Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień "Self"

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Roosvelta 3
Trzebnica
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Zdrowia Psychicznego i Leczenia Uzależnień "Self"

Dodaj opinię
1/5
Zadzwoniłem żeby dostać receptę na leki na depresję, które zażywam od 4 miesięcy. Usłyszałem że żeby ją dostać muszę się zapisać a termin za 2 miesiące. Szybciej ? Pani doktor przyjmuje prywatnie. To fakt że nie zapisałem się na wizytę ( teleporadę która trwa 5 minut) wcześniej. Nie usłyszałem jednak " pomożemy Panu ale następnym razem niech się pan zapisze". Nie pomożemy i koniec. 0 poczucia że ma się do czynienia z człowiekiem chorym psychicznie. Idź pan na koniec kolejki. Przyjmowania takich leków nie można przerywać i bez nich czuje się strasznie. Od lekarza rodzinnego nie mogę dostać recepty bo Self nie chciał również dać informacji że je potrzebuje. Zdecydowanie odradzam !!!

Adres:

Roosvelta 3, Trzebnica