Praktyka Lekarza Rodzinnego

Podstawowa Opieka ZdrowotnaNumer telefonuInne ośrodki
Lekarz rodzinny (POZ)
Poradnia (Gabinet) Lekarza Rodzinnego
71 367 40 78
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Pielęgniarka POZ
Poradnia (Gabinet) Pielęgniarki Środowiskowej - Rodzinnej
71 367 40 78
Godziny otwarcia:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Położna POZ
Poradnia (Gabinet) Położnej Środowiskowej - Rodzinnej
71 367 40 78
Godziny rejestracji:
PN08:00-18:00
WT08:00-18:00
ŚR08:00-18:00
CZ08:00-18:00
PT08:00-18:00
Godziny przyjęć:
PN10:30-13:00
WT10:30-13:00
ŚR10:30-13:00
CZ10:30-13:00
PT10:30-13:00

Opinie o Praktyka Lekarza Rodzinnego

Dodaj opinię
1/5
Ta przychodnia to jakaś pomyłka. Pielęgniarki opryskliwe i niemiłe. Jak ktoś chce się przenieść w czasy głębokiego PRL-u ma świetną okazję. Nie polecam!
1/5
Ja również zostałam potraktowana w chamski sposób przez pielęgniarki z rejestracji z takim podejściem do pacjentów nie spotkałam się jeszcze w żadnej przychodni .Może w końcu kierownik tej placówki zrobi z tym jakiś porządek ,bo te panie bezkarnie robią sobie co chcą.
1/5
Jakby się dało dać zero gwiazdek to bym dał chyba nie ma gorszej we Wrocławiu. Próba zmiany opatrunku spotkała się z odpowiedzią, żebym poszedł prywatnie, skoro operację miałem prywatnie. I na to idzie mój zus....
1/5
Po śmierci dr Ornat niestety nie ma lekarza, którego mogłabym polecić. Personel pielęgniarski też niestety niemiły i niekompetentny (nawet kłopoty z obsługą drukarki). Tylko pani Zosia, ale ona niestety nie leczy...
1/5
Dramat. Próbowałam dodzwonić się od godziny 8 żeby się zarejestrować ale oczywiście zajęte cały czas, pofatygowałam się osobiście. Jakaś ledwo chodząca i na dodatek głucha pielęgniarka 3 razy dopytywała o nazwisko a i tak zapisała źle. Pozostałe 2 nic nie robią ale telefon zajętyyy. Brawo, aż się odechciewa tam leczyć, jeśli ktoś dba o swoje zdrowie i samopoczucie to serdecznie nie polecam!!!
4/5
Nie mogę się zgodzić z wcześniejszymi opiniami. Pielęgniarki może i nie są zbyt miłe ale jeśli jest taka potrzeba to i załatwia wizytę i zatroszczą się o pacjenta. A lekarki? Fakt, że ś.p. dr Lechniak-Ornat nikt nie zastąpi ale już się przekonałam, że jej młode następczynie są bardzo dobrymi lekarzami, oddanymi pacjentowi. Serdecznie pozdrawiam cały zespół Przychodni na Lipowej.
1/5
Tę przychodnię należałoby zamknąć. Panie w rejestracji są przykładem tego jak nie należy
obsługiwać pacjentów. Np. telefon dzwoni, ale brak chętnych do odebrania. Pacjent stoi w rejestracji i nagle wszystkie panie są bardzo zajęte (nie widzą i nie słyszą). Nawet po południu, kiedy już nie rejestrują pacjentów. Kompetencje niektórych lekarzy pozostawiają wiele do życzenia, nawet tych dłużej zatrudnionych. Obecnie, w czasie pandemii, to właściwie nie ma tam po co się zgłaszać. Leczenie przez telefon to parodia. Jeszcze do niedawna receptę można było zamówić przez telefon. Ale to chyba było zbyt pracochłonne: teraz trzeba zamówienie wrzucić do skrzynki na zewnątrz. Świetne rozwiązanie szczególnie dla ludzi mocno starszych, poruszających się o lasce, kulach itp. Możliwości wprowadzenia zamówień w formie elektronicznej brak - bo kto obsłuży komputer. Umiejętności pań z rejestracji są znikome w tym zakresie. Można jeszcze długo wyliczać "osiągnięcia" tej przychodni, ale reakcji i tak nie będzie.
1/5
Ta przychodnia to jakaś pomyłka. Panie z recepcji są beczelne, z dużymi brakami jeśli chodzi o kulturę osobistą, nie mowiąc już o empatii względem klienta/pacjenta. Właściciel tej przychodni chyba specjalnie zatrudnił te Panie, aby odstraszały i denerwowały potencjalnych klientów, doprowadzających ich dodatkowo do rozstroju nerwowego.
1/5
Pani na recepcji dramat,szczyt chamstwa i nieposzanowania do pacjenta z kazda rejestracja do lekarza!
1/5
dzwonie rano wieczorem i w południe 20 razy dziennie i mam wrażenie że pomimo że jest otwarte to słuchawka leży obok telefonu.
1/5
Bardzo nie ładnie.Włączają Fax i problem z dzwoniacym tel.mają z głowy.I co? Trzeba dzwonic na pogotowie?
1/5
Ta przychodni reprezentuje szczyt arogancji i lekceważenia pacjenta - rejestratorki włączają fax i nie reagują na telefony. Zgłoszę swoje negatywne doświadczenie z ta przychodnią do czynników decyzyjnych.
W rubryce poniżej jest wymagana ocena w postaci wyboru liczby gwiazdek. Nie mogę zaznaczyć nawet jednej na skali, bo ta przychodnia jest poniżej najniższego parametru skali, więc - przymuszona - zaznaczę jedna gwiazdkę, żeby upublicznić swoją opinię.
1/5
Dodzwonić się do przychodni graniczy z cudem. Po informacji o ilosci oczekujacych i dlugim oczekiwaniu jest - głos, że rozmowa będzie nagrywana. Pełna nadziei czekam nadal, ale tylko piszczenie w telefonie słychać i po chwili rozłącza. I tak cały czas. To są kpiny z ludzi
1/5
Jena gwiazdka, to i tak za wiele za tę upiorną placówkę rodem z głębokiego PRL-u. Wyjątkowo agresywne i chamskie panie w rejestracji. Zupełnie pozbawione empatii i ludzkich zachowań. Niestety lekarze w większości również traktujący pacjentów jak intruzów. Było źle już dawniej, ale po pandemicznych błazenadach - placówka osiągnęła absolutne dno.
1/5
Nie tylko pielęgniarki,ale i lekarze w tej Przychodni to dno.Najgorsza we Wrocławiu.Szczegòlnie p.Lekarz o rudych włosach,pediatra i rodzinna.Swoją niekompetencję pokrywała krzykiem na starszego pacjenta.Zlekcewazywa zasadę zachowania ostrożności i konsultacji specjalistycznej w sprawie zmiany stosowania leku przed zabiegiem.Nie zlecała dodatkowych badań odnośnie układu krążenia ..Wypisała bzdurne zalecenie..Lek miał być "dodatkowo monitorowany"-Xarelto...Czy mają tam program,żeby go "wrzepiać"na siłę?
Pacjent zmarł.Sprawa w Prokuraturze
1/5
Dając jedną gwiazdką to oczywiście przeceniłam tę przychodnię ale zaznaczyłam pod przymusem.
Pod wszystkimi złymi opiniami podpisuję się obiema rękami. Pielęgniarki i obsługa recepcji masakra. Czy stare czy młode wszystkie jak by specjalnie szkolone w chamskim podejściu do
pacjenta. Dziwi brak reakcji ze strony właścicielki.????Dodaj opinię

Adres:

Lipowa 10, Wrocław Borek

Numer telefonu:

Praktyka Lekarza Rodzinnego na mapie
Zdjęcie budynku Praktyka Lekarza Rodzinnego