CM Dobry Doktor

Kosynierów Gdyńskich 61
Łódź
Świadczenia specjalistyczne Kolejka Numer telefonu Inne ośrodki
Poradnia neurologiczna
Neurolog
85 dni 42 686 74 73
Godziny rejestracji:
PN15:00-19:00
WT09:00-13:00
ŚR09:00-13:00
CZ09:00-13:00
PT09:00-13:00
Godziny przyjęć:
PNnieczynne
WTnieczynne
ŚR16:00-20:00
CZ08:00-14:30
PT14:00-18:00
Poradnia otorynolaryngologiczna dla dzieci
Laryngolog
13 dni 42 686 74 73
Godziny rejestracji:
PN15:00-19:00
WT09:00-13:00
ŚR09:00-13:00
CZ09:00-13:00
PT09:00-13:00
Godziny przyjęć:
PN15:35-20:00
WT08:15-16:00
ŚR15:35-20:00
CZ08:30-13:00
PT15:35-20:00

Opinie o CM Dobry Doktor

Dodaj opinię
1/5
nr. tel. nie wiem po co i dla kogo podany od czapy a proszę dzwonić pod nr ., który jest ciągle zajęty(pewnie odłożona słuchawka)
1/5
Do dzwonić się do Was graniczy z cudem!
1/5
Dzwonie od kilku miesięcy i nic.Nikt nie odbiera.Fatalna placówka.Lekarze starej daty i podchodzą rutynowo .
1/5
Jadac tam wezcie krzeslo do siedzenia i zamowci catering bo jeden pacjent na godzine zvtaka predkoscia przyjmowani sa pacjenci przez niedouczony personel lekarski.Typowy obraz NFZ etowskigo grania w h..ja
1/5
Dodzwonić się tam graniczy z cude. Dzwonię już od dwóch tygodni i nie wiem jak mam umówić dziecko do specjalisty skoro nie ma sposobności się dodzwonić. Wielki wielki minus za brak możliwości kontaktu!!!!!
1/5
Od ponad 6 miesięcy nie mogę się dodzwonić po co to przenosili mogło być w CZMP utrunili pacjentą i lekarzom to jest chore przy telefonie nie wiadomo kto siedzi nikt nie odbiera
1/5
Rejstracja do zwolnienia telefon non stpo zajęty pielęgniarki są niewiadomo KATASTROFA Zamknąć tą przychodnie
1/5
Nr ciągle zajęty, albo telefon odłączony! :( cały styczeń dzwoniłam o różnych porach i nic. A dziś
(1 lutego) jak już się dodzwoniłam, to powiedziano mi że wstrzymano zapisy:/ A jak powiedziałam , że cały styczeń telefonu nikt nie odebrał, to pani mi odpowiedziała,tu cytuję "chyba pani sobie żartuje". Co za chamstwo :/
1/5
Dość że tel ciągle zajety obsługa niemiła rejstracja w innym budynku niż przyjmuje lekarz po dojechaniu na miejsce okazuje sie że lekarz który miał byc nie ma go urlop sobie wziął ,jadąc 400km nikt nas nie powiadomił kart pacjenta nie ma bo przenosząc z ul rzgowskiej nie zabrali dokumentacji pacjentów nic sobie z tego nie robią beszczelnie mówiąc całe szczęście od kwietnia wszystko będzie sprywatyzowane będzie spokój tak traktuja ludzi!!!zero kompetencji a kultury za grosz!!!
1/5
To jest kpina, rzekoma "pani doktor" to jakaś baba od pługa oderwana, bardzo niemiła, wielką łaskę robiła, że w ogóle mnie zbada, o kompetencjach nie wspominam. Aż dziw, że młoda osoba może być już tak zgorzkniała.
1/5
Czytam te opinie i zgadzam się co do możliwości dodzwonienia się graniczy to z cudem tak jak do ZDO w Matce Polce ta sama historia - niezachęcająco.
1/5
Wyjątkowo nieuprzejme i niekompetentne recepcjonistki, na zadawane pytania robią głupiutkie miny i przewracają oczami z niewiedzy. Mimo, że nikogo innego nie ma w kolejce o ich obsługę trzeba się dopraszać, aż łaskawie zechcą się zainteresować.
1/5
Lecą w kulki cały czas telefon zajęty albo nie odbierają co za chamstwo
1/5
Siedzi 5 osób za recepcja pielęgniarki lekarze, bóg wie kto. Nie polecam serdecznie. Szkoda że zdjęcia tu nie można dodać bo byłby świetny dowód na "prace" tych ludzi.
1/5
Próbuję i próbuję się dodzwonić, ale całymi dniami o różnych porach nikt nie odbiera telefonu. Może przychodnia jest już zamknięta????Skandal !!!
1/5
Od lutego nie mogę się umówić na wizytę która powinna być juz pod koniec miesiąca.
1/5
Ja raz znalazłem sposób żeby dodzwonić się do Dobrego Doktora za pierwszym razem i to wtedy kiedy jeszcze byli w Matce Polce, zadzwoniłem bezpośrednio do szefa tej przychodni którego numer telefonu znalazłem w książeczce zdrowia mojego syna i powiedziałem temu Panu że moja małżonka dzwoni do przychodni już od dwóch tygodni i nic. I proszę sobie wyobrazić że dwie minuty później zadzwoniłem i się do dzwoniłem i wszystko bez problemów załatwiłem! Próbę ponowiłem dziesięć minut później żeby sprawdzić czy ten cud się powtórzy ale się już nie powtórzył chociaż dzwoniłem jeszcze co najmniej dwadzieścia razy! A wiec morał z tego taki że najpierw trzeba dzwonić do szefa a później do rejestracji! Dalszy komentarz jest nie potrzebny bo chyba każdy wie o co chodzi! I jeszcze jedno od kwietnia 2017 ta przychodnia nie ma umowy z NFZ na Neurochirurgie dla dzieci i wszystkie konsultacje są płatne! A więc nie dajcie się oszukać i nie umawiajcie tam wizyt do neurochirurga bo zapłacicie za to 70 złoty a po co jeżeli w Matce Polce w szpitalu Ginekologicznym w budynku A przy alei Matek Polskich na miejsce przychodni ginekologicznej powstała nowa przychodnia specjalistyczna między innymi neurochirurgiczna dla dzieci z tymi samymi lekarzami którzy przyjmowali w szpitalu pediatrycznym przy ulicy Paradnej i przyjmują w Dobrym Doktorze na ulicy Kosynierów Gdyńskich! Jedynie poradnie neurologiczna i laryngologiczna w Dobrym Doktorze przyjmują nadal na NFZ! Informuję wszystkich o tym ponieważ Panie w Dobrym Doktorze milczą o tym że w Matce Polce powstała nowa przychodnia specjalistyczna na NFZ, chyba każdy się domyśla dlaczego! Prawda? Pozdrawiam wszystkich!!!
1/5
Jaki jest telefon do szefa tej przychodni?
1/5
Masakra!Co to za poradnia skoro nie można sie dodzwonić. Skandal!!tak się traktuje pacjenta.Panie w rejestracji chyba za karę tam siedzą
1/5
Wyleczyć pacjenta to pikuś dodzwonić się druga sprawa. Po co podajecie nr telefonu jaki i tak nie odbieracie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1/5
dzwonimy kilka razy i cisza jak po śmierci organisty
1/5
Bardzo niemiła obsługa pielegniarki brak kultury i zachowania nadrabiają
złosliwoscia i subordynacją bardzo nieuprzejme recepcjonistki .
Gdy pani doktor raczyła mnie przyjac nadmieniłem ze repcepcjonistki są
bardzo nieuprzejme a ona odpaliła ze nie musi pan tu przychodzic jak się nie podoba. Kto finansuje takie placówki z naszych podatków.
To paranoja kto odpowiada za takie placówki , to nie dobry dotor ,
to bardzo chora placówka i skandaliczni ordynarni lekarze .
1/5
Od czego te kobiety tam siedzą !!!!!!Nie można sie dodzwonić , tak trudno odebrać telefon w godzinach pracy ! Ktoś się musi za to wziąść , bo to jakaś paranoja !!!!!
1/5
To skandal tyle opinii o nie odbieraniu tel i żadnej redakcji, pacjenci odchodzą, nikomu nie zależy na niczym...skoro tak to po co to prowadzicie wstyd to nie komuna
1/5
FA TAL NA obsługa
1/5
mniej niż zero. Pierwsza wizyta na konkretną godzine. Czekalismy z 5 miesieczna coreczka 1h. Nastwpna wizyta do dr Puzio 5 minut spoznienia fatalne warunki pogodowe i korki oraz kolejne 5 minut przy recepcji bi pani w recepcji zajeta po czym łaskawie mowi ze Pan dr. wyszedł. Pan Puzio spieszył sie do innej pracy przy czym nasze badanie to okolo 30 minut. 56 km z malym dzieckiem w obydwie strony . nie polecam Mimo ze przy Bonifratach wiec człowiek bt sie spodziewał wiecej serca i wyrozumiałości. niestety liczy sie kasa .
1/5
Dodzwonić się graniczy z cudem. Pani rejestratorka chyba siedzi i słucha dzwonka telefonu bo kolejek nigdy nie ma. Dodatkowo jest opryskliwa, niemiła i odpowiada zdawkowo. Chyba nikt nie zlożył jeszcze skargi do NFZ, w takim razie będzie pierwsza.
1/5
Dodzwonić się nie da praktycznie wcale... a będąc w przychodni telefon w ogóle nie dzwoni (czyżby odłożona na bok słuchawka ?), kolejek nie ma takich by nie móc odebrać telefonu... tragedia. A w rejestracji jak osobiście byłam się rejestrować to odpowiedź że inni jakoś mogą... może jeśli całą rodziną dzień i noc próbują to może.... obsługa fatalna.
1/5
proponuję tym paniom zlikwidować telefon,a numer zdjąć z strony internetowej i nie robić z pacjentów idiotów.
1/5
Dobry Doktor,
dla kogo skoro dodzwonić się niemożna, zgadzam się z opiniami.
żadnego kontaktu, możliwości uzyskania informacji, nic kompletnie nic.
1/5
Dodzwonienie się do tej przychodni graniczy z cudem. Od trzech dni dzwonię. Poradnia traci i każdy się zniechęca, a lekarze w porządku.
1/5
Nie będę oryginalna, nie idzie się dodzwonić. Musiałabym ciągnąć dwójkę małych dzieci żeby w ogóle wyznaczyć wizytę. Chore.
Dodaj opinię

Adres:

Kosynierów Gdyńskich 61, Łódź Górna

Numer telefonu: