Adres:
Antoniego Abrahama 1a, Gdańsk Oliwa
| Podstawowa Opieka Zdrowotna | Numer telefonu | Inne ośrodki | |||
|---|---|---|---|---|---|
|
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ |
58 345 10 30 |
|
|||
|
Godziny otwarcia:
PNnieczynne WTnieczynne ŚR07:30-13:00 CZ12:00-21:00,15:00-21:00 PT12:00-18:00 |
|||||
| Programy profilaktyczne | Numer telefonu | Inne ośrodki |
|---|---|---|
|
Profilaktyka chorób układu krążenia
Poradnia (Gabinet) Lekarza POZ |
58 345 10 30 | |
Korzystałem unich z rechabilitacji, niemam zastrzeżeń
A Pan Mateusz jest jak zwykle profesjonalistą i nie skraca czasu masażu.
Panie w rejestracji kompetentne.
Porażka!
Grono rehabilitantów - młodych, otwartych i wykształconych osób, które uśmiechem na twarzy pomogą każdemu i tymi swoimi cudownymi łapkami. Nigdy nie zdarzyło mi się trafić na aroganckie czy chamskie zachowanie z ich strony, a pan Radek i pan Tomek to prawdziwe maskotki tej placówki. Pozdrawiam serdecznie.
Plusy:
- wyposażenie
- kontakt z recepcją
- milusi fizjoterapeuci
Minusy:
- 4/5 osób na jednego fizjoterapeutę...
- Zmiany fizjoterapeutów co 15 minut i każdy na nowo pytał się co mi dolega
- Brak jakiegokolwiek wywiadu. Tak naprawdę jakbym powiedziała ze boli mnie ręka to zaczęliby mi rehabilitować rękę....
- Zlecanie mi ćwiczeń, które ze względu na specyfikę mojego schorzenia są dla mnie ZAKAZANE.
- Brak wiedzy o podstawowych zabiegach i rehabilitacji po nich, jak napisałam, fizjoterapeuci byli mili. Ale mili to za mało.
Moim zdanie rehabilitacja dobra dla kogoś kto nie ma co robić z czasem i chce sobie przyjść poodbijać piłkę. Dla mnie porażający brak odpowiedzialności za pacjenta.
Widzę że jak nie wyłoży się 150 za godzinę to gówno się zrobi.
Panie w recepcji bardzo sympatyczne, empatyczne i pomocne. Nigdy nie miałam żadnych problemów, a korzystam dosyć często. Dostęp do lekarzy i diagnostyki zadowalający. Czasami zdarza się że trzeba troszkę poczekać na wizytę, ale wszystko w granicach rozsądku.