Centrum Ikar

Placówka została oznaczona w serwisie jako nieaktywna. Może to m.in. oznaczać, że zaprzestała ona działalności w ramach NFZ lub zmieniły się jej dane kontaktowe.
Dokerska 2a
Wrocław
W naszym serwisie do tej placówki nie są przypisane żadne usługi świadczone w ramach współpracy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Może to na przykład oznaczać, że ośrodek zerwał współpracę z NFZ lub zaczął prowadzić działalność pod inną nazwą.

Opinie o Centrum Ikar

Dodaj opinię
1/5
Zlikwidowano placówkę z dnia na dzień nie informując pacjentów, którzy nieświadomi zgłaszają się do lekarza lub z wnioskiem o wystawienie recepty /nierzadko pilnej/ a co najważniejsze pozostają bez lekarza POZ nie wiedząc o tym!!! Dotyczy to placówki ma Pilczyckiej w Wiktorze. Jednym słowem Skandal!!
1/5
Przyłączam się do poprzedniej opinii. O tym, że nasze dziecko pozostaje bez opieki pediatrycznej dowiedzieliśmy się przypadkiem, od sąsiadki. Nie poinfowano pacjentów o likwidacji przychodni. W dobie maili i telefonów, które przy składaniu deklaracji wymagano, by podać. Granda.
1/5
Zlikwidowano przychodnię " z dnia na dzień" bez informacji dla pacjentów. Nawet w internecie nie uporządkowano danych, wszędzie figuruje adres Dokerska 2A - kompletny brak profesjonalizmu ze strony zarządzających - w tym przypadku to skandaliczny brak poszanowania pacjentów. Nawet trudno komentować tą sprawę, brak słów ..........

Adres:

Dokerska 2a, Wrocław Pilczyce
Centrum Ikar na mapie
Zdjęcie budynku Centrum Ikar