"De-Ka-Dente" - Gabinety Stomatologiczne

Przyjaciół Żołnierza 60/3
Szczecin
Świadczenia specjalistyczneKolejkaNumer telefonuInne ośrodki
Poradnia chirurgii stomatologicznej
Chirurg stomatolog
0 dni91 453 71 52
Godziny otwarcia:
PN12:00-18:00
WT12:00-18:00
ŚR12:00-18:00
CZ12:00-18:00
PT12:00-18:00
Poradnia stomatologiczna
Stomatolog
0 dni91 453 71 52
Godziny otwarcia:
PN10:00-18:00
WT10:00-18:00
ŚR10:00-18:00
CZ10:00-18:00
PT10:00-18:00
Poradnia stomatologiczna dla dzieci
Stomatolog
0 dni91 453 71 52
Godziny otwarcia:
PN10:00-18:00
WT10:00-18:00
ŚR10:00-18:00
CZ10:00-18:00
PT10:00-18:00

Opinie o "De-Ka-Dente" - Gabinety Stomatologiczne

Dodaj opinię
5/5
Bylem dzisiaj usuwać ósemkę na NFZ. Potraktowano mnie bardzo profesjonalnie, dobre znieczulenie, zero bólu i wypisany na receptę środek przeciwbólowy. POLECAM.
5/5
Właśnie wróciłam z tego gabinetu. Wyrywałam ósemkę na NFZ. BEZBOLEŚNIE. Polecam wszystkim ten gabinet. Szybko, bez bólu.
5/5
też jestem bardzo zadowolony t tego gabinetu i usługi polecam każdemu
1/5
Jasne dla czego mają "O" dni oczekiwania, szukają tylko pretekstu na zakwalifikowanie czynności jako płatnej. Mam do usunięcia 3 zęby, połączone cieniutką "szyną", chcąc się zarejestrować usłyszałem cyt: "niech panu rozetną to połączenie, u nas kosztuje to 150zł" Ciekawe kto ma mi to przeciąć? Skąd kierujący mnie zwykły stomatolog miał wiedzieć, kiedy będę mógł się zarejestrować do chirurga i czy trafię na kombinatorów. Mając obawy,że jak usiądę na fotel, to przy tego typu zabiegu wynajdą jeszcze sporo czynności, które ich zdaniem nie kwalifikują się do usługi w ramach NFZ i "zedrą" ze mnie nie małą sumkę dałem sobie spokój. Czy NFZ refunduje tylko prymitywne wyrwanie zęba? Powinni skontrolować tę placówkę.
1/5
Bardzo niemiła obsługa telefoniczna. Zadzwoniłam z prostym zapytaniem o termin oczekiwania na nfz , zostalam pouczona na wszystkie inne tematy i w końcu nie dowiedziałam się na kiedy jest wolny termin, bo nie byłam w stanie ciągnąć rozmowy i wyluchiwac pouczeń.
1/5
Nie miła rozmowa przez tel. Raczej nie skorzystam
5/5
Terminy są bardzo szybko. Dojazd nie jest skomplikowany. W gabinecie byłam usunąć ósemkę. Pani była bardzo miła. Mówiła po kolei co robi. Znieczulenie bolało najbardziej, tak jak ostrzegała ;) Gdy włożyła mi gazik do buzi zorientowałam się, że już po wszystkim. Poszło tak szybko, że byłam w wielkim szoku. Bardzo polecam wszystkim ten gabinet.
1/5
Byłam zarejestrowana na usunięcie zęba. Niestety pomylilam godziny wizyty o 30minut. Miałam na 16. 16:15zadzwonilam przeprosić i zapytać o ponowny termin z racji bólu zęba. Pani powiedziała że zdarza się i kazała przyjść za tydzień ale na inna godzine. Gdy przyszłam okazało się że nie ma mnie wogole w kalendarzu i wizyta się nie odbędzie. Usłyszałam też że mogę zostać zapisana na marzec.. obsługa nie należy do miłych.
1/5
Zenada, baba za lada ,drze sie na cały gabinet do dentystki , ze ten pacjent nieubezpieczony. Proponuje wiecej taktu. W mini poczekalni siedziały osoby. Zenada.
1/5
Pani,ktora juz niepowinna konsumowac,szczegolnie paczkow z rana, zmuszajac do tego obsluge czyli dentystke i asystentke ,nie jest w stanie powiedziec co na nfz a co nie, nie proponuje usug oplacanych przez nfz,drze jape przez caly korytaz ,ze pacjent nieubazpieczony. Zenada i brak kultury.
1/5
Okropna obsługa telefoniczna. Umowienie sięna NFZ graniczy z cudem mimo iż mają podpisaną umowę.
1/5
ŻENADA!!!
PANI W REJESTRACJI TO JAKAS POMYŁKA, NIE ODPOWIADA NA PYTANIA, ROZŁACZA SIE P.ÓŹNBIEJ JUŻ W OGÓLE NIE ODBIERA. MEGA NIEPROFESJOLNALNE PODEJŚCIE. BYŁAM ZDECYDOWANA ALE SAMO PRZYJĘCIE PRZEZ OSOBY NA TAK NISKIM POZIOMIE ZNIECHĘCA.
1/5
Pani w rejestracji bardzo nie miła i nie profesjonalna, nie można się umówić na termin, odkłada telefony. Zapytana o najbliższą datę chamsko przypomina ze do 18 rż zabieg jest refundowany o co wcale nie pytałam, następnie odkłada telefon i linia jest zajęta :)
Za to wielki minus, Pani z łaski nie przychodzi do pracy :)
5/5
Byłam wczoraj na usunięciu zęba jestem naprawdę zadowolona z tak fachowej pani stomatolog
5/5
Bylam dzis wyrwac zeba chorego z zapaleniem , wszystko poszlo szybko i sprawnie , mimo mojej paniki Pani Ewa mnie uspokaiala , byla bardzo mila i wyrozumiala :-) polecam serdecznie !!
5/5
Usunięta ósemka górna lewa. Znieczulenie 10 minut, usunięcie zęba 1 minuta. Szybko, bezboleśnie, profesjonalnie. Dziękuję!
1/5
Brawo za wysoki poziom kultury osobistej pani z recepcji. Przy uzgadnianiu wizyty pod koniec rozmowy straciłam zasięg w telefonie i przez chwilę nie miałam kontaktu z Panią, po chwili usłyszałam w słuchawce słowa szanownej pani "Ale ci*a " jak zwróciłam uwagę że akurat to usłyszałam reakcja Pani była taka że powiedziała to specjalnie abym usłyszała. Naprawdę żenada!!!
5/5
Szybko bezbolesnie bez komplilacji
1/5
Przydałoby się zmienić Panią, ktora odbiera telefony, bo po rozmowie odechciewa sie skorzystania z tej placówki. Niemiła. pretensjonalna, z łaską udziela informacji. Dramat.
5/5
Polecam. Bylam parokrotnie i bardzo szybko i bezbolesnie
1/5
Wszystkie te komentarze z tą babą w recepcji to prawda. Podpisuje się pod każdym. Okropna baba. Nie polecam
1/5
Ta "baba" na recepcji rozmawiająca przez telefon to jest właścicielka gabinetu
1/5
chciałam się zapisać na usuwanie kamienia nazębnego na NFZ, ale Pani poinformowała że ,, na razie nie'' kiedy zapytałam kiedy będzie możliwość odpowiedziała : w czasie pandemii nie robimy takich zabiegów... żenada :/ ps. za kasę pewnie by zapisała ...ale że chciałam na NFZ to nie...tak się dziś traktuje pacjentów...nie polecam !
1/5
Bardzo niemiła obsługa telefoniczna, pani obrażona, z łaską odpowiada na pytania, po czym zbyła mnie zdaniem, że chirurg ma urlop 3 miesiące. Grzecznie powiedziałam Pani, że może warto zmienić czas oczekiwania na stronie, nie dała mi skończyć, powiedziała "do widzenia" i odłożyła słuchawkę. Nie polecam, choć na temat zabiegu nie będzie mi dane się wypowiedzieć, ale tacy ludzie nie powinni być dopuszczeni do kontaktu.
5/5
Po przebiciu bariery telefonicznej czeka miła i profesjonalna pani stomatolog. Bezbolesne leczenie kanałowe, niskie ceny.
5/5
Doktor Adam jest super lekarzem. Profesjonalnie, szybko. Znieczulenie, dokładne. Wszystko na NFZ. Szycie sprawne. W rejestracji też miła obsługa, krótki termin oczekiwania. Polecam.
1/5
Mam do usunięcia bolącą ósemke, a namiary na tego chirurga dostałam od swojego lekarza. Niemiła Pani w rejestracji poinformowała, że teraz nie wyrywają na nfz, mam zadzwonić za kilka miesięcy. Dlaczego więc mają podpisaną umowę leczenia na nfz?
5/5
Bardzo serdecznie polecam , profesjonalne podejście oraz miła atmosfera:)

PS. Jeżeli chcesz usunąć ósemkę to zdecydowanie jest to najlepszy wybór.
Dodaj opinię

Adres:

Przyjaciół Żołnierza 60/3, Szczecin Północ

Numer telefonu:

"De-Ka-Dente" - Gabinety Stomatologiczne na mapie
Zdjęcie budynku "De-Ka-Dente" - Gabinety Stomatologiczne