Centrum Stomatologiczno - Protetyczne "Focus"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Stomatologiczno - Protetyczne "Focus"

Dodaj opinię
5/5
Super pełen profesjonalizm
2/5
Nie polecam.
Próbują naciągnąć na wykonywanie zabiegów które okazały się niekonieczne - co wiem po konsultacji z innym dentystą. Stracone zaufanie i juz tam nie wrócę.
5/5
Miła obsługa, profesjonalizm, polecam
1/5
Koszmar. Nie polecam nikomu. Dość że prywatnie to czeka się po dwie godziny. Zero profesjonalizmu.
1/5
Odradzam wizyt u tej ,,PANI,,.Zapłaciłam za korony ,leczenie kanałowe i wszystko do wymiany.A do tego jak poprosiłam o paragon to mi nie dali.Uważajcie.Pozdrawiam.
1/5
Nie polecam!!! Bez pytania spiłowano mi trzy zupełnie zdrowe zęby, żeby dopasować zgryz do źle wykonanego i wątpliwej urody mostka!!! W odpowiedzi na moje pretensje usłyszałam, że takie mają standardy!!! A mostek i tak raczej do wymiany :(
4/5
Bardzo dobry dentysta lecz leczenie okazało się droższe jakbym wiedziała to bym się zastanowiła.. tak to polecam co do pracy 😉
1/5
Nie polecam po latach leczenia kanałowego wszystkie 6 zębów do poprawki. Kanały pzeleczone źle. Ceny z kosmosu . Odradzam.
2/5
Odradzam.
1) ceny z kosmosu
2) wszystko co było zrobione (montowanie koron, leczenie kanałowe) do poprawy
3) umówiłam się na wizytę do Pani stomatolog a na fotelu przyjmuje mnie zupełnie ktoś inny
4) ruch jak na dworcu, stomatolog biega pomiędzy pacjentami. W jednym gabinecie 3 osobne fotele dentystyczne.
Plus za dostępne terminy. Jak boli ząb robią wszystko, żeby przyjąć.
1/5
nie polecam naciagaja na kase
1/5
Ceny kosmos, odradzam ortodontyke, co wizyta to drożej, wzrost cen w ciągu 2 lat 150 %naciąganie na kasę
5/5
Bardzo POLECAM! fachowo i sprawnie
PROFESJONALIZM W 100%
1/5
Ceny kosmos, odradzam , co wizyta to drożej,naciągają na niepotrzebne zabiegi , proponuję wcześniej sprawdzić ceny ,bo na ich usługi to kredyt trzeba zaciągnąć ,porażka
1/5
Odradzam, szczerze , zapisano mnie do jednej dentystki, ,zrobila przeglad nastepnie po chwili pani dentystk sobie poszla!! a moim sciaganiem kamienia zjaela sie zupelnie inna osoba nie wiem czy lekarz czy praktykantka zero informacji!! pani stomatolog poszla sobie na przerwe/???? zero informacji, , za usuniecie kamienia i fruoryzacje corki zaplacilam 800 zl!!! NACIAGACZE
NIE POLECAM
jestem pewna ze w Tarnowie sa jeszczce kompetentni dentysci w rozsadnych cenach!!!
5/5
Korzystałam z"Fokus''.Jestem zadowolona. Leczyła moje zęby pani doktor Małgosia Skomin. Jest super fachowcem i człowiekiem. Zawsze uśmiechnięta życzliwa jak jest problem to znajdzie rozwiązanie. Z swoją asystentką panią Anią tworzą zgrany duet.
5/5
Dziękuję za bardzo Pani doktor Małgosi Skomin za fachowe zadbanie o moje ząbki. Jestem zadowolona i szczęśliwa że to w
jej ręce trafiłam. Pozdrawiam🌹
1/5
Leczenie kanałowe wykonane bez zdjęć rentgenowskich. Dodatkowo dentysta nie poinformował o dwóch złamanych narzędziach w kanale,plus jeden kanał niedoczyszczony co zakończyło się wytworzeniem ropnia i infekcja bakteryjną. Leczenie musiało być powtórzone,które było kosztowne. Natomiast ząb nie był w złym stanie podczas pierwotnego leczenia kanałowego. Popełnienie błędów i niepoinformowanie pacjenta jest niezgodne ze sztuką lekarska. Brak jakiejkolwiek odpowiedzialności.
5/5
Pełen profesjonalizm i wspaniała atmosfera.polecam !
1/5
Leczyłam zęby u dr Agnieszki, bardzo miła, uśmiech nie schodził jej z ust, jednak efekty kosmetyczny bardzo zły, do tego plomba odpadła po miesiącu.
Nie wspomnę o czasie oczekiwania na wizytę w gabinecie
Dodaj opinię

Adres:

Widok 85, Tarnów