Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii "Pro-Maind"

Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Hostel dla osób z zaburzeniami psychicznymi 6 dni 694 949 317
Hostel dla uzależnionych od alkoholu 6 dni 601 728 857
Oddział leczenia uzależnień 6 dni 694 949 317
Oddział terapii uzależnienia od substancji psychoaktywnych 6 dni 694 949 317

Opinie o Centrum Psychoprofilaktyki i Terapii "Pro-Maind"

Dodaj opinię
1/5
Pomyłka wielka ten ośrodek gorzej niż w obozie . Pseudo terapeuci brak słów
4/5
Psychoterapia prowadzona jest przez 2 certyfikowanych instruktorów ,3 certyfikowanych specjalistów terapii uzależnień PARPA oraz 3 psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Sa wymagający co może tłumaczyć opinie ze ze pseudo bo się za bardzo nie da kombinowac. Oczywiście wszystkim zdarzają się błędy lub niedopatrzenia. Zapraszam na strone promaind.pl oraz strone na facebook. Co dwa miesiące organizowane są zjazdy byłych pacjentów i zawsze brakuje miejsc dla wszystkich(liczba ograniczona do 20 osób). Michał Behnke - Kierownik
5/5
Byłem w ośrodku i polecam wszystkim chcącym wyjść na prostą drogę😀
5/5
Ukończyłem ośrodek i od tego momentu jestem trzeźwym i szczęśliwym człowiekiem, to miejsce a przedewszystiirm ludzie tam pracujący pomogli nie tylko mi ale też szerokiemu gronu osób które tam poznałem i nadal utrzymuje z nimi kontakt.Do tej pory mogę liczyć na pomoc i wsparcie ze strony terapeutów i pracownikow ośrodka. Polecam to miejsce.
1/5
WYTRZYMAŁEM W OŚRODKU 3 DNI,TO CO TAM SIĘ DZIEJE PRZECHODZI POJĘCIA LUDZKIEJ GODNOŚCI. OPŁATY O KTÓRYCH NIE INFORMUJĄ PRZED PRZYJAZDEM TJ.OK.200ZŁ ZA 1SZE 2 TYGODNIE,DEPOZYT STRATNY 60ZŁ ZA POŚCIEL.OBÓZ PRACY,CODZIENNIE TAK CODZIENNIE GENERALNE PORZĄDKI,WŁĄCZENIE Z MYCIEM OKIEN I FROTEROWANIEM PODŁÓG.
CHAMSKI PERSONEL,SZCZEGÓLNIE BYŁY ALKOHOLIK KTÓRY ASPIRUJĘ DO TERAPEUTY A JEST ZWYKŁYM CIECIEM Z PRZYWILEJAMI.
ZAIMPUTOWAŁ MI JAKO BYM KŁAMAŁ JUŻ PIERWSZEGO DNIA CO MU SIĘ NIE PODOBA...POZOSTAWIĘ BEZ KOMENTARZA JEGO OBECNOŚĆ W POMIESZCZENIU PODCZAS WYWIADU LEKARSKIEGO,I TZW.PODŚMIECHUJKI POD NOSEM.
ORŚODEK UWAŻAM ZA JEDEN Z GORSZYCH W POLSCE.

S T A N O W C Z O NIE POLECAM.NIKOMU
1/5
dno kompletne obóz pracy
1/5
dno kompletne obóz pracy
5/5
Polecam z całego serca, jeśli chcesz sobie pomóc i szukasz kogoś kto cie wesprze i pokaże jak radzić sobie z problemami.
Dzięki terapii dziś mogę trzeźwo patrzeć na świat i cieszyć się swoja rodziną.
Zasady panujące w ośrodku są po prostu konieczne jeśli ktoś nie potrafi ich przyjąć nie dojrzał jeszcze do terapii.
5/5
Polecam z całego serca, jeśli chcesz sobie pomóc i szukasz kogoś kto cie wesprze i pokaże jak radzić sobie z problemami.
Dzięki terapii dziś mogę trzeźwo patrzeć na świat i cieszyć się swoja rodziną.
Zasady panujące w ośrodku są po prostu konieczne jeśli ktoś nie potrafi ich przyjąć nie dojrzał jeszcze do terapii.
5/5
Ośrodek z profesjonalną kadrą. Każdy z terapeutów ma unikatowe i indywidualne podejście do pacjenta. Dzienny plan to świetny start do budowania motywacji oraz obowiązkowości wobec siebie. Jest rodzinnie i empatycznie. Warunki pracy terapeutycznej jak najbardziej na wysokim poziomie, co skutkuje postępem jakości życia. Mozolna, ekstremalna i wycieńczająca umysłowa praca, ale skuteczna!! Okolica boska co sprzyja relaksacji w trudnych chwilach. Idealne miejsce dla tych, którzy dojrzeli już do pracy nad sobą. Dzięki kochani !!!
5/5
W Ośrodku byłem kilkakrotnie, obejrzeć miejsce, poczuć klimat jaki tam panuje aż w końcu udało mi się zarejestrować i obecnie oczekuję na przyjęcie.

Nazywanie Pana Krzysztofa "zwykłym alkoholikiem" oraz stwarzanie problemu z jego obecności podczas wywiadu z doktorem, to jakieś nieporozumienie. Brak dojrzałości. Obóz pracy...? Po to tam się wybieram, od lat w związku z zażywaniem narkotyków nie mogłem utrzymać żadnej pracy. Zaniedbałem dawno już samą edukację.

Kiedy czytam, że są osoby, które tam porzuciły dawny styl życia i się zmieniły, po samej formie w jakiej o tym piszą czuję, że wykonały ogromną pracę nad sobą. "Zwykły alkoholik" raczej okupuje sklep monkpolowy a nie poświęca się w Ośrodku. Skoro może liczyć na względy personelu, wierzę, że zasłużył sobie na zaufanie personelu. Wiem, że też walczy tam o siebie, że dzieli się swoim doświadczeniem i poświęca - ze mną rozmawiał telefonicznie przez 20 minut w dzień wolny od pracy. Już choćby dlatego wręcz wskazanym jest, by brał czynny udział w decydowaniu o sprawach placówki i nie rozumiem, dlaczego nie miałbym także z nim dzielić się tym, o co pyta Doktor. To tylko świadczy o prestiżu i misji miejsca, że personel się wspiera i wspólnie podejmuje decyzje.

Wiem, że nie jadę tam na turnus wypoczynkowy, wiem, że w Ciechocinku pewnie warunki były bardziej ekskluzywne... Ale nauka życia na nowo i pozbycie się ponałogowych przywar i myślenia musi ociekać potem i łzami. Mycie okien, polerowanie... Przecież to dla nas, dla naszej godności, dla naszych rodzin. Moja Mama, Siostry, Ojciec a ostatnio Żona robiły to wszystko za mnie. Kiedy udało mi się po latach na kilka dni odstawić substancje, dopiero zrozumiałem, że Oni przez lata dbali o moje życie za mnie. I chorowali ze mną, z zacisnietymi zębami znosząc mój brak wdzięczności. 60 zł za pościel, 200zł za pierwsze dni pobytu... NFZ nie zapewnia wcale wszystkiego do godnego leczenia, więc afera o takie kwoty, to bezczelność. Wiem, że jak się trzezwieje, dopiero można docenić wartość pieniądza i życie jest w tej kwestii brutalne. Ale - ja przynajmniej - na narkotyki jakoś płaciłem większe pieniądze i to zdobywane często nieuczciwie, a jakoś wiele lat bez marudzenia wplacalem do kieszeni dilera za coś, co mnie niszczylo.

Przepraszam za dość emocjonalną ripostę, ale też podczas próby leczenia kilka lat temu zamiast skupić się na sobie, ocenialem terapeutów i krytykowałem niemal wszystko, nie widząc jaki jestem żałosny kpiac z metod i zasad, które są od lat skuteczne w wychodzeniu z nałogów.

Dlatego polecam to miejsce, bo te kilka wizyt i atmosfera życzliwości jest odczuwalna. I mam nadzieję, że każdy, kto wciąż jeszcze cierpi, kiedyś zrozumie, że to diler czy szef monopolowego są fałszywi a ich serdeczności sztuczna.

Pozdrawiam wszystkich tych Niezwykłych Alkoholików i ludzi, którzy uzerają się z nami, chociaż często mogliby się poddać przez takich niewdziecznikow, którzy obwiniaja cały świat za to, że pijąc czy biorąc zrunnowali życie sobie i swoim bliskim. Piotr.
5/5
jeszcze raz ja stracony czas w tym obozie,Kierownik kompletne dno aż szkoda że jest żeglażęm jak ja ale jemu kazałbym tylko szorować pokład i kible,byłem w innych ośrodkach z klasą ten to najgorsze dno w polsce
1/5
P kierowniku pamięta mnie pan czy dalej pan prowadzi ten obóz pracy,To co pan tam wyprawia to skandal chcę panu powiedzić że się jeszcze spotkamy będzie jeszcze pan jajami świecił,To jest skandaliczne co pan tam wyprawia na tym swoim folwarku
5/5
Panie kierowniku to znowu ja jeszcze pana nie wywalili,Dlaczego pan ludzi chorych tak traktuje Przyjdzie i na pana czas i wywalą pana z tego obozu pracy razem z tą wspaniałą kadrą-beznadziejną,Radzę panu żeby pan opóścił ten obóz pracy,PANA wielbiciel zbigniew
5/5
Syn tam był krótko i chwalił pod niebiosa. Pomogło. A jeśli jest dyscyplina ( choć bez przesady, raczej normy niż pruski dryl ) to świetnie. Komentarze Pana Zbigniewa powinny być usunięte, bo zaniżają punktacje. A może fajnie, że moderator je zostawił, bo to świadczy o braku cenzury i wolności wypowiedzi. Tak czy tak, jest OK.
5/5
Czytam opinie o Ośrodku. Dla kogoś bliskiego poszukuję. Niestety przy chorobie alkoholowej ma się pretensje do całego świata. A praca jest drogą do zdrowienia. (dot. komentarzy powyżej). Tylko jaki daje efekt praca terapeutów? Zajęcia terapeutyczne są wystarczające do zrozumienia choroby by wyjść z nałogu?. Bo po to tam się jedzie.
Dodaj opinię

Adres:

Miłków 160

Numer telefonu:

Numery telefonów znajdują się na liście świadczeń

Strona internetowa: