Centrum Zdrowia i Rekreacji "Re-Med" Piotr Isański

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Waryńskiego 30
Opole
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Zdrowia i Rekreacji "Re-Med" Piotr Isański

Dodaj opinię
1/5
odradzam wizyte po pierwsze brudno po drugie ciagle przerywa masaz bo ktos cos potrzebuje nie ma osoby do odbierania tel i wszystko robi sam .chyba szkoda mu kasy na zatrudnienie jakiejs osoby . Sam masaz bardzo slaby nie potrafi tego robic improwizuje . zreszta prosze przyjsc i sie przekonac ja odrqdzam
5/5
Kompletnie nie zgadzam się z opinią, że Pan Piotr improwizuje przy robieniu masażu. Mam od wielu lat skoliozę i miałam do czynienia z różnymi fizjoterapeutami. Bóle, które odczuwałam od łopatek aż do klatki piersiowej były nie do wytrzymania A teraz dzięki Panu Piotrowi mogę znów dużo pracować. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z usług P. Piotra.
5/5
Chodzę od lat do Pana Piotra Nie znam lepszego fizjoterapeuty a wielu przerobiłam Tylko Pan Piotr umie mi pomóc I dzięki niemu w końcu trafiłam na ortopedę który był w stanie mi pomóc ponieważ Pan Piotr go nakierowal Myślę że ktoś kto wystawił negatywa oczekiwał spa a nie prawdziwej pomocy Jak chcesz być miziany idź do masażysty nie fizjoterapeuty

Adres:

Waryńskiego 30, Opole
Centrum Zdrowia i Rekreacji "Re-Med" Piotr Isański na mapie
Zdjęcie budynku Centrum Zdrowia i Rekreacji "Re-Med" Piotr Isański