możliwości badania USG, kolejki trzydniowe) przepisałem siebie i swoją małżonkę do przychodni w Laszkach. Jestem zadowolony mimo konieczności dojazdu kilkunastu kilometrów.
5/5
Polecam kardiologa z tej przychodni profesjonalny Pan doktor pokierował mnie na wszelkie badania..choć leczyłam sie u innego lekarza wiele lat..w przychodni w Jarosławiu u lekarza,który zbagatelizował objawy choroby. Kardiolog w tej przychodni po prostu lekarz z powołaniem,świetny kontakt z pacjentem, odpowiedział również szczegółowo i wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Po wizycie u pana doktora kamień spadł mi z serca. Pozdrawiam serdecznie i polecam z całego serca rzetelnego,młodego i ambitnego kardiologa.Prywatnie mimo wszystko nie żałuję bo korzyść większa jak strata.
5/5
Teraz milo przyjsc do lekarza Pani doktor sympatyczna mila serdeczna pielegniarki usmiechniete super polecam 😘😘
5/5
Zgadzam sie z przedmówcą i polecam kardiologa Dr Mazur. Bardzo miły Pan Doktor kulturalny, wyrozumiały dla starszych pacjentów. Jasno tłumaczy swoje zalecenia.Poświęca tyle czasu ile wymaga jednostka chorobowa.Osobiscie jestem pod wrażeniem kompetencji Pana Doktora po operacji pomógł zorganizować rehabilitacje.Polecam
5/5
Super przychodnia mila pani doktor i mili pediatrzy ale co do pediatrow to pani doktor Medlara jest lepsza polecam i panie pielegniarki super co tydzien nowe kolorowe fartuszki zadbane.
1/5
Nie przychodzi się do lekarza po to, aby sobie pogadać że coś boli i uslyszec, że ,,tak będzie". Zero skierowania na badania, zero wypytywania i szukania przyczyny bólu. Tak jak się wchodzi do lekarza z niewiedza ,,co mi jest?co się dzieje?" tak się stamtad wychodzi. Od lekarza oczekuje sie, że będzie wypytywał i zbierał wywiad i że dobierze leczenie, a nie olewał pacjentów. Można chodzić tam codziennie z tym samym bólem a i tak niczego się nie dowie i nie dostanie się skierowania na badania. A potem zdziwienie że pacjenci koncza na SOR-ze z powiklaniami. Jak mają nie jechać na SOR, skoro lekarze rodzinni ich olewają? Jakby wielką łaską było dojście do przyczyny choroby. Nie polecam. Co lekarzy do dzieci to nie wiem.
5/5
Poprzednikowi podpisanemu "..." Się chyba ośrodki pomyliły. Nie ma lepszego ośrodka zdrowia w naszej okolicy niż Rel-med
5/5
Bardzo miła i sympatyczna opieka medyczna na czele z Panią doktor oby w Polsce było takich Centrum Medycznych ,,RED-MED'' - pozdrawiam cały personel medyczny na czele z Panią doktor .
5/5
Dzisiaj to jest 06.12 2018 r byłam z dzieckiem w Centrum Medycznym Rel-Med i jakie miłe zaskoczenie dzieci oraz dorosłych witał Święty Mikołaj częstował cukierkami wszystkich a dla dzieci rozdawał prezenty .Brawo Pani Doktor .
5/5
Bardzo pozytywnie oceniam pracę lekarzy oraz pielęgniarek. Pani doktor miła, cierpliwa oby wszędzie tak było. Dzieci mają także zapewnioną profesjonalną opiekę lekarską zarówno pani dr Mędrala jak i pan dr Mierzwiński z sercem podchodzą do swojej pracy, mają świetne podejście nawet do tych najbardziej rozkrzyczanych maluchów. Dziękuję
1/5
Porazka.Te pancie co siedza i plotkuja o kazdym.Nic nigdy nie wiedza.A w dodatku ta mloda co drze sie przez tel i kazdy wie kto z czym dzwonil bo wszystko slyszy.
4/5
Wie ktoś jak się nazywają wszystkie pielęgniarki które pracują w tej przychodni ? Chciałabym porozmawiać z jedną z nich ale zapomniałam zapisać sobie???
2/5
Nie polecam pediatry dr Medrala. Na dzień dobry mina taka jakby łaskę robiła że przyjmie. Chyba zapomniała po co tam siedzi. Olewajace podejście i bagatelizowanie sygnałów rodzica odnośnie objawów u dziecka, które jak się okazało po skierowaniu przez innego lekarza na badania, były podstawne. Szkoda że dr Mierzwiński jest tak rzadko w przychodni, bo on w odróżnieniu od w/w Pani doktor ma wiedzę napewno lepsza dodatkowo jest na oddziale pediatrycznym w Jarosławiu i w razie potrzeby hospitalizacji Pan Doktor kieruje i zajmuje się pacjentem.
Dodaj opinię

Adres:

Laszki 35a

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00