Centrum Medyczne Zanmed

Piłsudskiego 33
Halinów
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni help 22 783 60 23
Godziny otwarcia:
PN14:00-18:00
WT09:00-13:30
ŚR09:00-13:00
CZ14:00-18:00
PT09:00-13:00
Podstawowa Opieka Zdrowotna Numer telefonu Inne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza POZ
22 783 60 23
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia Pielęgniarki Środowiskowo-Rodzinnej
22 783 60 23
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia Położnej Środowiskowo-Rodzinnej
22 783 60 23
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o Centrum Medyczne Zanmed

Dodaj opinię
5/5
Bardzo miła i kompetentna obsługa. Wielu lekarzy podstawowej opieki medycznej oraz specjaliści.
1/5
Po dzisiejszej wizycie w rejestracji jestem zniesmaczona , pani na zapytanie moje nie umiała mi grzecznie odpowiedzieć tylko z podniesionym tonem oburzona mi odpowiedziała z łaską.Czy az tak bardzo jest zmęczona po 14-tej żeby byc miła? Młoda osoba a nie ma szacunku dla pacjenta , nie powinna byc na takim stanowisku.
5/5
Miło jest ładnie, nowocześnie. Jedna niemiła pani jest młoda, już ktoś pisał o niej chyba. Ale w ogóle super.
5/5
W porządku. Kompetentni lekarze, schludnie, czysto, ładnie.
2/5
bardzo ładna przychodnia, ale obsługa na recepcji pozostawia wiele do życzenia... niemiłe, opryskliwe panie spowodowały, że przeniosłam się do innej przychodni...Szkoda :/
4/5
Nowoczesna i zadbana placówka Dostępność do lekarzy tez bardzo na plus.
5/5
Wczoraj miałam możliwość gościć w Przychodni, placówka bardzo zadbana, przyjazna dla pacjenta. Deklarowaliśmy się z mężem trafiliśmy na bardzo miła sympatyczna i przede wszystkim kompetentna rejestratorkę (oby więcej takich solidnych Rejestratorek) Pani wytłumaczyła nam wszystko rzeczowo, na ta chwile jesteśmy bardzo zadowoleni i zaskoczeni ze placówka w ramach NFZ nie kojarzy sie tylko z kilometrowymi kolejkami.
5/5
Bardzo przyjazna placówka, kompetentna oraz miła obsługa godna zaufania. Lekarze podstawowej opieki pomocni oraz otwarci na pacjenta, szkoda tylko że nie mają specjalistów w ramach NFZ.
1/5
Tragedia, lekarze są jak za karę. Jeden pediatra. Pediatra super ale szkoda, że tylko jeden lekarz dla dzieci. Ogólnie nie polecam bo na NFZ trzeba o 6 -stej rano stanąć w kolejke, żeby zapisać się do lekarza....
1/5
recepcja do modernizacji personel pracuje chyba za karę parodia jak filmach bareji
1/5
Na recepcji faktycznie pracuje jedna młoda pani , która jest nieprzyjemna. Trafiłam jednak ostatnio do lekarza rodzinnego dr. Mos...... (nie chce pisac po nazwisku, ale kto korzysta z tej przychodni pewnie sie domyśla) i odniosłam wrażenie że pracuje tam za karę. Byłam z dzieckiem i powiedziałam tylko jakie dziecko ma objawy i od razu recepta w rękę i do widzenia. Nawet nie próbowała zbadać dziecka. Porażka. Myśle że ta Pani minęła się z powołaniem
2/5
Przychodnia ładna i nowoczesna. Lekarze tacy sobie, nie ma komu zaufać. Pielegniarki w zabiegowym super. Jednak jedna z rejestratorek (ładna młoda blondynka) powinna być zwolniona. Niemiła niesympatyczna opryskliwa. Brak w niej empatii do chorych pacjentów. Porażka
1/5
Zmiany kadrowe na rejestracji porażka chaos, bałagan i nic nie wiedzące Panie....;/
(jedna niska sympatyczna brunetka zawsze frontem dla pacjenta a nie odwrotnie chyba już nie pracuje a szkoda)
Ciągły brak miejsc do jednego na tak dużą ilość dzieci pediatry. Brak miejsc na szczepienie porażka.
1/5
Rejestracja do wymiany! Zwłaszcza wspomniana wyżej blondynka. Jest bardzo niemiła, ma chamskie i pogardliwe odzywki, przewracanie oczami i teatralne westchnienia sa u niej na porządku dziennym. Ta pani nie powinna pracować w żadnym miejscu, które wymaga bezpośredniego kontaktu z klientem!
1/5
Ładnie ale lekarze mineli się z powołaniem :(
Jedynie pediatra i Panie pielęgniarki są ok.
Od 6 trzeba stać w kolejce żeby dostać numerek. Porażka
5/5
Jestem pacjentem tej przychodni od 3 lat, odkąd wróciłem do Polski ze Szwecji. Byłem zaskoczony, że w niedużym mieście pod Warszawą - w Polsce, może być tak przyjazna pacjentowi przychodni funkcjonująca w publicznym systemie opieki zdrowotnej na NFZ. O tym co słyszę od znajomych jak wygląda taka opieka w Warszawie cieszę się, że mieszkam w okolicy i mogę być pacjentem Centrum Medycznego ZANMED. Leczę się u dr Zaniewskiego, konkretny i doświadczony lekarz.
1/5
