Centrum Okulistyki Oko Dziecka

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe. Ostatnia aktualizacja danych ośrodka miała miejsce 15-01-2017.
Rzgowska 281/289/pok 110
Łódź
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Okulistyki Oko Dziecka

Dodaj opinię
4/5
Na tutejszych lekarzach jeszcze się nie zawiodłam - mili, kompetentni, po prostu super.
Natomiast pani, która rejestruje i wstępnie bada dzieci (starsze odpytuje z tej tablicy z obrazkami, zakrapla oczy przed badaniem), potrafi odstraszyć na starcie. Ja rozumiem, że trudno cały czas uśmiechać się jak łupi do sera, ale przecież jej pacjentami są dzieci. I zdaje się, że to ta osoba obsługuje również telefon do rejestracji. Dodzwonić się tam graniczy z cudem - mi to zajęło dwa dni, Sygnał cały czas wolnej linii. Po co im więc dwa numery telefonów? Nie każdy może jechać 40 km tylko po to, żeby zamówić wizytę na za 1,5 miesiąca (nie każdy ma dziecięcego okulistę bliżej swojego miejsca zamieszkania)... Na komórce skrzynka głosowa dawno zapchana. Na e-maile też nie odpowiadają, po co wiec podany jest adres e-mail?

Tylko lekarze ratują ocenę.

Adres:

Rzgowska 281/289/pok 110, Łódź
Centrum Okulistyki Oko Dziecka na mapie
Widok z ulicy Centrum Okulistyki Oko Dziecka