"Dagamed" Dagmara Sołtyk

Armii Krajowej 132
Bielsko-Biała
Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia Lekarza Rodzinnego
33 823 16 06
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia Pielęgniarki Środowiskowej Rodzinnej
33 823 16 06
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia Położnej Środowiskowej Rodzinnej
33 823 16 06
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00

Opinie o "Dagamed" Dagmara Sołtyk

Dodaj opinię
1/5
Jestem w 3 tygodniu ciąży i przyszłam do przychodni z pytaniem jak mogę otrzymać skierowanie na badania ciężarnych na nfz. Sołtyk drugi raz z kolei mojej wizyty spóźniła się nie przepraszając nawet za to że wszyscy na nią czekają. Miałam ze sobą skierowanie od lekarza prywatnego jednak zaznaczyłam Sołtyk że chciałabym z niego zrezygnować i znaleźć ginekologa z nfz bo po prostu mnie nie stać na niego. Sołtyk okazała się wręcz niemiła, powtarzając mi że ona nie wypisuje pacjentom skierowań. Poprosiłam o wytłumaczenie co mam zrobić w tym wypadku- jak przebiega droga aby dostać takie skierowanie czy od ginekologa? Poprosiłam ją także czy mogę dostać chociaż skierowanie na ogólne badanie moczu i krwi, ponieważ od 10 lat mam zdiagnozowany zespół jelita drażliwego i byłam u niej już z tym problemem dwukrotnie(zapisane w kartotece – a mimo to także nigdy nie otrzymałam takiego skierowania- czy ono w ciągu 7 lat nie przysługuje nawet raz na nfz?? ). Sołtyk stwierdziła , że „robie z niej głupią”, była niemiła. Jestem zaskoczona jak można powiedzieć tak pacjentowi zwłaszcza kobiecie w ciąży. Około 6 miesiecy temu przyszłam do Sołtyk – z bólem piersi w wieku 30 lat – otrzymałam odpowiedz że mam iść zrobić sobie prywatne USG piersi bo nie dostanę skierowania. I poszłam płacąc 150 zł. Zmieniam przychodnię i niestety robię to dopiero teraz po 3 latach gdzie nie otrzymując żadnej pomocy utrzymywałam te panie ze swoich składek. Prosząc o odpis z kartoteki dowiedziałam się że mam zapłacić 80 zł za odpis jeśli chcę się przenieść. Jakaś paranoja i brak słów, gdyby można było nie płacić Zus tacy lekarze przestaliby istnieć.
5/5
Z całym sercem polecam przychodnię, niezwykle krótkie terminy oczekiwania i rewelacyjna pediatra dr Gruszka!
5/5
Zostałem przyjęty tego samego dnia zaraz po pracy, jestem bardzo zadowolony, nie zdążyłem się na dobre rozchorować dzięki szybkiej reakcji
5/5
polecam bardzo świetna pediatra dr. Gruszka
5/5
Polecam Pania doktor jest serdeczna i kompetentna prawdziwa doktor zawsze pomoże doradzi. Mnie leczyla na wiele schorzeń i bardzo jej za to dziekuje. Nie rozumiem wpisu i opini pani ktora twierdzi ze nie chce doktor Sołtyk wypisywac skierowania na badania krwi. Ja kontrolujac swoja anemie dostaje skierowanie na morfologie co 3 miesiace bez problemu. A odpis kartoteki u Pani Sołtyk w przychodni nie kosztuje 80zł tylko 8 zł cos sie pani pomyliło w głowie.
5/5
polecam bardzo mozna sie zarejestrowac tego samego dnia na wizyte
1/5
Ja również nie polecam tej przychodni, Pani miała racje odnośnie skierowań na badania, Pani Sołtysik nie miła, śmierdząca papierosami, odbierająca na wizycie telefon prywatny od córki ( nie ma słowa przepraszam) czasami lekceważące podejście do pacjenta chorego. Nie polecam tej przychodni!!!!
5/5
krótki czas oczekiwania na wizytę
5/5
To chyba jedyna przychodnia w Bielsku, gdzie mimo pandemii da się od razu dodzwonić i świetnie działa system teleporad. Konsultacja tego samego dnia, od razu po przyszedł kod sms na receptę. Polecam!!
5/5
Udało się zaszczepić moją 80-letnią mame dziekuje!!!!
5/5
Polecam moi rodzice seniorzy zaszczepieni krótki czas oczekiwania!!
1/5
nie polecam tej poradni. lekarze bardzo dobre. pani na recepcji. dwie rządzące pieczarki, na wybór decydują, kogo przyjmie doktor a kogo nie. na prośbę umówić się z doktorem to tylko teleporada. a badanie laboracyjne to tylko prywatnie. zmiana godzin na wizytę to nie odzzwaniają mówią że dzwonili. Chyba że to jest taka wizja pani Dagmary Sołtyk. Przeszliśmy całą rodziną 6 osób do innej poradni.
1/5
odradzam
1/5
Faszyści na recepcji. Pani Dagmara Sołtyk proszę zwrócić uwagi na zachowanie personelu
1/5
Zachowanie recepcji to jakaś masakra. Nie mili. Niczego się nie dowiesz. Na badania to prywatnie. Złożona skarga w NFZ. Lekarze bardzo mili. Proszę zmienić pań na recepcji, którym nie zależy na pracy i o dobry wizerunek przychodni. Odradzam
1/5
Recepcja to jakieś nie porozumienie.
1/5
ODRADZAM!!po dwóch nocach gorączki postanowiłam zadzwonić do przychodni żeby umówić się na wizytę . Pani na recepcji powiedziała ze tylko teleporada. Na początku nie doszło do mnie ,jak pani Dagmara chce osłuchać moje bolące płuca ?? więc po trzech godzinach zadzwoniłam ponownie , ale usłyszałam ta sama odpowiedz. Postanowiłam osobiście zjawić się w przychodni, ponieważ pani doktor nie oddzwania , tak było z moim mężem. Pani na recepcji była bardzo opryskliwa ( to ta sama która wiecznie narzeka ze charuje więcej niż lekarz ,a wyplata mniejsza)wsadziła mnie do ciemnego pokoju i kazała czekać . pani Soltyk poprosiła mnie do gabinetu i od razy zaczął się referat o Covid. Powiedziałam jej ze zrobiłam test który jest negatywny ale ona dalej robiła mi wykład ze to pewnie jest covid. Zapytałam ja , czy pamięta jeszce, jak leczyli ludzi przeziębionych , z angina , z zapaleniem zatok , przed covidem . pani Dagmara nawet nie zmierzyła gorączki , poprosiłam o test na grypę , bo może to grypa, powiedziała ze mogę sobie kupić i zrobić . Nawet mnie nie osłuchała . Jestem załamana. Gdzie przysięga Hypokratesa?? ta pani NIGDY nie powinna zostać lekarzem.
1/5
update do mojej poprzedniej opinii. dzisiaj lekarz zdiagnozował u mnie , zapalenie krtani i tchawicy . dostałam stosowne leki . także do Soltyk to tylko zdrowi lub na szczepienia. Soltyk ze szczepień zrobiła sobie religie . Wszędzie widzi covid i potępia niezaszczepionych.
1/5
To nie jest opieka medyczna li tylko punk do poboru funduszy z NFZ... rzadko można uzyskać badanie krwi, osłuchowe nie występują i ostatnio przystanek do szczepienia szczepionkami, które są mało skuteczne- pierwsza wcale nie działa ... info od pani Sołtyk !!! Na szyldzie NFZ, ale najlepiej jak wszystko wykupisz i zapłacisz, nawet testy , które dostarcza NFZ...to przekaz z NFZ , poza tym pani Sołtyk podczas porady opowiada swój życiorys i wszystkie dolegliwości życiowe... wychodzisz i nic, musisz się sam wyleczyć !!!
1/5
W tej poradni, powinni leczyć się wszyscy politycy i najwyżsi z urzędu dostojnicy RP...!!!
1/5
Zdecydowanie nikomu nie mogę polecić Pani Dagmary Sołtyk. Zostałam umówiona do owej Pani wraz z 16l synem z objawami infekcji. Telefonicznie poinformowałam o tym, wizyta rozpoczęła się od jednak od pyt dlaczego syn nie jest zaszczepiony na Covid i dlaczego nie zrobiłam wymazu aptecznego. Lekarka nie przeszła do badania syna tylko wykonała test, wyszła wróciła po kilku min poinformowała że jest pozytywny. Zapytałam czy mogę go zobaczyć, NIE mogłam no- ok. Jakie było moje zdziwienie gdy do gabinetu weszła pielęgniarka i Pani Sołtyk zadała jej pytanie czy MOŻE W JAKIŚ SPOSÓB Z MATERIAŁU ZAKAZNEGO wyjąć ten test gdyż ja go chce zobaczyć. Szok, powiedziałam że ja W ŻADEN SPOSÓB tego nie oczekuje i jest to absurdalne. Miało to na celu ośmieszyć mnie, ukazać jako osobę odrealnioną bądź zwyczajnie głupią- tak odebrałam te sytuacjie.Tak bezczelnej postawy lekarza wobec mojej osoby nie spotkałam nigdy. Dr. Sołtyk przez godzinę prowadziła ze mną wymianę zdań na temat testu. Chciałam skonsultować z nią wyniki badań labolatoryjnych syna które wzięłam ze sobą, odmówiła twierdząc, że ona się tym nie zajmuję i mam udać się z nimi za kilka dni do pediatry. Sama jestem os która się zaszczepiła na Covid, jednak nie życzę sobie by wizyta z chorym dzieckiem była agitacją szczepień. Polecam tym którzy chcą się zaszczepić 3..4..czy 10 dawką.
Dodaj opinię

Adres:

Armii Krajowej 132, Bielsko-Biała

Numer telefonu:

Godziny otwarcia:

PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
"Dagamed" Dagmara Sołtyk na mapie
Zdjęcie budynku "Dagamed" Dagmara Sołtyk