Centrum Rehabilitacji "Medical"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Wojska Polskiego 5
Tczew
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Rehabilitacji "Medical"

Dodaj opinię
1/5
Przykro patrzeć na podejście niektórych pracowników do ludzi starszych. Komentarze wygłaszane przez rehabilitantów i dyskusje na temat niedołężności ludzi starszych są karygodne. Proponuję kierownictwu przyjrzeć się pracy swoich pracowników.
5/5
Bardzo miła obsługa😃dziewczyny są sympatycznie uśmiechnięte,pomogą i doradzą☺😁. Chodzę już któryś raz i nie mogę nic złego powiedzieć a i osoby starsze są bardzo dobrze traktowane.
1/5
Niestety ale w tym roku obsługa osób rehabilitowanych na I pietrze to totalne dziadostwo. W poprzednich latach obsługa działała sprawnie i starała się aby tzw. poślizg nie był wiekszy niż + 5 minut, a obecnie to prawie 30 minut. Obserwując prace obecnego personelu i z lat poprzednich wniosek jest jeden, obecny personel jest zbyt mało "obrotny" bo nie potrafi odpowiednio ułożyć sobie planu działania w rozdziale pacjentów. Tłumaczenie, że jest dużo pacjentów jest niedorzeczne ponieważ w rejestracji maja odpowiednie rozpiski z podziałem na czas i rodzaj zabiegu więc tzw. "poślizgi" nie powinny mieć miejsca (ewentualnie kilka minut). Wszystko polega na tym aby dobrać odpowiednio "obrotny" personel co obecnie nie ma miejsca. Trzeba będzie zmienić miejsce rehabilitacji na inne niż W. Polskiego 5. Trudno znaleźć kontakt e-mailowy do dyrekcji aby napisać skargę.

Adres:

Wojska Polskiego 5, Tczew
Centrum Rehabilitacji "Medical" na mapie
Zdjęcie budynku Centrum Rehabilitacji "Medical"