Centrum Zdrowia Ursynów

Indiry Gandhi 11
Warszawa
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Gabinet Lekarski
22 544 26 00
Godziny otwarcia:
PN08:00-20:00
WT08:00-20:00
ŚR08:00-20:00
CZ08:00-20:00
PT08:00-20:00
Pielęgniarka POZ
Gabinet Pielęgniarki
22 544 26 00
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-20:00
PT07:00-20:00
Położna POZ
Gabinet Położnej
22 544 26 00
Godziny otwarcia:
PN07:00-20:00
WT07:00-20:00
ŚR07:00-20:00
CZ07:00-20:00
PT07:00-20:00

Opinie o Centrum Zdrowia Ursynów

Dodaj opinię
2/5


Chciałabym wyrazić swoją opinię na temat przychodni Centrum Zdrowia Ursynów przy ul.Gadhi 11.
Co do recepcji-to nie mam zastrzeżeń.Obsługa miła i profesjonalna.Panie pielęgniarki także bez zarzutu.No ale pani dr Bożena Wojtkowska to już daleko jej do pozytywnej oceny. Wśród wielu byłych pacjentów tej dr - opinię ma taką,że dobra jest tylko do wypisywania recept.Dużo osób wypisało się od doktor.Ja jestem jej pacjentką od wielu lat/chyba od 8/ i wcześniej było całkiem dobrze,ale od dłuższego czasu problemem staje się otrzymanie skierowania do specjalisty czy też rtg na dolegliwości,które potwierdziły by przyczyny dolegliwości. Wszystko trzeba wręcz wymusić. Przy ostatniej wizycie u tej Pani i zwróceniu uwagi na te kwestie usłyszałam że nie muszę korzystać z jej porad. To prawda i zmienię lekarza prowadzącego. A co na takie sytuacje dyrekcja przychodni???5/5
Wielki ukłon dla p.dr.Książak .
Nie jest moim lekarzem pierwszego kontaktu ( wielka szkoda ) ale miałam przyjemność przez jakiś czas leczyć się u niej.
Objawy nadczynności tarczycy mam od mniej więcej 2 lat. Pani Książak zdiagnozowała mnie w przeciągu 2 tygodni, czego nie udało się mojemu lekarzowi.
Gdyby tego było mało, to od września 2017r. do lutego 2018r. męczył mnie katar, z którego nie potrafił wyleczyć mnie mój lekarz. Skierował mnie w końcu do laryngologa, który też nic nie zdziałał.
Pani dr.Książak przepisała mi cudowne kropelki do nosa i wreszcie normalnie oddycham.
Interesuje się pacjentem, bada, rozmawia, leczy.
Życzyłabym sobie żeby takich ludzi było więcej i żeby zagrzała miejsce w tej przychodni na dłużej.
Wdzięczna.
1/5
Ta przychodnia kiedyś była na poziomie, ale od jakiegoś czasu zmienia się na gorsze!!Dobrzy lekarze odchodzą a zastępują ich tacy jak dr.Ostrowski,który odmawia pacjentom podstawowych badań lekarskich /morfologia/.Na wizycie nie mierzy ciśnienia,nie osłuchuje pacjenta. A wogle to gdzie jest fartuch lekarski? Jest bardzo nie przyjemny a uzyskać skierowanie na rehabilitację to jest niemożliwe. Jestem w tej przychodni 8 lat ale czas na zmianę ,tu się nic na lepsze nie zmieni. A szkoda.Dziwię się że właściciel przychodni nie może dobrać dobrego personelu. Moja ocena to 0 /no może 1*
1/5
Przychodnia coraz gorsza.Lekarz1 -go kontaktu dr.Ostrowski to chyba pomylił zawód. Brak empatii do pacjętów. Trudno uzyskać skierowania na podstawowe badania, czy na rehabilitację. Oj nie najlepszą opinię mogę wystawić. Ciekawa jestem co na takie niepochlebne oceny właściciel tej przychodni??
1/5
No nareszcie nadeszła zmiana w obsadzie lekarskiej.Może na lepsze? Zobaczymy.
1/5
Niestety ostanio masakra. Raz na 4 rozmowy można trafić na kompetentnego lekarz. Poziom obsługi p. dr. B. Neski tragiczny. Lekarz nie chce się przedstawić, mimo, że to jego obowiązek. Diagnoza z opowieści tego co się widziało przez okno. Kiedyś to była dobra przychodnia. Obecnie ktoś tam chyba, nie ogarnia. Pani Kierownik przychodni myli liczenie biegunki z leczeniem nefrologicznym. Jakas masakra. Zero samokrytyki. Jeżeli zależy komuś na własnym zdrowiu to proponuję trzymać się z daleka. Na przepraszam nie liczyłem, ale na jakąś konstruktywną rozmowę. Niestety poziom dialogu bez kontaktu z planetą ziemią.

4/5
Witam - po blisko roku nastąpiły pozytywne zmiany w przchodnii.Personel lekarski jest ok. Pani doktor Anna Janke - jest lekarzem,ktory bez problemów kieruje pacjentów na podstawowe badania lekarskie czy też do specjalistów.Sama wykazuje dużo empatii i oby takich medyków w przchodni było więcej. Niech właściciel tej przychodni dba o takich specjalistów, żeby szybko nie uciekali do innych placówek !!! Pozdrawiam
4/5
No nareszcie - napiszę pozytywnie o tej przchodni a właściwie o personelu medycznym.Od niedawna pracuje tu p.dr.Anna Janke-osoba bardzo empatyczna-spokojnie wysłucha,doradzi,wystawi skierowania na badania lub do specjalisty. Opinię tę wystawiam na podstawie wizyt bezpośrednich jak i poprzez teleporady. Takich lekarzy nalerzy docenić.Tę uwagę kieruję do dyrekcii!!!
Dodaj opinię

Adres:

Indiry Gandhi 11, Warszawa Ursynów

Numer telefonu:

Centrum Zdrowia Ursynów na mapie
Zdjęcie budynku Centrum Zdrowia Ursynów