Przychodnia jest nowoczesna i to jeden plus a dostać się do lekarza Poz to graniczy z cudem czyli tylko kolejka od 6 rano i tak jest codziennie. Wiem bo codziennie obok przechodzę jak jadę do pracy. Może ktoś pomyśli i otworzy nową przychodnie i nareszcie będzie konkurencja.
5/5
Śmiało polecam, w najbliższej okolicy nie znajdziecie pomocy na podobnym poziomie. Przyjazne warunki do wizyty z dziećmi.
5/5
Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to miejsce, czysto, nowocześnie, personel kompetentny. Zdecydowanie polecam!
5/5
Polecam wykonanie badań medycyny pracy w tej przychodni. Terminy zapisów są krótkie, w jednym czasie można wykonać komplet badań i konsultacji u wszystkich specjalistów. Bardzo miła obsługa, udało mi się wszystko załatwić w ciągu godziny.
1/5
Czy kierownictwo przychodni czyta te opinie? Czy wyciąg a konsekwencje od rejestratorek lub od niekompetentnej dr MOS. ...?
2/5
Ostatnio choć nie było już numerków do lekarza bez problemu dostałem się dodatkowo między pacjentami, nie odmówiono mi pomocy. Natomiast zachowanie rozbawionych Pan w rejestracji było słychać w całej przychodni dwie Blondynki zachowywały się jakby siedziały gdzieś na kawie a nie w pracy... gdzie przychodzą schorowani ludzie.
5/5
Możliwość zapisu do internisty internetowo bez problemu, dany dzień godzina jaka mi odpowiadała. Termin na usg na NFZ za pare dni, Pani dr kompetentna, rzeczowa poradziła co robić dalej. Jestem bardzo miłe zaskoczony cała sytuacja, czytając te poprzednie opinie kompletnie nie mogą się z nimi zgodzić.
1/5
Dziś byłam na szczepieniu z dwumiesięcznym dzieckiem w poradni dzieci zdrowych. A PANI DOKTOR CHORA!!! KASZLE I SMARCZE!!! SKANDAL!!!DODATKOWO NIEKOMPETENTNA!!!
2/5
Tragedia, baba w recepcji blondynka o której już wcześniej nie raz wspominano aż dziwne ze jeszcze pracuje ale widać musi mieć jakiś układ z kierownikiem. Przewraca oczami i na wszystko odpowiada z łaska a poproszona o powtórzenie wypowiedzi wzdycha z irytacja i traktuje pacjenta jak idiote. Jeden plus to czysta i zadbana przychodnia oraz szybki wynik badań z krwi nawet tego samego dnia i można je poznać przez internet.
5/5
Fajna przychodnia blisko domu! Jesteśmy zapisani całą rodziną do Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Czasami mimo braku miejsc w danym dniu zawsze pomogą. Również korzystamy z usług specjalistów w ramach abonamentu ENEL-MED. Pani ginekolog - Joanna Gąszczyk-Łukasik super!
5/5
Bardzo dobra obsługa i profesjonalny sprzęt. W ramach jednej wizyty w przychodni udało mi się zrobić badania u okulisty oraz medycynę pracy (niezbędne do prawa jazdy). Duża oszczędność czasu. Polecam!
5/5
Fajna przychodnia, jestem zadowolony.
5/5
Polecam nową Panią ginekolog dr Bednarczyk. Bardzo fajna i konkretna osoba.
5/5
ok
5/5
Fajny pediatra, doktor Piwczynska. Polecam
5/5
Mając doświadczenia z innych placówek muszę przyznać, że jest to miejsce jak najbardziej godne polecenia.
5/5
ok
5/5
Polecam wykonanie badań usg u dr Skawiny. Bardzo miły, kompetentny i dokładny lekarz.
5/5
Nowoczesna placówka bardzo dobrze wyposażona. Przyjazne wnętrza. Miła i sprawna obsługa oraz dobrzy specjaliści. Korzystam i polecam.
5/5
Jestem nowym pacjentem Zanmedu i jestem pozytywnie zaskoczony dostępem do lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Tutaj można się normalnie dostać do lekarza w przeciwieństwie do innych placówek z których korzystałem dotychczas.
5/5
Bardzo profesjonalna opieka, można wykonać wiele badań i szybko umówić się na wizytę do specjalistów również w ramach posiadanego abonamentu zdrowotnego.
5/5
Polecam w Centrum Medycznym Zanmed urologa dr Poletajewa. Lekarz mega profesjonalny, świetny urolog, posiadający dużą wiedzę i praktykę. Życzliwy i sympatyczny człowiek.
5/5
Bardzo fajna przychodnia. Polecam rodzinom z dziećmi, my jesteśmy zapisani z naszymi pociechami od 2 lat i jest super. Zawsze nam pomogą i nie zostawią w potrzebie. Chyba mają najlepszych lekarzy w okolicy. Polecam w szczególności pediatrów dr Piwczyńską, Lech i Nowicką.
2/5
W mojej ocenie, najlepszy lekarz Michał Bàczkowski, niestety odchodzi z zanmedu. Już na pierwszej wizycie postawil trafnà diagnozè, ktörà potwierdziły specjalistyczne badania. Innym nie udało siè to przez lata. Wystarczy postawić pacjenta na pierwszym miejscu, poświècić mu wiècej czasu niż jedyne 5 minut, odejść od naduzywania tekstu pt." Taka Pani natura". Zastanawiajàce jest to, dlaczego tak czèsto zmieniajà siè lekarze zanmedu...
5 gwiazdek dla dr Bàczkowskiego, 2 dla pozostałych lekarzy.
Dodaj opinię

Adres:

Piłsudskiego 33, Halinów

Numer telefonu:

Strona internetowa: