1. Ośrodek rehabilitacji dziennej
  2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Centrum Neuropsychiatrii "Neuromed" SPZOZ

Białowieska 74a
Wrocław
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Oddział dzienny psychiatryczny (ogólny) 0 dni 71 786 43 44
Godziny otwarcia:
PN08:00-13:00
WT08:00-13:00
ŚR08:00-13:00
CZ08:00-13:00
PT08:00-15:00
Oddział dzienny psychiatryczny rehabilitacyjny dla dzieci 74 dni 71 350 17 80
Godziny otwarcia:
PN07:00-16:00
WT07:00-16:00
ŚR07:00-16:00
CZ07:00-16:00
PT07:00-16:00
Poradnia dla osób z autyzmem dziecięcym 175 dni 71 350 17 80
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT07:30-18:40
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-19:00
PT07:00-19:00
Poradnia neurologiczna
Neurolog
90 dni 71 350 17 80 wew. 1
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN15:30-19:30
WT07:00-11:30
ŚRnieczynne
CZ15:30-19:35
PTnieczynne
Poradnia neurologiczna dla dzieci
Neurolog
530 dni 71 350 17 80 wew. 1
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN08:00-17:00
WT09:00-19:00
ŚR13:00-20:00
CZ13:00-18:00
PT09:00-20:00
Poradnia otorynolaryngologiczna
Laryngolog
103 dni 71 350 17 80
Godziny otwarcia:
PNnieczynne
WT07:00-09:00
ŚR12:00-19:00
CZnieczynne
PT10:00-14:00
Poradnia otorynolaryngologiczna dla dzieci
Laryngolog
109 dni 71 350 17 80
Godziny otwarcia:
PN09:00-16:00
WT09:00-13:30
ŚR07:00-12:00
CZ11:00-18:00
PT07:00-10:00
Poradnia psychologiczna
Psycholog
129 dni 71 350 17 80 wew. 1
Godziny rejestracji:
PN08:00-19:00
WT08:00-19:00
ŚR08:00-19:00
CZ08:00-19:00
PT08:00-19:00
Godziny przyjęć:
PN07:30-19:00
WT12:00-19:00
ŚR13:00-18:30
CZ07:30-14:30
PT12:00-18:00
Poradnia zdrowia psychicznego
Psychiatra, Psycholog
102 dni 71 350 17 80 wew. 1
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:30-19:00
ŚR07:30-17:30
CZ07:00-19:30
PT07:30-16:00
Poradnia zdrowia psychicznego dla dzieci
Psychiatra, Psycholog
179 dni 71 350 17 80 wew. 1
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:00-19:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-20:00
PT07:00-19:00
Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej
Rehabilitacja
0 dni 71 350 17 80
Godziny otwarcia:
PN07:00-19:00
WT07:30-19:00
ŚR07:00-19:00
CZ07:00-19:00
PT07:00-19:00
Zakład/ośrodek rehabilitacji leczniczej dziennej dla dzieci
Rehabilitacja
159 dni 71 350 17 80
Godziny otwarcia:
PN07:00-19:00
WT07:00-19:00
ŚR07:00-19:00
CZ07:00-19:00
PT07:00-19:00
SO08:00-16:00
Zespół leczenia środowiskowego (domowego) 71 350 17 80 wew. 1
Godziny otwarcia:
PN07:30-19:00
WT08:00-15:00
ŚR09:00-10:00,16:00-19:00
CZ11:00-15:00,18:00-19:00
PT07:30-20:00
SO08:00-18:00

Opinie o Centrum Neuropsychiatrii "Neuromed" SPZOZ

Dodaj opinię
1/5
Posiadam skierowanie na cito,polroczne dziecko wymaga natychmiastowej konsultacji, leczenia,rozpoznanie-opoznienie rozwoju ruchowego.Pani w rejestracji stwierdzila,ze moge zadzwonic w lutym to moze zarejestruje na maj. Moze? To niedorzeczne,Pierwsze miesiace zycia maja wplyw na rozwoj dziecka w przyszlosci. Nie polecam.
2/5
mam na czerwiec hurra to z tych 5 placówek najszybciej i nawet telefon odebrali i za to ta 2 gwiadka
5/5
Dzwoniłam dziś do poradni i praktycznie odrazu został podniesiona słuchawka po drugiej stronie. A wizytę u lekarza(do którego chciałam się dostać) mamy już w przyszłym tygodniu😊
1/5
Bardzo zle doswiadczenia zwiazane z neuromedem. Lekarz (pani psychiatra o nazwisku na A.) nie leczy, tylko pogarsza stan zdrowia, nie polecam.
1/5
Dzwonię jak opentany i nawet nikt wolnego sygnału nie odbiera. Pół roku temu chciałem zrobić termin, powiedzieli, że do końca roku już nie rejestrują. Próbuję teraz, nikt nie odbiera. Następni naciągacze na pieniądze unijne, którzy po wybudowaniu miejsca własnej pracy, nic już nie muszą więcej robić. Gnidy.
5/5
Chodziliśmy z córką na reh.personel bardzo sympatyczny i kompetentny. Polecam :)
5/5
Polecam rehabilitacje chodziliśmy z naszą Zosią. Panie fizjoterapeutki zajęły się córką w sposób fachowy. Pozytywnie nastawione do rodziców i kochające dzieci. polecam :)
4/5
Razem z córką, jesteśmy zadowolone z jakości usług pani dr Natalii:)
1/5
Bardzo źle traktują ludzi. Nie podoba mi się to, ze kiedy jest sytuacja awaryjna i np. coś się dzieje to nawet nie mogę skonsultować się ze swoim lekarzem prowadzącym bo nigdy nie ma czasu. Mam wrażenie, ze jakbym się zabiła to by im to odpowiadało bo mieliby problem z głowy.
1/5
Dzwonie od 2 dni i zero odpowiedzi , nikt nie podnosi słuchawki . Kto tam pracuje , jak tak mozna traktowac pacjenta. Jesli dzis nie odbierze nikt zwolnie sie wczesniej z pracy i pojade tam w poniedziałek . To wstyd jak ci ludzie na recepcji tam pracują. Żadnej gwiazdki nie przyznaje chociaz widze ze tak sie nie da !!!
1/5
dzwonię od 2ch miesięcy, po kilka godzin i nic, nikt nie podnosi słuchawki, próbowałam dodzwonić się do dyrekcji i złożyć skargę, też nikt nie odbiera, to jakieś kpiny. Dziecko leczy się w tej przychodni od kilku lat i zawsze jest to samo. Mieszkamy kilkadziesiąt km od Wrocławia i musze osobiście przyjeżdżać, żeby zarejestrować syna na odległą wizytę
1/5
Nie należy się żadna gwiazdka, niestety nie ma takiej opcji, gdyby nie to, że leczymy się tam już od kilku lat, dawno zmienilibyśmy przychodnię, totalna porażka, brak szacunku dla pacjenta, dla człowieka. Moja ocena: ZERO.
1/5
Jest mi bardzo przykro ale muszę zgodzić się z powyższymi opiniami. Sposób funkcjonowania tej placówki daje wiele frustracji i niepotrzebnie straconych nerwów. Ocena -1
5/5
Fachowa opieka lekarzy.Obsługa w rejestracji na wysokim poziomie Panie miłe i pomocne.Jestem bardzo zadowolona
1/5
Mają nadmiar pacjentów,ponieważ telefon nigdy nie jest odebrany, bez względu na porę dnia. Rejestracja tylko osobista.Na domiar złego lekarz prowadzący leczenie mojego dziecka powiedział, że mogę zmienić lekarza, jak mi on nie odpowiada. To jest ,tak zwana pewność o miejsce pracy. Widać,że brakuje lekarzy w przychodni.
Lekarz słusznie odniósł wrażenie, że mi nie odpowiada sposób leczenia,chociaż nie powiedziałam tego wprost. Po prostu prosiłam o skierowania na konkretne badania,skierowanie do szpitala,itp.
Jednym słowem nie polecam .
Jakby to była prywatna placówka, to
lekarz na pewno by nie proponował innego lekarza o tej samej specjalności,bo po prostu by mniej zarabiał.
Pozdrawiam serdecznie
5/5
Chodziłam z synem na rehabilitację do Pani Asi. Pełen profesjonalizm i sympatia do dzieci. Z czystym sercem polecam.
1/5
CZY TAM KTOŚ TELEFONY ODBIERA????????????????????????KOSZMAR
5/5
Wielu dobrych specjalistów, czasem trochę trzeba poczekać na swoją kolej, ale warto.
5/5
Bez problemu dodzwoniłam się,miła Pani w rejestracji.
1/5
Najgorsza przychodnia na świecie! Dzwonie kilka dni pod rząd po 4-5godzin bez przerwy na rejestracje, a nawet do sekretariatu i nikt nie odbiera. Porażka. Jak tak dbają o pacjentów ze maja ich gdzieś to boje się jak leczą.
1/5
Dzis byłam w przychodni, nie dosc, ze 30 min opóźniona wizyta to pani Doktor zle wypisala skierowanie i nie chciala poprawic, poniewaz sie spieszyla, wiec staneło na niczym. Nie moge dziecka umówic na rehabilitacje, bo mam źle wystawione skierowanie....a na recepcji pani to dramat... zero zrozumienia dla zaistniałej sytuacji...
5/5
Tylko w Neuromedzie uzyskałam pomoc tak u lekarzy, terapeutów jak i w rejestracji.
Najlepsza przychodnia.
5/5
Do NEUROMEDU chodzę z dziećmi od kilku lat. Jesteśmy zadowoleni z opieki lekarzy oraz specjalistów. Szczególnie z Pani Psycholog, która jest kompetentnym psychologiem ale też neurologopedą. My jako rodzice mamy tutaj duże wsparcie.
1/5
Dzisiaj dzwoniłam do przychodni koło 50 razy od godziny po usmej rano i do tej pory nie chciało im się odebrać telefonu. A rejstracja jest czynna od godziny 8.00. Chciałam przełożyć termin wizyty dla męża, bo nie zdążył by dojechać tam do przychodni ponieważ wrócił rano z pracy całodobowej. Ale niestety się nie dodzwoniłam i nie przełożyłam wizyty. Potem będą się wściekać że pacjent nie przyszedł na umówioną wizytę i że nie zgłosił tego do przychodni wcale. Lecz jak tu zgłosić że nie będzie dzisiaj męża na wizycie skoro nawet nie odbierają telefonów.
1/5
Odwołali mi wizytę z dzieckiem na dwa dni przed.
Podobno psycholog jest chora...chora bo ma przyjąć pacjenta na NFZ? Nic tak nie psuję ludzi jak pieniądze.
Jeśli wizyta jest odwołana, z automatu powinna być wyznaczona kolejna, Neuromed takich rzeczy nie robi, brak kompetencji personelu jest poniżej krytyki.
Wykonałem 674 połączenia do placówki i żadne nie zostało odebrane.
Generalnie dno.
5/5
A ja trochę pod prąd. Jestem bardzo zadowolony z obsługi pacjenta. W żadnej sytuacji nie spotkałem się z jakimikolwiek trudnościami. Panie w Rejestracji bardzo rzeczowo i życzliwie udzieliły wszelkich informacji. Obsługa pielęgniarska i medyczna znakomita. Nigdy nie czekam w poczekalni, gdy przychodzę na umówioną godzinę. Co najważniejsze terapia zalecona przez lekarza działa!!!
1/5
Niestety musze się zgodzić z negatywnymi opiniami. Pod względem psychiatrycznym i psychologicznym koszmar. Raczej pogorszą stan niż pomogą, to kwestia finansowania NFZ. Nikomu nie zależy jak nie jest prywatnie. Szkoda, bo przecież chodzą tam dzieci. Smutny ten upadek moralny.
1/5
Spróbuj się dodzwonić to będziesz mistrzem na chyba że komuś niechcący akurat podniesie się słuchawkę.Dno i reszta mułu
1/5
Po dzisiejszej wizycie zastanawiam się czy pani neurolog o dwuczłonowym nazwisku powinna pracować w tej przychodni.Moze czas już zwolnić miejsce młodszym lekarzom??!Zero zainteresowania małym pacjentem,bo płakał.Przestraszyl się p.doktor,która spoglądała na niego znad okularów,nie zbadała,nie słuchała co się do niej mówi.Dziecko chodzi do niej od urodzenia tzn.3 lata,a ona mówi,że nie może wystawić zaświadczenia do przedszkola,bo nie zna problemów dziecka.Paranoja!!!!Brak podejścia do małego pacjenta,odniosłam wrażenie, jakby siedziała tam za karę.Wstyd!!!Troszkę więcej empatii pani doktor M.-K.byłoby mile widziane.
5/5
Bardzo miłe panie w rejestracji. Mają dobrych specjalistów.
5/5
Brakuje słów, by wyrazić wdzięczność pani psycholog Ani L. i całemu zespołowi, który opiekuje się dziećmi z FAS i ich rodzinami. Ogrom empatii i serca! Dziękuję!
5/5
Może i czasem ciężko się dodzwonić, ale zawsze się tu spotykam z dużą serdecznością. Ostatnio z mojej winy wyszło pewne zamieszanie z diagnozą mojego syna, pani z rejestracji bardzo miła, chciała pomóc pokierowała mnie do pani koordynatorki i wszystko udało się załatwić więc nie jest tak źle, jak tu niektórzy piszą
5/5
Bardzo rzeczowa i serdeczna i pomocna obsługa Pań w rejestracji🙂w żadnej przychodni na NFZ nie spotkałam się z takim zaangażowaniem personelu.
5/5
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przydzielonej nam terapeutki pani Kai. Jest bardzo ciepłą i serdeczną osobą. Kontakt z panią koordynator też bardzo miły. Na rejestrację nie narzekam, ale lepiej przyjść osobiście.
1/5
Mój 10 letni syn, którego z roku na rok przyzwyczajalismy do tego że ma dysfunkcje, nie nazywając wprost że jest dzieckiem w spectrum, a niestety jedna z Pań, która wydaje orzeczenia wprost, przy dziecku wypaliła " a to syn ma autyzm", taki lekarz powinien stracić uprawnienia do leczenia, zero taktu, empatii, gdyby nie dziecko to chyba bym Ją rozszarpał na strzępy. Syn przez 2 miesiące zamknął się w sobie, płakał, takich mamy lekarzy. Drugi specjalista nie wiem czy jeszcze tam leczy Pan na K. co by nie było to chce podawać dzieciom Dopaminę lek na epilepsję, masakra stary cep. Przestrzegam i nie polecam.
Dodaj opinię

Adres:

Białowieska 74a, Wrocław Popowice

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: