Centrum Medyczne Szajner Med

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 08-04-2018.
Starowiejska 4
Czudec
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Medyczne Szajner Med

Dodaj opinię
1/5
ŻAŁUJE, ŻE NIE NAGRAŁAM JAK ZACZĄŁ SIE RZUCAĆ NA MNIE ŻE RZEKOMO NIE ZROBIŁAM TYCH BADAŃ CO NIBY MI ZLECIŁ. NIEDELIKATNY, CHAMSKI, NIE POWIE CZY WSZYSTKO OK - RZUCI HASŁO - WYGLĄDA ŻE OK, KOLEJNA WIZYTA ZA MIESIĄC. ŻAŁOSNY TYP - DELIKATNIE MÓWIĄC.
NA PLUS JEST TYLKO I WYŁĄCZNIE PANI "RECEPCJI".
1/5
Masakra dokladnie jest tak jak napisala Pani z opinia nr 1.Tylko Kobieta w recepcji wie co to etyka.
5/5
Ja jestem bardzo zadowolona. Super gabinet. Mają super sprzent, pełna profesjonalna opieka i do tego wszystko za darmo .Nie znalazłam takiej drugiej przychodni w rejonie na fundusz
2/5
Osobiscie uwazam ze Dr z Profamilli ok, chociaz malo mowny. A Dr ze Strzyzowa katastrofa. Pojecia nie maja. Raz bylam u Pani dr Mroczki i dziekuje bardzo. Nigdy wieecej. Dr Zawrzykraj dobry do wypisywania recept - nic wiecej.
5/5
Osobiscie polecam dr Fryzlewicz. Spokojna wyważona ale moim zdaniem zna sie na prowadzeniu ciazy - na wszystkie pytanie odpowiada wyczerpujaco.
A u dr Szajnerta na badaniach prenatalnych byłam i było ok. Pełna badanie w połowie ciąży - i dostałam nawet zdjęcia 4d. No i do tego ma swoisty humor ;)
5/5
Zdecydowanie polecam doktora Szajnera!!! Najlepszy specjalista w dziedzinie ginekologii na Podkarpaciu, a może i dalej :)!!! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, doświadczenie!!!
5/5
Bardzo pozytywne wrażenie po wizycie w przychodni. Jestem pod opieką ginekologiczną u dr Szajnera i uważam, że to bardzo zdolny i mądry lekarz. Trochę dziwak, ale jak dla mnie to zaleta. Małomówny, ale mu ufam. Jak mówi, że wygląda wszystko dobrze, to tak jest na pewno. Lepszego specjalisty od usg trudno znaleźć. Pani Ania w rejestracji to anioł! Tak miłej i ciepłej osoby dawno nie spotkałam.
5/5
Tylko i wyłącznie Dr Szajner!
Moze i małomówny ale co trzeba to mówi!
A pani Ania - Anioł w swoim fachu! Byłam pod Jej opieką przez dwie ciąże i tylko plusy!!!
1/5
Okropny lekarz wizyta u niego to jakaś masakra. Zero podejścia do pacjenta a badanie to tortury. Pierwszy i ostatni raz byłam u tego lekarza.
5/5
Bardzo fajna przychodnia i bardzo dobrze ginekolodzy tam pracuja. Ciaz prowadzilam na początku u dr. Mroczki a potem bo chcialam rodzic cesarka w Profamilli u dr. Szajner. Bardzo dobry kontak z lekarzami i polożnymi. Zawsza miałam usg pod koniec zapis ktg. Bardzo polecam przychodnie i lekarzy. No i wszystko było na fundusz
1/5
Dermatolog skierowała mnie do ginekologa po tabletki po czym na wizycie usłyszałam że następnym razem niech mi dermatolog je przepisze ponieważ on nie jest od tego, a panie w rejestracji są strasznie nie miłe.
Dodaj opinię

Adres:

Starowiejska 4, Czudec
Centrum Medyczne Szajner Med na mapie
Widok z ulicy Centrum Medyczne Szajner Med